Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

ka ir samiau.. Spaudimas 150/102... Liepe pasedet nusiramint.. dabar jauciu operacija atsauks del spaudimo..
Atsakyti
Giega, baimė čia 4u.gif kas tuos gydytojus mėgsta taip jau labai, o dar ir kainuoja ax.gif
Atvariau su trumpučiais sportiniais deminukais u vilna, teko šiandien sporbačius pirkti, nes kažkaip savo pamiršau, maniau nuo dema eisiu ant batelių tokių su raištukais. Ale, be sporbačių jau man niekiap, dar prie jų sportinį rankinuką pasiėmiau, mačiau dar ir bliuzonas yra, ale dar pagalvosiu, gal ketvirtadienį nueisiu biggrin.gif
Žodžiu, dar neužsidirbau, o jau leidžiu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(*Bj* @ 2018 03 05, 14:05)
Giega, baimė čia  4u.gif  kas tuos gydytojus mėgsta taip jau labai, o dar ir kainuoja ax.gif
Atvariau su trumpučiais sportiniais deminukais u vilna, teko šiandien sporbačius pirkti, nes kažkaip savo pamiršau, maniau nuo dema eisiu ant batelių tokių su raištukais. Ale, be sporbačių jau man niekiap, dar prie jų sportinį rankinuką pasiėmiau, mačiau dar ir bliuzonas yra, ale dar pagalvosiu, gal ketvirtadienį nueisiu biggrin.gif
Žodžiu, dar neužsidirbau, o jau leidžiu rolleyes.gif

tai čia suversk kaltę orams ir sąžinę nuraminsi smile.gif

Giega reikėjo kokio valerijono įkalt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Bj* @ 2018 03 05, 12:05)
Giega, baimė čia  4u.gif  kas tuos gydytojus mėgsta taip jau labai, o dar ir kainuoja ax.gif


NA as nemokamai einu...Bet kad bijau,tai faktas..

As nesiu siandien i palepe kailinukus savo,siltus batus-buvo proga LT paganyt saltyje biggrin.gif Ir nusikelsiu jau bateliu biggrin.gif

QUOTE(Lyžuka @ 2018 03 05, 12:09)

Giega reikėjo kokio valerijono įkalt smile.gif

Aga,reikejo biggrin.gif Jei buciau pagalvojus,kad tiek uzkils,ryte kavos buciau negerus ax.gif Siaip cia viskas susidejo..Ir skrydis dar jaucias,juk tik vakar parskridom,ir vynas 3d,ir rytine kava ir daugiausia-baime biggrin.gif
Atsakyti
Giega,kaip koncertas? mirksiukas.gif Kaip LT?
Atsakyti
Oi,labai geras koncertas bigsmile.gif LAbai patiko bigsmile.gif Tikrai nesigailim,kad atvaziavom mirksiukas.gif O LT nelabai ka ir nuveikiau biggrin.gif Atskridom velai,sestad ryte pas dantiste,paskui pas draugus,i Tigrasa Karmelavoj pavalgyt cepu,tada pas puske-ji salia ten gyvena ir koncertas.O sekmad jau namo biggrin.gif

Nesusalom biggrin.gif PAs mus -2 ir veeeejas daug salciau buvo,nei LT -7 biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas

antra diena ziuriu filma, idomus, bet vaiko motina mintimis kokius 10 kartu nudejau rolleyes.gif Net galvojau ar taip gali but gyvenime. Bet gyvenime buna dar ziauriau.
Ingriduk, ne detektyvas ax.gif
Atsakyti
o aš vakar baigiau Svetimšalės paskutinę seriją, mačiau dabar per LRT rodo iš pradžių ax.gif
Sapniuk, gyvenime kitą kart taip aplinkybės priverčia elgtis, kur net būtum nepalvojus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2018 03 06, 13:19)
Labas

antra diena ziuriu filma, idomus, bet vaiko motina mintimis kokius 10 kartu nudejau rolleyes.gif Net galvojau ar taip gali but gyvenime. Bet gyvenime buna dar ziauriau.
Ingriduk, ne detektyvas ax.gif

Cha,ŽIŪRIU "Vorą" ,15 serijų peržiūrėjau,iš viso 52. mirksiukas.gif Visai nieko.
Atsakyti
Labas vakariuks 4u.gif

QUOTE(*Bj* @ 2018 03 06, 14:06)
o aš vakar baigiau Svetimšalės paskutinę seriją, mačiau dabar per LRT rodo iš pradžių ax.gif
Sapniuk, gyvenime kitą kart taip aplinkybės priverčia elgtis, kur net būtum nepalvojus unsure.gif

BJ, kurį sezoną baigei?
Giega, nu jūs duodat garo su kelionėm bigsmile.gif

O aš lankau kursus socialinio darbuotojo padėjėjo kvalifikacijai gaut. Velnias nešė mane į tą galerą unsure.gif Iki kol šiandien neapsilankėm sunkios negalios turinčių gyventojų namuose , visai normaliai tas darbas atrodė. Dabar tai jau persigalvojau dėl galėjimo dirbt tokį darbą. Nu bet kursus reik baigt, kad jau pradėjau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 06 kovo 2018 - 20:26

Labas rytas.
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti