Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

Velykos biggrin.gif Pernai kiausus imerkiau i kazka,palaikiau per nakti ir jie gavos tokie blizgantys..Va tei tamsus,foto nelabai matos..
https://scontent-lhr...amp;oe=5B3B678E

Ir dabar nebepamenu,kur as ten juos mirkiau..Lygtai acte su kazkuom g.gif GAl jus kazka panasaus daret ir pamenat g.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2018 03 14, 11:25)
Jei pagal visas technologijas,tai negalima taip daryti biggrin.gif  biggrin.gif Negalima ant uzsaldytu pilt karsta vandeni biggrin.gif

et, daug kas kur negalima bigsmile.gif

o kaiušinius taip ir mes darėm, tiksliau dukra, paskui gavos gana šiurkštus lukštas ir toks žėrintis, paklausiu dukros gal atsimins mirksiukas.gif
Atsakyti
Giega, kažkaip su vynu darei kiaušinius, kiek prisimenu ax.gif Bet kaip - nežinau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2018 03 14, 15:02)
Giega, kažkaip su vynu darei kiaušinius, kiek prisimenu  ax.gif  Bet kaip - nežinau  biggrin.gif

Rimtas-raudonam sausam vyne laikiau,uz tai jue ir patamsejo bigsmile.gif Aciu,zadu vel taip daryt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2018 03 14, 11:05)
Sapniuk aš tai nebent citrinos užspausčiau ar kokio baziliko acto šlakeli na aliejaus t
dar lašeli smile.gif ir šiukštu jokiu majonezų  biggrin.gif

Man citrina per rūgštu, skaniau apelsini sultys su alyvuogių aliejumi. mirksiukas.gif

Kulnas turi buti nors 4 cm, mane be kulno irgi verčia aukštielninką

Laba
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(Para @ 2018 03 14, 17:28)
Man citrina per rūgštu, skaniau apelsini sultys su alyvuogių aliejumi.  mirksiukas.gif

Kulnas turi buti nors 4 cm, mane be kulno irgi verčia aukštielninką

Laba

Aha mirksiukas.gif pamiršus kažkaip apelsina buvau smile.gif

Skanus pusryčiai biggrin.gif gerai, kad aš pirma

https://scontent-waw...amp;oe=5B2FE2DD

pasigrožekit kaip sugeba smile.gif, tol lipo ant tos lentyneles viska nuo jos numėtydama, kol pasieke kad mes ant jos nieko nedėtume tongue.gif ir va ponia kaifuoja bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 15 kovo 2018 - 08:39
LAbukas

Oi,kaip grazuole isitaisius bigsmile.gif O tai visada ji ten guli ar tik kai jus vonioj bunat?
MAno tai neturi kazkokios pastovios vietos,bet po savaite kur nors guli biggrin.gif DAbar ant palanges isitaises biggrin.gif

Vel salciai ateina blink.gif Nu tikrai anomalijos,kad kovo vidury UK pasaltu...
Atsakyti
praktiškai visada buna durys atidaryta į vonią nes ten dukra padėjus kačių fontaną biggrin.gif, matosi jo laidas kur ikišta i razete, o kad netaškytų vandens tai laikom ant plyteliu ji, ir kranas kaip matot uždengtas nes buvo išmokus letena pasileist vandenį bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 15 kovo 2018 - 13:13
Is krano skaniau gert,nei is fontano biggrin.gif MAno is vis negeria vandens...GAl kokioj baloj ir palaka,bet namie,nei is bliudeliu,nei is krano nelaka...Bet mano eda slapia maista,tai sako uztenka jiems...

Reikia eit pietu pamiegot...Nakti varem i mesos turgu,tai neissimiegojom..O ir koja kazko siandien labai skauda,net vaistai nesuveikia...Ir tempos biski yra..Juokinga,37,bet vis tiek...
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2018 03 15, 14:05)
Is krano skaniau gert,nei is fontano biggrin.gif MAno is vis negeria vandens...GAl kokioj baloj ir palaka,bet namie,nei is bliudeliu,nei is krano nelaka...Bet mano eda slapia maista,tai sako uztenka jiems...

Reikia eit pietu pamiegot...Nakti varem i mesos turgu,tai neissimiegojom..O ir koja kazko siandien labai skauda,net vaistai nesuveikia...Ir tempos biski yra..Juokinga,37,bet vis tiek...

Giega,tokia temperatūra-baisiausia,rodo uždegimą. ax.gif
Atsakyti
Negazdink blink.gif blink.gif MAn trecia diena kazkur tie 37 laikos,nei daugiau,nei maziau..Serganti nesijauciu..Koja skauda..Melyne per visa blauzda...Na ziuresiu kaip ryt...Jei ka,varysiu pas kokius nors gyd..
Atsakyti