Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

QUOTE(*Bj* @ 2018 03 08, 11:36)
jei, kaip pernai vasara bus, tai spintoj pakabos  biggrin.gif

tai užtat smile.gif

o šiaip tokios visai nieko butu, dar su švarekliu sueitu ir vesesnei dienai smile.gif

https://www.romanori...-dress-41011lpi

https://www.romanori...ork-dr-20947bla

https://www.romanori...-dress-24005cor
Atsakyti
pirma faina labai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Bj* @ 2018 03 08, 09:24)
kenzo jungle,

wub.gif wub.gif wub.gif

As irgi kazkokiu kvepalu noriu,bet kazkaip niekaip neissirenku biggrin.gif Vel noreciau Dior Addict,nu man jie labai patinka biggrin.gif

Ir sukneliu neissirenku biggrin.gif Is vis dabar kazkokia skudurine mada,ka paimi,tas i ploti,o ne i ilgi..
Atsisiunciau is Guess tokia megzta suknele ir issiunciau atgal...Siaip grazi,bet jau tokia plona,permatoma..Turi ir figura ideali but ir kazka po apacia rengtis,o as net neturiu jokiu kombinuku biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Lyžuka, man irgi pirma suknelė patinka ax.gif
Apie kvepalus tai tylėsiu, nes daba jau 6 prasidariusi esu iš savo platinamų , nežinau kada išnaudosiu biggrin.gif O dar noriu bent 4 bigsmile.gif
Pas mus atlydys ir rūkas . Na, gal jau ir ateina tas pavasaris pagaliau. Reiks jau pomidorus bandyt sėt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2018 03 09, 08:25)
Labas rytas  4u.gif
Lyžuka, man irgi pirma suknelė patinka  ax.gif 
Apie kvepalus  tai tylėsiu, nes   daba jau 6  prasidariusi esu iš   savo platinamų , nežinau kada išnaudosiu  biggrin.gif  O dar noriu bent 4    bigsmile.gif 
Pas mus  atlydys ir rūkas  .  Na, gal jau ir ateina tas pavasaris pagaliau. Reiks jau pomidorus  bandyt  sėt  ax.gif

aha spalvos universalios, tiktu ir prie šviesesnio ir tamsaus švarko ar megztuko, nes kaip tokios vasaros tai jau faktas kad dar reiks vieno sluoksnio rūbu mirksiukas.gif

o kitos labai atvira nugara verysad.gif

pas mus irgi vanduo posniegu visur jaučias , jei bus tie 6-9 tai visai plauksim verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 09 kovo 2018 - 08:37
QUOTE(Lyžuka @ 2018 03 09, 09:28)


pas mus irgi vanduo posniegu visur jaučias , jei bus tie 6-9 tai visai plauksim verysad.gif


gerai, kad as ant kalniuko gyvenu ax.gif Valgyt turiu, galiu palaukt, kol nuplauks biggrin.gif

as dior gerbeja, nors turiu visokiu kvepalu. mirksiukas.gif

Labas
Atsakyti
Aš tai chanelio, bet jau bandau skonį nukreipt ant dior biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2018 03 09, 11:21)
Aš tai chanelio, bet jau bandau skonį nukreipt ant dior biggrin.gif


man is labai patikusiu Cacharel Noa Perle ir Gucci Flora, nebeturiu abieju, neleidzia sirdis pirkt, kai stalcius pilnas rolleyes.gif Gal su pvd. kokia klaida iveliau, bet tiek to.
Atsakyti
LAbukas

Mes ir tuoj plauksim..Vel lyja...Veu,kaip atsibodo tas lietus..Nu tikrai per tiek metu UK tiek daug lietaus nesu macius..

O as net nezinau kokiu kvepalu megeja..Stipriu,astriu biggrin.gif MAn Kenzo visi kiek bandziau patiko ir Dior Addict biggrin.gif
Zolia,o kokius tu platini?
As dabar noriu nusipirkt kelioninius maziukus buteliukus..O tai reikia kazkur veztis,dediesi didziausia buteli..MAziausia talpa ka turiu-50ml...
Atsakyti

Giega, šituos KVEPALUS
Atsakyti
Ir kaip sekas platint?

Na ka,as jau po operacijos namo vaziuoju mirksiukas.gif Ilgiausia laukt.. Atvaziavau 11,op isveze 14, o 15:45 jau pazadino.. Dar valanda palaike ir paleido namo.. Est noriu,vaziuojam i lietuviska restorana pavalgyt biggrin.gif Nieko neskauda biggrin.gif Kol kas biggrin.gif
Atsakyti