Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

QUOTE(Lyžuka @ 2018 03 12, 09:05)
tai ne automatas?

Sveikos  4u.gif

KAd Tranzitu net nebuna automatiniu biggrin.gif O be to visos musu masinos mechanines..As niekad net nesu vairavus automatines masinos biggrin.gif Uz tai MB dabar susvaiges,iesko tik automatines masinos,paciam atsibodo mechanines biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2018 03 12, 11:09)
KAd Tranzitu net nebuna automatiniu biggrin.gif O be to visos musu masinos mechanines..As niekad net nesu vairavus automatines masinos biggrin.gif Uz tai MB dabar susvaiges,iesko tik automatines masinos,paciam atsibodo mechanines biggrin.gif

gal autobusiuku aplamai nebuna automatu? Nors pas dukra renault trafik tai yra ir tas ir anas mirksiukas.gif
Atsakyti
Nezinau biggrin.gif MB sake,nebuna vanu automatiniu biggrin.gif O as nelabai ir zinau..
DAbar MB iesko automatines masinos..As bijau,kad kai pabandysiu su automatine,tai nebenoresiu sest uz mechanines biggrin.gif
Tik va niekaip neissirenka kokios nori biggrin.gif LAbai daug reikalavimu biggrin.gif biggrin.gif Tokios dar nepagamino,kad viska atitiktu biggrin.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif
Neturiu ką pasakyt, tai nors pasisveikinsiu 4u.gif
Giega, ar aš maišau, bet lyg nesenai pirkot mašiną? nusibodo, kad kitos ieškot?
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2018 03 12, 18:00)
Laba  4u.gif 
Neturiu  ką pasakyt, tai nors pasisveikinsiu  4u.gif 
Giega, ar aš maišau, bet lyg nesenai pirkot mašiną? nusibodo, kad kitos ieškot?

Pirkom man Tranzita darbui. Mb vazineja su ford Galaxy,jau reikia keist.. + dar stovi mano senas c-max,ta irgi parduot reikia.. Dabar ziurineja koki mersa,gal lexus,nori hyundai Santa fe.. Neissirenka biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas rytas smile.gif
Tai visą autoparką norit atnaujint . Gerai atsišviežint.
O aš noriu pavasariu kažkokio puspalčio ar striukės naujos, bet nebežinau mados tendencijų. Nes automobiliu kai pastoviai važinėju, tai reik kažko trumpesnio. Senoji striukė nubluko jau žiauriai (nors kaip priaugus ji man prie kupros, sunku atsisakyt), puspaltis irgi kokių 5 metų nusitrynęs. O ir matmenys pasikeitę , kaip ir Ingridai smile.gif

QUOTE(giega @ 2018 03 12, 22:35)
Pirkom man Tranzita darbui. Mb vazineja su ford Galaxy,jau reikia keist.. + dar stovi mano senas c-max,ta irgi parduot reikia.. Dabar ziurineja koki mersa,gal lexus,nori hyundai Santa fe.. Neissirenka biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2018 03 13, 07:45)
Labas rytas  smile.gif
Tai visą autoparką norit atnaujint . Gerai atsišviežint. 
O aš  noriu pavasariu kažkokio puspalčio ar  striukės naujos, bet nebežinau  mados tendencijų.  Nes automobiliu kai pastoviai važinėju, tai reik kažko trumpesnio. Senoji striukė nubluko jau žiauriai (nors kaip priaugus ji man prie kupros, sunku atsisakyt), puspaltis irgi  kokių 5 metų nusitrynęs. O ir  matmenys pasikeitę , kaip ir Ingridai  smile.gif

man dukra užsake kažkokia striuke eko odos, tikiuosi neatsius kaip sakoma tokio kietumo kad šuni nudurt smile.gif, aš seku tik vienas tendencijas: piniginėje, ar dideja ar mažeja, tongue.gif, deja ten tokios sroves siaučia ir vejai kad išpučia bematant kad ir momentais padidėja bigsmile.gif

batelius ala demisezoninius nusipirkau kur tiks ir vesesnei vasarai iš bedos nes beveik aulo nera , tik platforma ant pado , plius kulnas 10 cm jausmas kaip cirke su tom lazdom eičiau arba kur fb kažkada filmukas buvo biggrin.gif
Atsakyti
Labas

Lyzuka, man 10 cm. kulnais batai tiktu tik lovoj gulet, o ne vaiksciot biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2018 03 13, 10:20)
Labas

Lyzuka, man 10 cm. kulnais batai tiktu tik lovoj gulet, o ne vaiksciot biggrin.gif

esu ir su 11 nešiojus ir kasdien i darbą bigsmile.gif , ir be jokios platformos, o čia dar apie 2 cm padas, tai realiai kulno tik 8 cm gaunas manau ir prie šitu iprasiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2018 03 13, 07:59)
man dukra užsake kažkokia striuke eko odos, tikiuosi neatsius kaip sakoma tokio kietumo kad šuni nudurt smile.gif, aš seku tik vienas tendencijas: piniginėje, ar dideja ar mažeja, tongue.gif, deja ten tokios sroves siaučia ir vejai kad išpučia bematant kad ir momentais padidėja  bigsmile.gif

batelius ala demisezoninius nusipirkau kur tiks ir vesesnei vasarai iš bedos nes beveik aulo nera , tik platforma ant pado , plius kulnas 10 cm jausmas kaip cirke su tom lazdom eičiau arba kur fb kažkada filmukas buvo biggrin.gif

nu šitos tendencijos tai, kas be ko , svarbiausios ax.gif Ir aš jomis seku biggrin.gif Internetu striukes bijau pirkt, nematavusi. Mano kompleksija tokia neprop[orcinga, tai labai dažnai būna nekoks vaizdas . Reikia labai ilgai ieškot, kol pataikau.
Atsakyti
LAbukas

NA siandien pagaliau iki 9 pamiegojau biggrin.gif O tai keliuosi,kaip i darba biggrin.gif

Oi,pinigines turini visi seka biggrin.gif Ten,kaip vanduo delnuose...Tik pasemei ir jau nera..

As i basankes jau ziurineju biggrin.gif MAno visi batai su kulnu.GAl ne 10,bet kokie 7 tikrai yra biggrin.gif Tik kedukai sportui(nes vieni kedai ir tie su kulnu biggrin.gif ) ir darbiniai batai lygiapadziai..Uz tai dabar neturiu ka detis,nes ant kulno dar nenoriu nesiot..
Atsakyti