Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

as tai laukiu vyro. Ne valentinkei, bet kad atves 10 penkialitriu vandens pusliu - nereiks is parduotuves tyst. Dar, kad ilips rusin ir atnes bulviu. Ne is tingejimo rusin nelipu, bet ten sudetinga patekt. Is krautuves pirkt nenoriu, kai savos be jokios chemijos rusy guli ax.gif
Atsakyti
Sapniuk tai giliai rūsį pakasę esat smile.gif

šiaip iš saldumynu tai man "Laimos" zefyrai nr 1 ir tai momentais t.t kokius 2-3 kart įmetus , o be kitu galiu gyvent, nors gal ir ne be medaus nusiperkam 10 kd rudeni ir tai dar sezonui pritruksta mirksiukas.gif

o kai kepu pvz tortą , o tai nutinka geriausiu atveju kartą į metus smile.gif tai stengiuosi svert viską tiksliai unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 14 vasario 2018 - 10:22
Nešvenčiam jokių valentinų.
Mes tai iš krano vandenį naudojam. O kodėl jį perkat? Neskanus vietinis? Kažkas pas mus juokavo, kad išpilsto garažuose į tas bonkas eilinio vandentiekio vandenį ir už jį pinigus moka perkantieji ax.gif Nežinau , kiek tame tiesos. 4u.gif
Į rūsį dabar ir aš sunkiai patenku. Laiptų pakopos papuvo ir lipant 3 pakopos iš eilės sulūžo. Tai dabar lipu šonais tik vos kojas dėdama ir įsikibusi šoninius strypus. Kadangi rūsio reikalai- mano reikalai, tai remontuosiu tik pavasarį, nes daba šalta biggrin.gif
Giega, man atrodo, kad pakankamai dažnai kepi konditerijas, tai nesi susipykus 4u.gif
kepimo popierių , kai perku, visad žiūriu abiejų pusių impregnuotą. Jei viena tik pusė, tada ta blizgioji būna impregnuota, ant jos ir reik dėt.
Atsakyti
rūsio pas mus nera, tai nereikia ir lipt niekur smile.gif

kažkur skaičiau kad pvz kepimo folija tai ner skirtumo ant kurios puses det tipoabi vienodai gerai iškepa
Atsakyti
nu matai, anktesniam gonke iejimas i rusi buvo pro duris is lauko. Dabar man reiketu 2,5 Paroc vatos nurident, tada 3cm.storio presuota plokste nukelt ir kaip Tarzanui nusokinet apacion. Man, kai jau ant kedes aukstai, tai su nusokinejimu butu beda biggrin.gif Vyras su savo ilgom kojom tai greit sulaksto.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sapniukass: 14 vasario 2018 - 10:45
Kepimo popierių dedu išorinį sluoksnį ant dugno.Keksiukų formelės popierinės irgi prilimpa. ax.gif
Nusipirkau dėžutės neblogas po du keksiukus dėti ir turi langelį matosi. mirksiukas.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labukas

Tylios kokios siandien biggrin.gif
Vakar mes pavakarieniaut Valentino proga nuvarem biggrin.gif Siaip kaip ir nesvenciam,dovanom nesidovanojam biggrin.gif bet taip tingejau valgyt gamint,sb pasiuliau net nesitikedama kad sutiks biggrin.gif
Siandien hau i darbu pabaiga,oras graziausias,varysiu masina nusiplaut,o tai jau net ant dureliu kazkas uzrase-nuplauk mane biggrin.gif
Atsakyti
Labas

as vakar gavau 5 geltonas rozes ir Raffaella dezute. Rozes zydi, saldainius baigiu suvalgyt. biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(giega @ 2018 02 15, 16:58)
Labukas

Tylios kokios siandien biggrin.gif
Vakar mes pavakarieniaut Valentino proga nuvarem biggrin.gif Siaip kaip ir nesvenciam,dovanom nesidovanojam biggrin.gif  bet taip tingejau valgyt gamint,sb pasiuliau net nesitikedama kad sutiks biggrin.gif
Siandien hau i darbu pabaiga,oras graziausias,varysiu masina nusiplaut,o tai jau net ant dureliu kazkas uzrase-nuplauk mane biggrin.gif

Pas mus tai koks bumas mašinų plovimo vakar pravažiuojdama galvojau koks įvykis gal tokia eilė prie plovyklos bigsmile.gif
Atsakyti
Nu ką, Kaunas puošiasi, visur vėliavos, gražu. Ant "Žmonių" žurnalo prezidentė, kad ir verkia, kad brangu, bet pirko biggrin.gif
Ryt nereiks anksti keltis ir tai yra gerai ax.gif
Atsakyti
Sveikinu su švente, kad ilgai ir laimingai gyvuotume lithuania.gif lithuania.gif
Atsakyti