Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

QUOTE(*Bj* @ 2018 03 02, 07:46)
na, ką mergaitės bigsmile.gif
iki pasimatymo 4u.gif

Sveikos 4u.gif
Bj,sekmes tau ir sveikatos 4u.gif
Atsakyti
Labas

BJ, sekmes 4u.gif

Atsiunte vyras keturiu savaiciu anglu pamokas, va kaip ismoksiu tongue.gif
zolia, vel rusu kalba. Baikis, as ,,pasvertus ir laimingus" ukrainieciu kalba ziurejau, nemazai mes vienodu zodziu turim.
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2018 03 02, 07:21)
BJ,sėkmingo kelio,ne pyragai-kelias. 4u.gif  4u.gif

pusėtinai mirksiukas.gif , tik LT ir pusė Lenkojos sniegu kelias dengtas, nuo Varšuvos ir DE kelias sausas, saulytė, sniego nulis biggrin.gif

QUOTE(burbuline @ 2018 03 03, 09:31)
Sveikos 4u.gif
Bj,sekmes tau ir sveikatos 4u.gif

hi.gif

QUOTE(sapniukass @ 2018 03 03, 13:18)
Labas
BJ, sekmes 4u.gif

bye1.gif
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2018 03 03, 13:18)
Labas

BJ, sekmes 4u.gif

Atsiunte vyras keturiu savaiciu anglu pamokas, va kaip ismoksiu tongue.gif
zolia, vel rusu kalba. Baikis, as ,,pasvertus ir laimingus" ukrainieciu kalba ziurejau, nemazai mes vienodu zodziu turim.

Aš irgi kažkoki žiūrėjau ukrainiečių kalba, nes rusų taip blogai buvo išversta kad orginalo garsiau kalbėjo negu rusų

Dabar persimetus ant D.Austin filmų kolkas tik viena mažiau, bet planuose visi kiek sukurta, čia kaip kažkada visus Džeinė Eir peržiūrėjau bigsmile.gif

Sveikos mirksiukas.gif

Bj, jaučiu tikrą pavasarį rasi su žydinčiais narcizais bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 03 kovo 2018 - 19:33
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
oho koks valgių pasirinkimas smile.gif

Sveikos nus laikas grįžti jau po savaitgalio šalto deja smile.gif atsiuntė bendradarbiai iš Milano nuotrauką, atrodo kaip pas mus sniegasaplink smile.gif
Atsakyti
LAbukas

PAs mus jau nebera sniego mirksiukas.gif Vakar dar toks lietutis nulijo,tai istirpde viska,kas uzsilike buvo mirksiukas.gif +10-pavasaris biggrin.gif

Siandien nedirbu,varau i ligonine..Penktad turetu kojos venu operacija daryt,jei vel neatsauks..
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2018 03 05, 09:38)
LAbukas

PAs mus jau nebera sniego mirksiukas.gif Vakar dar toks lietutis nulijo,tai istirpde viska,kas uzsilike buvo mirksiukas.gif +10-pavasaris biggrin.gif

Siandien nedirbu,varau i ligonine..Penktad turetu kojos venu operacija daryt,jei vel neatsauks..

Sėkmes Giega , aš tai labai suprantu kaip tas venas operuoja? Naujas deda? ar pjauna pagal visą kraujagyslę, taigi kokie randai paskui lieka...nesijuokit jei ką smile.gif

mano kaimyne operavos pedos kauliuka jau antras men ant biuletenio mačiau vyras vežioja koja tik tokiu veltiniu apsukta, darsu ramentais unsure.gif
Atsakyti
Tik nepasakokit man baisybiu,nes galiu ir nenueit operuotis.. Turetu su lazeriu daryt,be pjuviu,tik skylute.

Kauliuka ir man operuot reiktu.. Siaip galvoju kad muo jo ir visos tos venos issiplete,nes neteisingai koja statau,kruvis didesnis gaunas...Bet va irgi bijau to ilgo gijimo.. o ir karta su tokiu ortipedu neoficialiai snekejau,tai taip ir pasake-kol neskauda,tol nieko nedaryt.. Grazu negrazu,bet gana sudetinga operacija,ilgas gijimas ir atsinaujint vis tiek gali..
Atsakyti
Labas
giega, nesigasdink pirma laiko. 4u.gif

as pries viena operacija kai pasakiau seimos daktarei, kad bijau, ji man sako: galetum bijot, jei as tave operuociau arba sesute Grazina. blink.gif
Atsakyti
As paniskaibijau gydytoju.. Va dabar tik apziura,na gal krauja paims,o sedziu ir drebu..Sirdis sokineja.. Spaudima pamatuos,issigas..
Atsakyti