Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

QUOTE(Merii @ 2018 02 11, 16:14)
Paglostykit ligoniuką čia. Dėkui.
Šiandien žuvytes stebėjo.

4u.gif 4u.gif O tai cia ta leukemija taip veikia?Vargsiukas 4u.gif 4u.gif

Na ka,isklausem ta paskaita,vaziuosim dabar atostogu biggrin.gif GAvau dovanu ceki,jau ir isleidau biggrin.gif RAnkinuko vis ieskojau,tai dabar ant 50£ pigiau,tai galejau ir brangesni pirkt biggrin.gif
https://scontent-lht...amp;oe=5B178800
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Giega,nu labai graži rankinė. wub.gif wub.gif
Kaip zombis vaikštau,atguliau apie 24 valandą,kad užmigčiau,pusę pirmos tabletę išgėriau,užmigau gal apie dvi,penktą kaimynai prikėlė,maukiu kavą,bet jausmas siaubingas. ax.gif ax.gif
Atsakyti
Kokio dydžio ta rankinė, ne mano skonio, bet jei žmogui gražu mirksiukas.gif

Sveikos 4u.gif
Atsakyti
LAbukas

As vakar irgi kazkaip nelabai miegot norejau...Bet paskui pagalvojau,kad liko tik 7h miego,tai greit uzsnudau biggrin.gif

QUOTE(Lyžuka @ 2018 02 12, 06:44)
Kokio dydžio ta rankinė, ne mano skonio, bet jei žmogui gražu  mirksiukas.gif

Sveikos  4u.gif

Nu jau tase galima sakyt biggrin.gif Man patinka kai kietos buna,forma laiko..O tai buvau nusipirkus tokiu beformiu,kol ka nors surandi jose biggrin.gif Va mazdaug tokio dydzio mirksiukas.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Labas
del giegos rankines, man grazi daugiau, nei ne grazi.

As tik snaust pradedu mano sunkiasvoris nusprendzia ant koju prigult blink.gif Pastumiu, vel migdausi, jis vel ant koju biggrin.gif Paskui uzmigau ir nebejauciau kada uzsikore.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Uzmaciau giegos tašę didis.gif mano skonio.Pusę namų į tokią sugrūdu bigsmile.gif butinai knygą įsimetu nes ilgai vaziuot tenka,o jei duonos,bulkos tai ziurek dar ir vietos pritrunka.
Sestadieni buvau su seima baseine,blyn reik maudymkę pirktis naują,kai uzsitempiau savo senuką blink.gif uzpakalys taip isdilęs,kad net gumytes lenda lotuliukas.gif visa laime,kad as nekompleksuoju,einu galvą iskelus ir negalvoju kaip cia kas.Šlaunys ziuriu irgi celiulito padabintos tongue.gif diedas manasis ziuriu puse lūpų šypsos ziuredamas i mane,sakau tik nesakyk kad as ne grazi,sake kad labai laugh.gif reiskia dar ne viskas prarasta.
Mano darbe sumąste dirikas viduj kameras dėt,blyn kai prasom kelt atlyginimus atšauna,kad ner pinigu,sakytum kad vagystes pas mus vyksta ar pan.,dirbam be nuostolių,panoro mus stebet ne kitaip,bet kaip pikta....
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Burbuline maladiec taviškis kad dar taip ūpa pakelia smile.gif

o del kameru nefaina , pas mus tik duris iš papratsu į stiklines pakeitė ir tai jau skaitomes kaip ant delno smile.gif

Atsakyti
Labukas

Ziema ziema,bek is kiemo biggrin.gif
Vakar graziausias oras buvo,siandien vel lietu zada..

Puses gyvenimo tasej nesinesu,bet man ir gi turi tilpt ir pinigine(o ji pas mane nemaza) ir sepetys,ir akiniai nuo saules,jei lyja ir lietsargiukas..o kur dar koks maiselis-pas mus gi mokami maiseliai parduotuvese,tai turiu nusipirkus l2 abai patokias sietkas-dideles,o susisuka i maza kapsiuka.O kur dar koks tusinukas,lupdazis,servetele...
Knyga deduosi,jei zinau,kad tolaiu vaziuosiu,pvz i centra..Siiap uztenka telefe intike paklajot,bet metro nera rysio..Tada knyga ir pravercia..

Atsakyti
Burbuline, saunuolis tavo vyras wub.gif

giega, pas mus saulute sviecia, nesalta, tokia ziema net as myliu. biggrin.gif

Labas
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

apturėjom žydukus darbe smile.gif super kolektyvas nustebino
Atsakyti
Laba 4u.gif
Pas mus labai retai užsuka žydukai, nes jau reik kaip ir specialiai eit ax.gif Esam už gyvenvietės, kaip ir vienkiemis.
Išėjau šunio pašert ir žiūriu, kad sniegas kimba wub.gif Gal kokį besmegenį nulipdyt ? biggrin.gif o jei rimtai, tai reik susirident kamuolių ir iki šiltnamio nurident , išdžiūvęs yr nuo rudens . Žadėjau tą seną plėvelinį griaut, nes pirkau šiemet polikarbonatinį. Bet pamąsčiau, kad dar pravers šiemet, kol visai suplyš .
Atsakyti