Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

QUOTE(*Bj* @ 2018 03 18, 10:45)
va, ir pas mus taip pat, dukters draugas sako, kaip jūs taip be maisto išgyvenat blink.gif , atrodo su dukra prekinamės gana normaliai  ax.gif , bet kai visos tokios valgančios, tai jam atrodo maisto nėra, nes jam reik užkandžių, pirmo ir antro ir plius dar deserto biggrin.gif Nu, sakau atsirado pas mus nors vienas valgantis mirksiukas.gif
Papildyta:

aš irgi vis pagalvoju apie tai, kartais laiko trūkumas, bet ten reik už didesnę sumą pirkti, aš vienu kartu tiek neišleidžiu, o ir pardės visos beveik kieme, nu biškį sarmata, kai penkios min kelio ax.gif

Minimali suma 20€. Prekinantis savaitei visada išeina daugiau. Vienintelis minusas, kad nors ir užsisakei kartais gali negauti prekės, jei surinkimo metu jos nebūna salėj.
Dėl kokybės- nepatiko grąžini, nespėjai grąžint, fotkini, siunti. Pinigus grąžina.
Man dar didelis pliusas, kad neprisigraibau neplanuotų pirkinių. Mėsos neperku. O gyvą žuvį, jei pageidauji, jau nuskustą ir išdorotą atveža. Žudyt nereikia. wub.gif Terliūzintis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ate42: 18 kovo 2018 - 11:11
QUOTE(ate42 @ 2018 03 18, 11:08)
Minimali suma 20€. Prekinantis savaitei visada išeina daugiau. Vienintelis minusas, kad nors ir užsisakei kartais gali negauti prekės, jei surinkimo metu jos nebūna salėj.
Dėl kokybės- nepatiko grąžini, nespėjai grąžint, fotkini, siunti. Pinigus grąžina.
Man dar didelis pliusas, kad neprisigraibau neplanuotų pirkinių. Mėsos neperku. O gyvą žuvį, jei pageidauji, jau nuskustą ir išdorotą atveža. Žudyt nereikia. wub.gif Terliūzintis.

Dėl žuvies čia didelis pliusas. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2018 03 18, 11:27)
Dėl žuvies čia didelis pliusas. bigsmile.gif

Ingrida, Maxsimose, jei perki gyvą, neakcijinę žuvį irgi teikiama ši paslauga. Pasakai, kad išdorotų. Kol susirenki prekes, grįžti- prašom. Tiesiog žuvies skyriuje pasiskaityk užrašus. mirksiukas.gif
Atsakyti
UK nei vienoj pardej nesu macius gyvos zuvies biggrin.gif Tik naktiniam turguj ir tai lygtai tik juriniai unguriai buvo..
O zuvi irgi isdarineja,nuskuta..Jei nori ir gabaliukais supjausto. biggrin.gif
Atsakyti
Net nedaskaičiau visos Ingridos žinutės apie patiekalus tongue.gif, paskuitniu metu totali alergija maisto gamybai, mamai nupirkau gatavų žemaičiu, keptų ketviręių ir baltos mišraines, pačioss vakar puikiai pavalgem vietiniam restoranėlyje, džiaugiuosi kad toki turim smile.gif, ir dar į namus parsivežem ) šiandien išvirsiu makaronu su mesos konservais tai ir rytdienais irgi užteks...

na dabar apmėtykite mane pomidorais tongue.gif.....tik neskaudžiai tongue.gif

Atsakyti
O ko cia metyt biggrin.gif Jei nebutu vakaryksciu cepelinu,as siandien tikrai vaziuociau kur pavalgyt,o ne namie gaminciau biggrin.gif

MB taiso indaplove...Jauciu tuoj varysim naujos pirkt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2018 03 18, 10:57)
Nepriprasiu turbūt prie prekinimosi į namus?Aš kaip sena bobutė turiu viską paliesti,pačiupinėti. ax.gif Vaikai jau seniai prekinasi taip,UK iš viso jau seniai prekinasi į namus.Šaukia vaikai kad irgi taip daryčiau,man geriau pervažiuoti kelias parduotuves,apžiūrėti. ax.gif  ax.gif Nemie peržiūriu internetą kur kokios akcijos. biggrin.gif  ax.gif
Vakar į Norfą specialiai važiavau pamačiųsi pavasarines tokias lėkštes,o pasirodo jų dar neatvežė. ax.gif

na, pas mane dažnai būna užkandžių, su vaikais to kažkaip neišvengsi. Bet daugumoje kruopos iš parduotuvės, daržovės, mėsa, pieno pr., kartais ir duona iš tų kioskelių perku, kur šalia namų. Man kažkaip visai patogu, kas kelias dienas nusiperku tik po lašiuką šviežiai. Nors anksčiau mėgėja buvau pirkti didesnį kiekį, dabar jau neverta. Žuvį ir kruopas mėgstu, varškę ir sūrį, dukros meniu daugumoje daržovės, o va mėsą tik aš valgau. Kartais net nesidarau kažko valgyt, kokios sriubos arba dažniausiai sumuštinį susitepu, vyresnėlė parvažiuoja, tada atsigriebiam, ta mėgėja normaliai valgyt su draugu ax.gif
Atsakyti
pas mus deja nera taip kad maista i namus vežiotu, mielai pirkčiau pvz iš barboros, užtat dabar tenka daugiau užsipirkti savaitgaliais, varškę, duona šaldau, piena perkam mu, per akcijas užsiperku daug tualetinio, buitines chemijos, po darbo jau nesinori i pardes trenktis, plius man nuo darbo jas dar galiukas pavaziuot i kita nuo namu pusę mirksiukas.gif , tai tenka pasiprekinti daugiau, vakar vyno va 4 butelius nusipirkom bus ir velykoms smile.gif,
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
https://day.lt/svent...i/pempes_svente
Atsakyti
Labas rytas. 4u.gif
Dar nemačiau nei pempės, nei vieversio unsure.gif Reiškia, dar negreit atšils... Žiema pas mane. Nors šįryt TIK - 4°C .
Bruksiuos miestan , šaldytuvas ištuštėjo , reik papildyt ax.gif
Atsakyti
Aš tai girdėjau jau gerokai seniau kažką įnirtingai čiulbant smile.gif , o pas mus ryte -11 va taip va mirksiukas.gif
Atsakyti
LAbukas

NA tas sniegas,-11 nebutu taip labai keista,jei nebutu kovo 19d biggrin.gif Sunaus krikstynas pries 24m sia diena darem,tai irgi snyguriavo,bet nors pliusine tempa buvo biggrin.gif NA ateis tas pavasaris...
PAs mus irgi salta..Siandien +1,bet nuo ryt jau atsilimus zada mirksiukas.gif

Vakar iki shopingu nuvarem,sunku dar daug vaiksciot...Siandien dar neinu i darba,dar ir ryt patinginiausiu,nes ryt labai sunki diena,bet treciadieni jau zadu klibet...Nes taip ir menesi galiu prasedet namie biggrin.gif
Issimatavau galybe batu,bet lygiapadziai man nepatinka biggrin.gif O butent lygiapadziu ieskojau biggrin.gif TAi tik skarele/salikeli nusipirkau ir akinius nuo saules biggrin.gif Nu vasara kaip ir ateina pamazu biggrin.gif
Atsakyti