Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

zolia, oi kaip laiku tu su tuo sniego panaudojimu 4u.gif Pabandziau rident, nu nelimpa blink.gif Pasiemiau siupeli ir primeciau. Mano siltnamis tokioj biski dregnesnej vietoj, tai ner sausas. Ziu....spinatai sudyge bigsmile.gif
Atsakyti
Aha, o aš taip ir nesuridenau. vartotojo įkelta nuotrauka Vietoj to, užsimislinau eklerus kept smile.gif Tai sniegas rytojui liko. Visą dieną buvo pliusinė temperatūra , saulutė wub.gif
Į tašių temą pavėluotai atsiminiau parašyt., Nu man , kaip žemaitei, kol daeina biggrin.gif Aš irgi mėgstu dideles tašes, tik tokias minkštas susmunkančias padėjus. ax.gif Bet turiu ir tokią mažesnę - per petį . Rankinė-planšetė. Tai su ja daugiausiai kur vykstu. Pardėj persimetu per petį ir ant pilvo, kad nieks neapvogtų biggrin.gif Pirkiniams tokį medžiaginį maišelį nešiojuos. O pardėse pas mus maišeliai irgi kainuoja 10-30 centų kaip kurioj.
Įbaseiną nemėgstu žiauriai. Tik dėl vaikų kartais prisiverčiam. Maudomo irgi jau naujo reik, kaip Burbulinei.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 13 vasario 2018 - 20:15
As vakar plikytus sausainius kepiau biggrin.gif Eklerus pamenu kazkada mb brolis kepe,tai sedejom nejydedami,nes atseit nuo garso,bildesio jie sukrenta..

Bandau suskaiciuot kiek as maudimkiu turiu biggrin.gif 1pilna,su tokia i baseina einu,ir 3 nesiojamus bikinius,du us ju pernai pirkti.. dar turiu viena net nepasimatuota biggrin.gif Ta is kinijos siunciausi,lievata biggrin.gif Nors paveiksliukas labai vyliojantis buvo..
Atsakyti
Nu man tiek eklerai, tiek plikyti - vienas ir tas pats. Prasta konditerė esu biggrin.gif Tik tiek, kad dariau pailgus, tai ir vadinu eklerais smile.gif
O gal jie iš tikrųjų kažkuo skiriasi?
Atsakyti
Nezinau biggrin.gif biggrin.gif paziurejau recepta,tai inplikytus piena pyliau,o i eklerus raso,kad vandeni biggrin.gif ir dar-plikyti tai paprasti saysainukai,eklerai-su idaru mirksiukas.gif
Gal tuom ir skirias biggrin.gif
Bet ko mes tada tyliai tuoejom,ne nezinau biggrin.gif Nes as ir orkaite darinejau ir niekas man nesukrito.. O tada net garsiau vaiksciot mb brolis draude biggrin.gif
Atsakyti
aaa, nu aš su plikytu kremu dariau perpus su rududu 4u.gif Tada eklerai. O tešlą aš darau kaip kartais iš vandes, kartais iš pieno. Prisimenu, kai pirmą kartą kepiau, tai susmuko. Bet per praktiką ateina supratimas nedarinėt orkaitės biggrin.gif Aiškiai buvo pwrspėjimas recepte nedaryt durelių visą kepimo laiką, bet juk reikėjo pažiūrėt biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Man atrodo irgi tas pats ar plikyti ar eklerai,tik pagerinti su pienu. mirksiukas.gif
Atsakyti
Nu ir gabios jūs smile.gif, nekepus jokių eklerių, čia man aplamai atrodo aukštasis pilotažas mirksiukas.gif , aplamai įsivaizdavau kad ekleriai tai iš baltymų tie trapus sausainiukai, vasarą kepu pavlovos tortui padą iš baltymu, tai ne visad pavyksta jis man verysad.gif

taigi šiandien kita proga wub.gif visas su Valentinu smile.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 14 vasario 2018 - 08:09
Labas

nekepu jokiu elkeriu, tortu, pyragu. Ne mano tai maistas, tai ir kiti negauna tongue.gif

Su sv. Valentino diena visas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2018 02 14, 08:55)
Labas

nekepu jokiu elkeriu, tortu, pyragu. Ne mano tai maistas, tai ir kiti negauna tongue.gif



Sapniuk, aš tą patį mintyse pagalvojau smile.gif, tik viešai nedrįsau rašyt tongue.gif
Atsakyti
ko cia tokia sarmatlyva biggrin.gif Tai gi nieks per ekrana su lopeta per spranda neuzvaziuos. biggrin.gif

As tai kaip ciukcia, ka matau ta dainuoju. ax.gif
Atsakyti
LAbukas

Su sv.VAlentinu 4u.gif Ar svenciat kaip nors?Mes tai ne..Pasiulysiu gal vakare nueit kur pavalgyt,bet MB nakciai i darba,tai nezinau ar sutiks..Be to sia sav as taip miego noriu blink.gif Jau nuo pirmad,ne,net nuo sestad pietu pamiegam ax.gif

Lyzuka,tie is baltymu vadinasi-oriniai mirksiukas.gif Juos dziovint reikia ant labai mazos ugnies ir net pravertoj orkaitej..LT esu kepus..Cia lygtai irgi koki karta 2 kepiau...

Siaip as labai retai kepu visokius pyragus..Is vis su konditerija susipykus..Labai nekenciu,kai reikia viska tiksliai matuot ax.gif Va kad ir tas kaneles..PAgal recepta reikia 2 kiausu ir 2 tryniu...O as idejau 3 kiausus..Nu ir ka-issipute kaip spurgos biggrin.gif biggrin.gif Zinosiu kita karta biggrin.gif
Plikytus kepiau vien irodyt SB,kad tai tikrai ne tas pats,kas kaneles ir kad as juos moku iskept biggrin.gif biggrin.gif Beje,kaneles skanesnes ax.gif

Kepimo popierius..Ant kurios puses reikia det gaminius?Ant tos isorines ar vidines?Ar cia tik pas mane tokie lievi popieriai g.gif Keksiuku popierines formeles limpa,vyniojamas popierius-limpa blink.gif GAl ne ant tos puses sudejau g.gif
Atsakyti