Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

Labas iš ryto 4u.gif
Oi, bjaurybe, nelinksma būtų, jei toks pradėtų kibt . Tai turbūt toks vienkartinis sutvarkymas bus tau ten. Nemanau, kad jie norės išlaidaut palaikant pastoviai tvarką, jei jau iki šiol nesitvarkė. Kokius 5 metus vėl galė kuist 4u.gif
Nuo vidurnakčio prasidėjo galvos skausmas stiprus. Iki ryto pravargau, išgėriau tablietką, bet vistiek plėšia. unsure.gif Ar gali taip būt, kad kokia migrena priskreto? unsure.gif Nei iš šio , nei iš to. Nes jokių priežasčių tam skausmui kaip ir nerandu.
Atsakyti
Sukneles gražios, bet dabar kitu stilium gyvenu, kliošais ir pan. biggrin.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

va tokiu noriu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 21 sausio 2017 - 10:42
QUOTE(žollia @ 2017 01 21, 10:40)
Labas iš ryto  4u.gif 
Oi, bjaurybe, nelinksma būtų, jei toks  pradėtų kibt .  Tai turbūt toks vienkartinis sutvarkymas bus tau ten. Nemanau, kad jie norės išlaidaut palaikant pastoviai tvarką, jei jau iki šiol nesitvarkė. Kokius 5 metus vėl galė kuist  4u.gif 
Nuo vidurnakčio prasidėjo galvos skausmas  stiprus. Iki ryto pravargau, išgėriau tablietką, bet vistiek plėšia.  unsure.gif  Ar gali taip būt, kad kokia migrena priskreto?  unsure.gif  Nei iš šio , nei iš to.  Nes jokių priežasčių tam skausmui  kaip ir  nerandu.

kol as eisiu į savaitę kartą, kitą penktadienį jis pats mane pasiims ankščiau, nes dukra negali, o paskui gal ką kitą susiras, o gal lauks vėl manęs, Nes tiek laiko nesitvarkė, kol manęs nebus per tą mėnesį jiems nieko tokio, kad niekas netvarkys. Vyrams dzin, kiba jie mato, kad netvarkyta, tik tada neben patiems, kai kliūna biggrin.gif

gal miego trūkumas greičiau, tiesiog ko gero negali ir naktį atsipalaiduoti
Batų ir aš tokių laukiu, nukainavo ir dabar mano išmieros nėra, nu bet iki pavasario sulauksiu biggrin.gif
Atsakyti
Labukas

Bet gal ir gerai,kai yra kazkoks rezimas...O tai baba miegotu gal ir visa diena...

Sukneles as kaip tik labiau aptemptos noriu,bet vistiek nerandu...Ai,tuoj ta ziema baigsis biggrin.gif Nors siandien salta...PAmarinavau vistos,gal kur i gamta pasiduot,pasikept g.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2017 01 21, 12:02)
Bet gal ir gerai,kai yra kazkoks rezimas...O tai baba miegotu gal ir visa diena...

man pačiai truputį ankstoka, kokia devintą valandą būt pats tas. Tada ir pietūs truputį vėliau, nes dabar dvyliktą valgom, man kiek ankstoka ax.gif . Bet, kita vertus, daugiau laiko tada ant gastrolių turiu biggrin.gif
Atsakyti
šiandien pas mus cepelinai biggrin.gif Tik valgo jie su raugintais kopūstais ax.gif
Atsakyti
atimk kopustus, spirgu su grietine uzdek ax.gif
Labas
Oro grazumas, tikras pavasaris vidurziemy wub.gif
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2017 01 21, 13:06)
atimk kopustus, spirgu su grietine uzdek ax.gif
Labas
Oro grazumas, tikras pavasaris vidurziemy wub.gif

tai kopūstai čia prie spirgų su grietine papildomai eina biggrin.gif
Atsakyti
nu logiskai pagalvojus, tai mesa, bulves ir kopustai ax.gif
Lietuviskai: cepelinai su kopustais...nu ir gal nieko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2017 01 21, 13:06)
atimk kopustus, spirgu su grietine uzdek ax.gif
Labas
Oro grazumas, tikras pavasaris vidurziemy wub.gif

Užsikvatojau balsu del kopüstų,sapniuk tu teroristka biggrin.gif gal baba suviduriuotų nuo riebalų,o Bj tada nepavydėciau lotuliukas.gif
Bet kaip įdomiai valgo su kopūstais blink.gif
Jaučiu vyriškis tuos namuos per tiek laiko visokio šlamšto prikaupė,manasis gal irgi prikauptų,bet dabar as vis patyliukais prametau visokius varžtelius,geležiukus victory.gif
Atsakyti
Lyžuka, gražios ir tavo suknelės 4u.gif Tik man jau netiktų , nes depozitą turiu ( pilvą) biggrin.gif . Dar prieš kokius 5 metus buvau be pilvo, o dabar jau reik žiūrėt, ką vilt, ne viskas tinka.
Ko gero, kažkos virusas kimba, nes ir kojų raumenis taip keistai pradėjo mausti unsure.gif dukra irgi skundžiasi galvos skausmu. Ji vaistų užsiprašė, tai padariau smile.gif . Tinginio biggrin.gif Kapoja ir skausmas akyse praeina biggrin.gif
Bet tu matai, o galvojau, kad cepelinus tik lietuviai verda rolleyes.gif Tas įdaras tai jau nesvarbu , gali bet kas būti. Vos ne giminės tie germanai wub.gif
Atsakyti
Lenkai dar cepelinus verda,tik ju tokie apvalus buna ir vadinas Pyzy mirksiukas.gif

vartotojo įkelta nuotrauka


Noriu cepu...Bet pamarinavau vistos,gal kieme ant griliaus pasikepsim mirksiukas.gif
Atsakyti