Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

Man kulniukas irgi patinka iki kokių 7-8 cm.. Aukštesniais jau nebepaeičiau, o ir neturiu tokių aukštų. Teisingiau- turiu, tik gal jau 10 metų antresolėj uždaryti flirt.gif Kai pastoviai reik su mašina minkytis, pamiršti, kad yra ir kitokia avalynė. ax.gif
Tau , Giega, dabar ir nelabai gerai būtų su aukšakulniais. Vistik pooperacinis laikotarpis , geriau pasisaugot kurį laiką.
Koks vėjas šaltas ir stiprus pas mus unsure.gif Pavasaris užsuko ir vėl išėjo unsure.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Vakar į kursus apsirengiau suknelę,na ką ir batus su kulnu,gerai,kad tapkes įsidėjau būčiau visą dieną neišvaikščiojus. ax.gif
Atsakyti
LAbukas

TAi jei pastoviai nenesioji su kulnais,tai ir pavargsta kojos,nepripratusios mirksiukas.gif DAr buna batai nepatogus,o buna aukstakulniai patogesni,nei lygiapadziai biggrin.gif


NA ka,siandien grazus oras.Ryt vel lietu rodo,o savaitgaliui net 0 blink.gif TAi reikia eit atset zole,apkarpyt rozes ir gal masina nusiplaut biggrin.gif
Atsakyti
kai nusiauni aukštus tai tada su tapkem nepaienu, verčia aukštienlinka tongue.gif
ir aplamai pavargstu jei su bateliais be kulno pavaikštau smile.gif, vienu metu buvo tai idomiai pradeje prie achilo sausgysles skaudet tai daktare sako bus ataugos nuo aukštakulniu tose vietose susiformave
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 14 kovo 2018 - 10:55
QUOTE(Lyžuka @ 2018 03 14, 11:54)
kai nusiauni aukštus tai tada su tapkem nepaienu, verčia aukštienlinka tongue.gif
ir aplamai pavargstu jei su bateliais be kulno pavaikštau smile.gif


vat del batu krautuvej su tavim tikrai nesusipestumem biggrin.gif

Labas

na sakykit kokia skania misraine su krevetem. turiu kin. kopusto, pomidora, agurka. Jei juos visus sumakaluociau, kuo gardinti reiketu.
Papildyta:


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sapniukass: 14 kovo 2018 - 11:04
Sapniuk aš tai nebent citrinos užspausčiau ar kokio baziliko acto šlakeli na aliejaus t
dar lašeli smile.gif ir šiukštu jokiu majonezų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2018 03 14, 08:54)
kai nusiauni aukštus tai tada su tapkem nepaienu, verčia aukštienlinka tongue.gif
ir aplamai pavargstu jei su bateliais be kulno pavaikštau smile.gif, vienu metu buvo tai idomiai pradeje prie achilo sausgysles skaudet tai daktare sako bus ataugos nuo aukštakulniu tose vietose susiformave

Turiu drauge,kurios net tapkes su kulniuku biggrin.gif Ji irgi nepaeina be kulnu biggrin.gif

QUOTE(sapniukass @ 2018 03 14, 09:03)

na sakykit kokia skania misraine su krevetem. turiu kin. kopusto, pomidora, agurka. Jei juos visus sumakaluociau, kuo gardinti reiketu.
Papildyta:


Aliejaus mirksiukas.gif
QUOTE(Lyžuka @ 2018 03 14, 09:05)
šiukštu jokiu majonezų  biggrin.gif

Sutinku biggrin.gif
Atsakyti
citrinos turiu, graikiniu riesutu aliejaus irgi. Reiks bandyt vakarienei. O tai tas saldytas krevetes gal apkept truputi?
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2018 03 14, 09:19)
citrinos turiu, graikiniu riesutu aliejaus irgi. Reiks bandyt vakarienei. O tai tas saldytas krevetes gal apkept truputi?

Jei jos gatavos,tai kam dar kepint g.gif Traukiasi jos nuo visu kepimu virimu..UZteks tik atsildyt gerai mirksiukas.gif
Skanu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2018 03 14, 11:19)
citrinos turiu, graikiniu riesutu aliejaus irgi. Reiks bandyt vakarienei. O tai tas saldytas krevetes gal apkept truputi?

krevetes turbut virtos ir užšaldytos? Ar jos aplamai išlukštentos? Jei taip tai aš tik perlieju verdančiu vandeniu, man taip skaniausia gaunasi smile.gif, atgaivina jas , ir neatirpdineju o iš kart perpilu
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2018 03 14, 09:22)
krevetes turbut virtos ir užšaldytos? Ar jos aplamai išlukštentos? Jei taip tai aš tik perlieju verdančiu vandeniu, man taip skaniausia gaunasi smile.gif, atgaivina jas , ir neatirpdineju o iš kart perpilu

Jei pagal visas technologijas,tai negalima taip daryti biggrin.gif biggrin.gif Negalima ant uzsaldytu pilt karsta vandeni biggrin.gif
Atsakyti
islukstentos biggrin.gif su kevalais as bais tingiu vazotis. Gerai, tada dar verdanciu perpilsiu.

Aciu, mergiukai. Ka as be jusu daryciau ax.gif
Atsakyti