Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

Tai gal ir neskaudės ax.gif Kurias venas išlupo? Vieną tik koją? Kaimynei operavo po vieną koją, nes ji nuo jaunystės dar ir trombozę turi. Tai biski daugiau pavojaus tokiu atveju .
Po truputį sekasi. smile.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
LAbukas

PAbudau siandien pries 5..MAtyt per narkoze issimiegojau biggrin.gif Bet paskui dar pavyko uzmigt uz valandos ir tik dabar atsikeliau...


QUOTE(žollia @ 2018 03 09, 19:29)
Tai gal ir neskaudės  ax.gif    Kurias venas  išlupo? Vieną tik koją?  Kaimynei operavo po vieną koją, nes ji nuo jaunystės dar ir trombozę turi.  Tai biski daugiau pavojaus  tokiu atveju .
Po  truputį  sekasi.    smile.gif

Skaudet neskauda,bet taip tempia...MAn kairej kojoj buvo issipletusios venos.Jau gerokai virs 20m biggrin.gif Bet kai as baile nereali,tai iki tiek ir tempiau...Nors ir neskaudejo,kol dure ten tas adatas narkozei,bet as vistiek verkiau ax.gif LAbai faina anesteziologe papuole,ramino,juokino,o ir grazi labai biggrin.gif
Kojos dar rodyklem apipaisytos biggrin.gif Reikia nesiot tokias specialias kojines,dabar ilgos,kaip prisegamos,su guma virsuj biggrin.gif
MB dirba,o man ner ka veikt...Apsitvarkysiu,patalus pakeisiu ir kojas ant stalo susikelus,eisiu megzt biggrin.gif GAlvoju ar uzsiimt suknele nusimegzt g.gif bijau,kad gali kantrybes neuztekt ax.gif
Atsakyti
Pas mane irgi suknelei paruošti siūlai,bet bačkutei-moteriškei kokį raštą sugalvoti?Gi jau megztas daiktas storins? ax.gif
Giega kyšio nedavei UK? bigsmile.gif pAS MUS GI ANESTOZOLOGUI DUODA VISI,nedaviau,kai kaklelį operavo,tai balta varna likau. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2018 03 10, 11:16)
Pas mane irgi suknelei paruošti siūlai,bet bačkutei-moteriškei kokį raštą sugalvoti?Gi jau megztas daiktas storins? ax.gif
Giega kyšio nedavei UK? bigsmile.gif pAS MUS GI ANESTOZOLOGUI DUODA VISI,nedaviau,kai kaklelį operavo,tai balta varna likau. ax.gif

Turbut,jei duociau kysi,likciau balta varna biggrin.gif Net nesuprastu biggrin.gif


Ai,megztuka megsiu..Radau lygtai patinkancia suknele,bet rasto prie jos nera,o as ne kokia mezgeja,kad is galvos megzciau biggrin.gif
vartotojo įkelta nuotrauka

Megziu va toki..Cia mano senas,bet jau isaugtas megztukas,naujo reikia biggrin.gif
https://scontent-lht...amp;oe=5B3EBB64

PAskui ateity sitoki kostiumuka megsiu,bet cia rudeniui/ziemai,tai nezinau kokio dydzio reiks..
https://scontent-lht...amp;oe=5B01F954
Atsakyti
Cha,čia geros figūros reikia.Bačkutei ką pasiūlykite. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 10 kovo 2018 - 13:39
Na ta stambi,kokio stambumo g.gif MAnau,svarbu be pyniu,jos dar labiau storina...

VA neblogu sukneliu yra,bet jei einu konkreciai ant kazkurios nuorodos,ismeta SM biggrin.gif
https://www.google.c...y6Y5hmM3f3XvYM:
Atsakyti
Ingrida, o tu tokią jau gal esi mezgusi? man atrodo, turėtų tikt pilnai figūrai ax.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

O Giegos įdėtos visos jos lieknai figūrai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2018 03 10, 18:45)
Ingrida, o tu tokią jau gal esi mezgusi? man atrodo, turėtų tikt pilnai figūrai ax.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

O Giegos  įdėtos visos jos lieknai  figūrai  smile.gif

Šituo maišu apsivilkusi sudie bet kokiai figūrai bigsmile.gif

Sveikos
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2018 03 10, 21:51)
Šituo maišu apsivilkusi sudie bet kokiai figūrai  bigsmile.gif

Sveikos

Žinom žinom, kad tu įliemenuotas mėgsti nail.gif Bet čia kalba eina apie tas, kur liemens nėr biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Su švente lithuania.gif lithuania.gif lithuania.gif
Atsakyti
Labas rytas

kysiu neduodu. Naivu tiketis, kad davus bus kazkas geriau tongue.gif

Ingrida, kada cia spejai taip isplatet? Kai maciau, tai dar siaura buvai, gal nebekepk pyragu ir grybuku....

Su svente, veliava jau plevesuoja.
Atsakyti