Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

QUOTE(žollia @ 2018 03 06, 19:51)
Labas vakariuks  4u.gif
BJ, kurį sezoną baigei? 


O aš  lankau kursus socialinio darbuotojo padėjėjo kvalifikacijai gaut.  Velnias nešė mane į tą galerą  unsure.gif  Iki kol šiandien neapsilankėm sunkios negalios turinčių  gyventojų  namuose , visai  normaliai tas darbas atrodė. Dabar tai  jau persigalvojau  dėl galėjimo dirbt tokį darbą.  Nu bet kursus reik baigt,  kad jau pradėjau.


Paskutinį, trečią, kaži ar dar bus toliau rolleyes.gif
Esu apsiėmus LT prižiūrėti inteligentų porą, bet taip sunku buvo, džiaugiausi prie progos atsakiusi ax.gif

QUOTE(IngridaB @ 2018 03 07, 07:29)
Labas rytas.

Dieta bigsmile.gif
Atsakyti
LAbukas

Vel lyja...Prisnigo,atleido ir taip uzsilo,kad net man noras kiemo geles tvarkyt uzejo.JAu ir zoles seklu papirkau,nes reik truputi kai kur pabarstyt,ir nuo amaru purskalo,o tai roziu lapukai lenda ir tie jau tupi,neisalo...Bet dar siaubingai slapia...

QUOTE(žollia @ 2018 03 06, 17:51)

Giega, nu jūs duodat garo su kelionėm  bigsmile.gif



Oi,keliauti noreciau dar daugiau ax.gif DAbar tik geguze i Portugalija ir rugseji-i Turkija ax.gif
Atsakyti
pas mus irgi atšalo, tik +6 ir lija unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(*Bj* @ 2018 03 07, 08:34)
Paskutinį, trečią, kaži ar dar bus toliau rolleyes.gif
Esu apsiėmus LT prižiūrėti inteligentų porą, bet taip sunku buvo, džiaugiausi prie progos atsakiusi ax.gif
Dieta bigsmile.gif

Tai va, sako, kad tie mūsų seneliai dar blogiau nei proto negalios žmonės, nuo gimimo kurie tokie unsure.gif .
Pas mus vis dar - 10 °C verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2018 03 07, 17:04)
Tai va, sako, kad tie mūsų seneliai dar blogiau nei  proto negalios žmonės, nuo gimimo kurie tokie  unsure.gif  .
Pas mus vis dar - 10 °C  verysad.gif

Oi patikėkit mirksiukas.gif

Neisiva;zduoju kaip reiktu išbūti visas 24 valandas bent su dviems amžinai viskuo nepatenkintais senukais...ne veltui rodė per TV kaip sūnus motina pasmaugė, ten pats gali pasimatyti...arba reikia kokius kursus baigti kad mokėt psichologiškai atsiribot
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2018 03 07, 18:04)
Tai va, sako, kad tie mūsų seneliai dar blogiau nei  proto negalios žmonės, nuo gimimo kurie tokie  unsure.gif  .
Pas mus vis dar - 10 °C  verysad.gif



nu ir seneliu yvairiu buna biggrin.gif
Atsakyti
Tai va, matau, kad nemokėsiu atsiribot. Įvertinau savo galimybes, charakterį. Ir nutariau, kad ne mano tai rolleyes.gif
Bandau pavasarį prikviest- šaltibarščių bliūdą padariau wub.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas rytas

jauc ryt pusryciam bus tik vienas rozes ziedlapis....
Prisnigo kaip vidurziemy, kasiau sniega nuo tako.
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Šia dieną mes turime būti gražios vien nuo gėlių ir jokio valgymo tongue.gif

Atsakyti
LAbukas

SU kovo 8 4u.gif Net per angliska radija sveikino su tarptautine moters diena mirksiukas.gif Tik va atviruku nesu macius,skirtu kovo 8jai,o ju cia visoms imanomoms progoms biggrin.gif Ir atejus i darba,ir iseinant is darbo,ir pareigose pakilus,ir krikstynom,ir jubiliejam ir siaip eiliniams gimtadieniams ir vyras sveikina zmona,ir zmona sveikina vyra ir tt...

O pas mus saulyte sviecia,pauksciukai ciulba,silta bigsmile.gif Masina murziniausia,bet ryt vel lietu rodo,tai neplausiu biggrin.gif
Atsakyti
Šiandien 8-tos proga ir saulytė išlindo biggrin.gif
Kvepalams 8 proc. nuolaida, tai sėdžiu ir galvą suku rolleyes.gif Apsidovanot save ar ne unsure.gif
Atsakyti