Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

Tai visos tik pavalgot ir į krūmus tongue.gif

Sveikos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2018 02 21, 09:11)
Tai visos tik pavalgot ir į krūmus tongue.gif

Sveikos  4u.gif


tai reik is karto po Ingridos ateit, kad pusrycius gaut biggrin.gif

Labas
Atsakyti
LAbukas

Jau pries kelias dienas klausiau,ka taip visos veikia biggrin.gif DAbar salciai i LT ateina,tai uzstingo visos turbut biggrin.gif Mes ir pajusim atgarsius..Dienom tik +3,naktik -3...O dar dregme..Juokas juokais,bet namai plonom sienom,rubu irgi siltu daug neturim...Penktad einam i koncerta,zadejau striukyte,plona bliuskyte rengtis,kad ten daug rubu nesitampyt...bet sustipsiu,kol nuvaziuosiu biggrin.gif Kelio tai irgi gera valanda..

Beje,ar valget kada tokias salotas is gelyciu?Mes Italijoj gavom salotas-agurkai pomidorai svogunai ir naslaites mirksiukas.gif Visai skanu mirksiukas.gif
Atsakyti
Nežinau Giega kaip pas jus, bet pas mus paskutiniais metais ko tais labai apsišauna meterologai su orų prognozemis jei žada -20, tai max -5 buna smile.gif
Atsakyti
mane savaitgalio prognoze labai gasdina. Reik i Kauna drauges vyro jubiliejun vaziuot, o jei musu dizelis nesikurs namie arba Kaune uzsals blink.gif
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2018 02 21, 11:43)
mane savaitgalio prognoze labai gasdina. Reik i Kauna drauges vyro jubiliejun vaziuot, o jei musu dizelis nesikurs namie arba Kaune uzsals blink.gif

o del ko jis gali nesikurti? Nežinau ar čia padeda, bet dukra jei kurią diena niekur nevažiuoja tai užveda ir palieka mašiną kokiai valandai , čia jau kai buna apie -10 ir daugiau....
Atsakyti
akumas nesuks ax.gif tai iki -18 ar dar salciau zada
Atsakyti
Sveikos,brangiosios 4u.gif
Ziuriu kepat eklerus,vaje...ne mano gabumams,ot šaunių mamkų yra.Man tik sumakaluot ką,pertept ir vsio visi gebėjimai ax.gif
Ziurejau pirmadienį laidą Janutienės per tv,nznau kaip vadinas,tiek prisiklausiau ir apie prezidentę mūs,ir apie Landsbergi,sujaukė ruk protą ir pikta nuejau miegot.Bet galvoju is pirsto nieko neislauzia,visvien infirmaciją is kazkur surenka.
Gal jau kuri sejat pomidorus?Nezinau kada man cia set,dazniausiai kovo vidury,noretus seklu papirkt kokiu įdomesnių,pati nezinau ko noriu biggrin.gif
Na labanakt visoms bye1.gif
Atsakyti
Na ką,suguldziau visas vakare bigsmile.gif labos nakties islinkejau,o dabar visas keliu,gana vartytis šiltuos pataluos,judinkites į darbus arba pečių kūrent,bo užšalsit. mirksiukas.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Aš kaip tas katinas,jei dar šalta už lango,tai net į sėklas nežiūriu. blink.gif
Mėgaujuosi kiekviena diena kursuose,lipdome įvairias puokštes,dar tiek mokytis.................. ax.gif
Atsakyti
be kovo vidurio nesėsiu , nes išstypsta viskas kol buna laikas nešt į šiltnami smile.gif

Sveikos 4u.gif

pasigrožėkit
https://scontent-waw...amp;oe=5B20ADE7

pečius nuo 6 val kurenasi, tik va neaišku ką rasiu grįžus 6 vakaro namuose smile.gif, manau normaliai bus, vėjai labiau išpūčia šilumą negu toks minusas
Atsakyti
grazu 4u.gif

Lyzuka, jauciu pas tave modernus pecius, tai neataus iki vakaro. Mano primityvus staciamalkis, senovinis. Prikisau tokiu rascioku, lai syla.

Labas
Atsakyti