Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

QUOTE(sapniukass @ 2017 01 21, 13:33)
nu logiskai pagalvojus, tai mesa, bulves ir kopustai ax.gif
Lietuviskai: cepelinai su kopustais...nu ir gal nieko biggrin.gif

nu kugelį jie irgi valgo su obuoliene ir bulvinius blynus rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(burbuline @ 2017 01 21, 13:39)
Užsikvatojau balsu del kopüstų,sapniuk tu teroristka biggrin.gif gal baba suviduriuotų nuo riebalų,o Bj tada nepavydėciau lotuliukas.gif
Bet kaip įdomiai valgo su kopūstais blink.gif
Jaučiu vyriškis tuos namuos per tiek laiko visokio šlamšto prikaupė,manasis gal irgi prikauptų,bet dabar as vis patyliukais prametau visokius varžtelius,geležiukus victory.gif

pas juos skrandžiai ko gero geležiniai, kiek esu mačius jie šlamšto rija, nei ten viduriai atsako, nei ką. Čia mums būtų prastai vokiško užėdus biggrin.gif
Abejoju, ji tik trys mėn., kaip mirus, bet kaži ar prieš tai kas valė irgi unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(žollia @ 2017 01 21, 13:49)
Bet  tu matai, o galvojau, kad cepelinus tik lietuviai verda  rolleyes.gif  Tas įdaras tai jau nesvarbu , gali bet kas būti.  Vos ne giminės  tie  germanai wub.gif

verda jie su faršu arba kepenėlėm, ir virtų bulvių irgi verda, sakyčiau labiau net paplitę virtų, tik dažniausiai jie be įdaro daro, nors yra pirkti ir su įdaru. Matyt kas ką mėgsta ax.gif Lietinius irgi kepa, tik valgo vienus arba cukrum pabarstytus. Balandėlius, kugelį, guliaša, kotletus, nu beveik viską tą patį ax.gif . Baba tušintus kopūstus mėgsta su dešrelėm, tai kas savaitę beveik darau biggrin.gif
Atsakyti
O panašius į tuos PYZY mes durniukais vadinam. smile.gif Išverdu ir apipilu spirgais, o paskui dar grietinės kiekvienas sau užsimeta. Man net dar skaniau, nei cepelinai 4u.gif
Bulvinius blynus mes irgi valgom su obuoliene bigsmile.gif O kugelį vyras valgo, užgerdamas pienu smile.gif Kas man nesuprantama ax.gif Panašus maistas , pasirodo, galima būtų ten gyvent.
Atsakyti
nervina, cituot neleidžia mad.gif
pas mus irgi saulė, šiukšles išnešiau su trumpom, vidiniam kiemelyje labai faina, bet išėjus į gatvę užpučia toks ledinis vėjas unsure.gif
Virtuvėsb spinteles apsišveičiau, išsilyginau, prasiurbiau ant greičio, prisėdau su kava, pabaigsiu, yai susidėsiu į spintą išlygintus rūbus ir kiemelį prašluosiu vėl. Nesuprantu iš kur tik tų lapų blink.gif
Ką dar nuveikus g.gif
Papildyta:
QUOTE(žollia @ 2017 01 21, 14:20)
O panašius į tuos PYZY  mes durniukais vadinam.  smile.gif  Išverdu ir apipilu spirgais, o paskui  dar grietinės kiekvienas sau užsimeta. Man net dar skaniau, nei cepelinai  4u.gif
Bulvinius blynus mes  irgi valgom su obuoliene bigsmile.gif  O kugelį vyras valgo, užgerdamas pienu  smile.gif Kas man nesuprantama  ax.gif  Panašus maistas , pasirodo, galima būtų ten gyvent.

čia netoli Prancūzija, aš antrą kartą šitam krašte, ten ankstenėje šeimoje irgi panašiai valgė. O tarkim Hessene visai kitaip, net tuos pačius patiekalus gamina visai skirtingai ax.gif Nors manau, tiesiog kiekviena netgi šeima gamina skirtingai ax.gif
Atsakyti
Man FB vis meta apie slaugos darbą Vokietijoj . Reikalavimai tai ir prižiūrėt, ir valgyt gamint, ir maudyt, ir namus tvarkyt, ir naktį budėt, ir vokiečių kalbą puikiai mokėt, skalbt, lygint , ir ir su prižiūrimaisiais nesiginčyt ir t.t. . Alga 1300-1400 €. BJ, ar čia normaliai, ar mažai siūlo?
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2017 01 21, 14:20)
O panašius į tuos PYZY  mes durniukais vadinam.  smile.gif  Išverdu ir apipilu spirgais, o paskui  dar grietinės kiekvienas sau užsimeta. Man net dar skaniau, nei cepelinai  4u.gif
Bulvinius blynus mes  irgi valgom su obuoliene bigsmile.gif  O kugelį vyras valgo, užgerdamas pienu  smile.gif Kas man nesuprantama  ax.gif  Panašus maistas , pasirodo, galima būtų ten gyvent.

pilnos pardės ir mūsiško maisto, net grūdėtos varškės ir silkės atsirado, kulšelių, juodos duonos. Tarkim prieš tris metus tokių nebūtum radus ax.gif Tik mūsiškio kondensuoto ir normalios varškės jau reikia į rusų pardę eiti ax.gif
Papildyta:
QUOTE(žollia @ 2017 01 21, 14:36)
Man FB vis meta apie slaugos darbą Vokietijoj . Reikalavimai tai ir prižiūrėt, ir valgyt gamint, ir maudyt, ir namus tvarkyt, ir naktį budėt, ir vokiečių kalbą puikiai mokėt, skalbt, lygint ,  ir  ir su prižiūrimaisiais nesiginčyt  ir t.t. . Alga 1300-1400 €.  BJ, ar čia normaliai, ar mažai siūlo?

