Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

QUOTE(žollia @ 2018 03 10, 21:54)
Žinom žinom, kad tu įliemenuotas mėgsti  nail.gif  Bet čia kalba eina apie tas, kur liemens nėr  biggrin.gif

Aš labiau prigludusius rūbus mėgstu mirksiukas.gif , turiu rūbą jaust ant savęs bigsmile.gif
Atsakyti

LAbukas

Su angliska mamu diena ir su atkurta nepriklausomybes diena 4u.gif Dviguba svente pas mus biggrin.gif

As irgi megstu prigludusius rubus..Nemegstu tokiu maisu..O dabar kazkokia mada blink.gif Koki megztuka bepaimi,jis labiau i ploti,o ilgis iki bambos blink.gif O dzinsai mano visi aptempti...VA dabar po tos operacijos dar nelabai kisau kojos i dzinsus,gerai,kad grazu treninga turiu biggrin.gif Siandien vel maudena koja..Bet gal kad rytas,vaistu dar negeriau..
VAkar isvarem pas draugus,tai parvairavau masina biggrin.gif Vaiksciot tai galiu,o MB masinos sankaba tokia minksta,be to nakti grizom,tai nei kamsciu nieko...
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2018 03 11, 09:14)
Labas rytas

Ingrida, kada cia spejai taip isplatet? Kai maciau, tai dar siaura buvai, gal nebekepk pyragu ir grybuku....




hmm.gif kažin kaip Ingrida į tai ? Nesusinervins unsure.gif
Atsakyti
Sapnoiukas keli metai manęs nematė. mirksiukas.gif Stambūs žmonės sotūs,laimingi. mirksiukas.gif biggrin.gif Raukšlių mažiau ....vardinti dar?
Va tik su rūbais problema. ax.gif
Atsakyti
nu kur keli metai tongue.gif
nu kokie laimingi stori? vis galvoja kaip svori numest biggrin.gif O sirdute, o sanariukai, ka cia tos rauksles biggrin.gif

Buvom sventej, labai graziai centre dzipai su trispalvem pravaziavo. Meras maniskiam ranka paspaude, liepiau neplaut/ biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2018 03 11, 13:24)
Sapnoiukas keli metai manęs nematė. mirksiukas.gif Stambūs žmonės sotūs,laimingi. mirksiukas.gif  biggrin.gif Raukšlių mažiau ....vardinti dar?
Va tik su rūbais problema. ax.gif

Aš mačiau fb kur Londone buvo, tai jau su paltu ne stora, o jei dar išrengus bigsmile.gif , nors aišku nežinau kokia seniau Ingrida buvo manekenė gal bigsmile.gif
Atsakyti
Zolia,o turi savo platinamuose kvepaluose Priscillos Presley Indian Summer?KAzkada jais LT kvepindavau,tada dar pilstomais,labai patikdavo..Siandien kazkaip prisiminiau,gal visai noreciau...PAziurejau kur pirkt,tai tik Ebejuj,nelabai juo pasitikiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2018 03 11, 14:30)
Zolia,o turi savo platinamuose kvepaluose  Priscillos Presley Indian Summer?KAzkada jais LT kvepindavau,tada dar pilstomais,labai patikdavo..Siandien kazkaip prisiminiau,gal visai noreciau...PAziurejau kur pirkt,tai tik Ebejuj,nelabai juo pasitikiu ax.gif

aš į AŽ tau sąrašą įmetu, ką turiu. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2018 03 11, 14:30)
aš  į AŽ tau sąrašą įmetu, ką turiu.  mirksiukas.gif

Aciu,perziurejau,bet va uzsimaniau butent anu biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
LAbukas

NA ka,sedziu namie,neturiu ka veikt biggrin.gif PAbudau aisku irgi kaip i darba biggrin.gif biggrin.gif Bet va kai reikia is tikro keltis,tai oi oi oi kaip sunku buna biggrin.gif
Eisiu paspaudinet savo vano sankaba,ji biski tokia kieta..Jei neskaudes kojos,tai varysiu i maistines..Vis kazkokia pramoga biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2018 03 12, 10:56)
LAbukas

NA ka,sedziu namie,neturiu ka veikt biggrin.gif PAbudau aisku irgi kaip i darba biggrin.gif  biggrin.gif Bet va kai reikia is tikro keltis,tai oi oi oi kaip sunku buna biggrin.gif
Eisiu paspaudinet savo vano sankaba,ji biski tokia kieta..Jei neskaudes kojos,tai varysiu i maistines..Vis kazkokia pramoga biggrin.gif

tai ne automatas?

Sveikos 4u.gif
Atsakyti