Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

Labas

7 ryte buvo -12. Man pietums picerija pica iskeps biggrin.gif
Atsakyti
pas mus irgi 0 ir vėjas didelis, pietums guliašas, tik papriką pamiršau, tai bus be jos gerai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Bj* @ 2018 03 18, 09:17)
pas mus irgi 0 ir vėjas didelis, pietums guliašas, tik papriką pamiršau, tai bus  be jos gerai ax.gif

Laba,
Pro langą žiūrint atrodo pavasaris atėjo. Žiūrint į termometrą brrrrr.
Nežinau ką pietums ruošt. Turiu 0,6 kg kiaulienos mentės. Plovo ir balandėlių- sūnus nevalgo, kibinus daryt, tingiu. Guliašas ką tik buvo. Patarkit, duokit idėjų.
Atsakyti
Kumpis sumarinuotas kepa,su džiovintais abrikosais(dičkis labai mėgsta).Pietūms marinuotos vištienos šlaunelės meduje su voveraičių padažu ir žaliais makaronais su sūriu.Desertas panakota stingsta,burokėlių pyragas,ispaniškos spurgos,kepa ai dar duona naminė. ax.gif Rinkis Ate,kas prie širdies. mirksiukas.gif
Laukiu dar mamos pietūms ir mb sesuo atlėks pasilabinti au sūnumi.Gausis visas balius. mirksiukas.gif
Atsakyti
Oi oi , Ingrida, tikras balius pas tave 4u.gif

O aš jau susiruošiau - troškinys, ala čenachai, bus . Vienam latile biggrin.gif Nors turiu ir čenachines, bet tingiu su jom šiandien. gerai bus ir puode . Irgi radau mentės apie 0,5 kg. Moliūgą paskutinį sudėsiu, bulves, papriką 1, morkas, raug. agurkų , svogūnų ir sueis. Mažoji vėl su pemperatūra unsure.gif Keista kažkaip, nei koso, nieks neskauda, tik tempa laikosi 3-čia diena. bet jau lyg šįryt mažiau besukilo. ax.gif
Atsakyti
Labukas

0, bet jutimine kaip -6 blink.gif Sniego pilna.. Pernai is vis nei laselio sniego nebuvo,siemet pavasari prismigo blink.gif

Pietums-vakaryksciai cepelinai biggrin.gif Vakar viriau,nemazai liko.
Atsakyti
QUOTE(ate42 @ 2018 03 18, 09:54)
Laba,
Pro langą žiūrint atrodo pavasaris atėjo. Žiūrint į termometrą brrrrr.
Nežinau ką pietums ruošt. Turiu 0,6 kg kiaulienos mentės. Plovo ir balandėlių- sūnus nevalgo, kibinus daryt, tingiu. Guliašas ką tik buvo. Patarkit, duokit idėjų.


kiščiau į orkaitę su daržovėm, bent darbo mažai biggrin.gif

QUOTE(žollia @ 2018 03 18, 10:13)
Oi oi , Ingrida,  tikras balius pas tave  4u.gif 

O aš jau susiruošiau - troškinys, ala čenachai, bus . Vienam latile  biggrin.gif  Nors turiu ir čenachines, bet tingiu su jom šiandien. gerai bus ir puode . Irgi radau  mentės apie 0,5 kg. Moliūgą paskutinį  sudėsiu, bulves, papriką 1, morkas, raug. agurkų , svogūnų ir   sueis. Mažoji vėl su pemperatūra  unsure.gif  Keista kažkaip, nei koso, nieks neskauda, tik tempa laikosi 3-čia diena.  bet jau lyg šįryt mažiau besukilo.  ax.gif


aš irgi turiu čia pas babą tokį liuksišką puodą, atkelt vos eina, bet troškiniams tobulas, pridejai visko ir ant silpnos ugnies ilgam užstatau, nei svyla, nei ką ax.gif

Čia irgi snigti pradėjo, visai man nepatinka unsure.gif , žiemos šiais metais pakankamai jau man užteko ax.gif
Papildyta:
QUOTE(giega @ 2018 03 18, 10:18)
Labukas

0, bet jutimine kaip -6 blink.gif Sniego pilna.. Pernai is vis nei laselio sniego nebuvo,siemet pavasari prismigo blink.gif

Pietums-vakaryksciai cepelinai biggrin.gif Vakar viriau,nemazai liko.



čia jau irgi narcizai žydėjo, ir pakalnučių pilnas darželis pražydusių, nu dabar viskas po sniegu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Bj*: 18 kovo 2018 - 10:24
Su Ingridos pietumis tai galima visa kareiviu kuopa pamaitint biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2018 03 18, 10:27)
Su Ingridos pietumis tai galima visa kareiviu kuopa pamaitint biggrin.gif

Nu jo. Ingrida- turbo.
Atsikels jaunuolis, sutarsim ką nori pietums. Dabar tingiu. Atvažiavo Barbora. Visko turiu. Geras reikalas neiškišant nosies. Nei grūstis, nei laukti eilėj, nei tąsytis. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2018 03 18, 10:27)
Su Ingridos pietumis tai galima visa kareiviu kuopa pamaitint biggrin.gif

va, ir pas mus taip pat, dukters draugas sako, kaip jūs taip be maisto išgyvenat blink.gif , atrodo su dukra prekinamės gana normaliai ax.gif , bet kai visos tokios valgančios, tai jam atrodo maisto nėra, nes jam reik užkandžių, pirmo ir antro ir plius dar deserto biggrin.gif Nu, sakau atsirado pas mus nors vienas valgantis mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(ate42 @ 2018 03 18, 10:40)
Nu jo. Ingrida- turbo.
Atsikels jaunuolis, sutarsim ką nori pietums. Dabar tingiu. Atvažiavo Barbora. Visko turiu. Geras reikalas neiškišant nosies. Nei grūstis, nei laukti eilėj, nei tąsytis. wub.gif

aš irgi vis pagalvoju apie tai, kartais laiko trūkumas, bet ten reik už didesnę sumą pirkti, aš vienu kartu tiek neišleidžiu, o ir pardės visos beveik kieme, nu biškį sarmata, kai penkios min kelio ax.gif
Atsakyti
Nepriprasiu turbūt prie prekinimosi į namus?Aš kaip sena bobutė turiu viską paliesti,pačiupinėti. ax.gif Vaikai jau seniai prekinasi taip,UK iš viso jau seniai prekinasi į namus.Šaukia vaikai kad irgi taip daryčiau,man geriau pervažiuoti kelias parduotuves,apžiūrėti. ax.gif ax.gif Nemie peržiūriu internetą kur kokios akcijos. biggrin.gif ax.gif
Vakar į Norfą specialiai važiavau pamačiųsi pavasarines tokias lėkštes,o pasirodo jų dar neatvežė. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 18 kovo 2018 - 10:58
As irgi neuzsisakineju maisto i namus...Visu pirma tikrai turi pirkt uz didesne suma-mes tiek neisleidziam..Visu antra-mesos vaziuojam i naktini turgu-turbut vos ne trigubai pigiau nei parduotuvej..Zuvies irgi,tai va jau kiek atkrenta..O vien tik ant jogurtu,pieno,surio,as nesudarau tos reikiamos sumos..
Buna,kad atvaziuoji i shopinga,pasistatai masina,pas mus aikstele mokama,bet jei apsiperki maistinej uz 10£,tai uzmoka uz 2h aiksteles..TAi zinokit buna,kad einu per parde,dedu i krepseli ir skaiciuoju,kad surinkciau tuos 10£...

UZkanduku ir pas mus nera..NA nebent tai koks sausainis ar obuolys...
Atsakyti