mažai, prie tiek darbų, nebent legaliai darbina, tai tada apsimoka, nes mokesčiams nueina du trys šimtai, plius pensiją ir draudimą vokišką tada turi ax.gif
jei kada sugalvosi padirbėt, rasim tau ir geriau biggrin.gif Jei rimtai, tai man visia reiktų neblogos moters, kad mėnesiui kitam atostogų išleistų mirksiukas.gif
Papildyta:
kai buvo atėję iš Carito, paliko kainoraštį paslaugų. Priežiūra dienos metu 8 val.- 1600, 24 val. - 4000 eu ax.gif
Papildyta:
QUOTE(žollia @ 2017 01 21, 14:36)
Man FB vis meta apie slaugos darbą Vokietijoj . Reikalavimai tai ir prižiūrėt, ir valgyt gamint, ir maudyt, ir namus tvarkyt, ir naktį budėt, ir vokiečių kalbą puikiai mokėt, skalbt, lygint ,  ir  ir su prižiūrimaisiais nesiginčyt  ir t.t. . Alga 1300-1400 €.  BJ, ar čia normaliai, ar mažai siūlo?

normalu būt, jei naktį nereikt keltis ir maudyti daugumoje ateina tarnybos pas visus, tai tada tokia kaina normali ax.gif
Atsakyti
Gal ir neblogai dirbt tose šeimose, bet labai bijau , kad nepapult pas tokius, kaip tau praėjusį kartą buvo . Va čia ieško .
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2017 01 21, 14:48)
Gal ir neblogai dirbt tose šeimose, bet labai bijau , kad nepapult pas tokius, kaip tau praėjusį kartą buvo .  Va čia  ieško .

taigi pas mane galėsi ateiti biggrin.gif Apie šituos moterys perspėja, ne kokį vardą turi ax.gif Aš su viena esu važiuodama kalbėjus, sakė nei už ką daugiau per juos nevažiuotų, plius su tuo legalimu žmogui nieko doro, formina jie tik minimumą ir LT ax.gif Kitas dalykas pas juos tie patys pasiūlymai ir pastoviai reikia, faktas , kad ilgai neužsibūna niekas. Bet yra kam ir pasisekę pas juos, bet čia pradžioje, matyt pinigą pajautė ir pradėjo nesiskaityt ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bjaurybe: 21 sausio 2017 - 14:59
Kiek supratau. Prie prieziuros reik stiprios nugaros ir jegu.
Kaip ir planavau. Gulineju. Tik ryte keleta partiju skalbiniu isdziausciau. Nes patalyne visiemd keiciau.
Kita sav varysiu pas gydytoja. Nuo sirdies ir spaudimo dar gal pas psiche vaistu nuo nerimo ir nemigos.
Kol vaikis namie mane lepina. Tvarko namus. Daro valgyt. Vakar mokiau zuvi kept. Tik kompas pas ji. O is mobilkos sunku ir iziureti ir pataikyt storais pirstais i raides.
Lb noriu sijono. Bet jei neturesiu kur juo eit. Tai sulaiko. Dar palauksiu kol pajudes ledai. Taip noreciau pastovaus darbo. Be jokiu blaskymosi. Pastoviu pajamu. Db nieko negaliu planuotis. Tik svajoti. Lb siuv masinos noriu. Manau. Kad jau visi atsikando tu skudrynu ir gal ponios sugrys prie individualiu drabuziu.
Atsakyti
Cituot neleidžia verysad.gif
BJ, nedirbusi aš tokio darbo, net neįsivaizduoju, ar įstengčiau 4u.gif Už pasitikėjimą ačiū 4u.gif Nors sakoma, kad nieko neįmanomo nėra . Vokiečių prisimint reiktų - pamiršus jau esu.
merii, tu į biuletenį varyk kokiam mėnesiui, bent naudos bus dar šiek tiek iš jų.
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2017 01 21, 19:13)
Cituot neleidžia  verysad.gif
BJ,  nedirbusi aš tokio darbo, net neįsivaizduoju, ar  įstengčiau  4u.gif  Už pasitikėjimą ačiū  4u.gif  Nors sakoma, kad nieko neįmanomo nėra . Vokiečių  prisimint reiktų - pamiršus jau esu. 

ką čia mokėt reik, nu indus, kambarius visos mokam plauti, o valgyt nelabai reikia daryt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2017 01 21, 19:33)
ką čia mokėt reik, nu indus, kambarius visos mokam plauti, o valgyt nelabai reikia daryt biggrin.gif

tas tai aišku, bet su ta bobule ten ritinėtis biggrin.gif Ar jai dar nereik pamperių ?
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2017 01 21, 19:51)
tas tai aišku, bet su ta bobule ten ritinėtis  biggrin.gif  Ar jai dar nereik pamperių ?

reik biggrin.gif , čia jie visi su pampersais varinėja ir nesuka galvos dėl to biggrin.gif Nieko sudėtinga, pradžioje pasimokai, paskui ir pačiai jau daeina, kaip ką pasidaryt, kad pačiai lengviau būt mirksiukas.gif
Atsakyti