Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

Lyzuka, man saldainiu uzteko biggrin.gif Kaip sugadint gera daikta jie sugeba.
Maniske pazista dar visus.

Labas rytas
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
LAbukas

KAzkaip dabar nepamenu danisku saldainiu skonio g.gif bet gal nebuvo labai bjaurus biggrin.gif Man saldziamegej retas sokoladas neitinka biggrin.gif Nors va visu isgirtas belgiskas,man tai nieko gero...Valgomas,bet tikrai yra skanesniu biggrin.gif Pas mus labai populiarus sitie saldainiai..
vartotojo įkelta nuotrauka

Yra atskiros parduotuves vien tik sitai firmai..KArta prisipirkom keliu rusiu skirtingu saldainiu paragavimui...Nu ir visi man muilas...Veliasi burnoj ir viskas..Jau geriau Karunos sokoladas biggrin.gif

Na ka,salam toliau biggrin.gif Vakar ir pasnigo..5 min,bet padrebe taip neblogai biggrin.gif Tiek,kad greit ir istirpo viskas..Bet jau noriu tikro pavasario ax.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2018 02 06, 09:58)
LAbukas

KAzkaip dabar nepamenu danisku saldainiu skonio g.gif bet gal nebuvo labai bjaurus biggrin.gif Man saldziamegej retas sokoladas neitinka biggrin.gif Nors va visu isgirtas belgiskas,man tai nieko gero...Valgomas,bet tikrai yra skanesniu biggrin.gif Pas mus labai populiarus sitie saldainiai..
vartotojo įkelta nuotrauka

Yra atskiros parduotuves vien tik sitai firmai..KArta prisipirkom keliu rusiu skirtingu saldainiu paragavimui...Nu ir visi man muilas...Veliasi burnoj ir viskas..Jau geriau Karunos sokoladas biggrin.gif

Na ka,salam toliau biggrin.gif Vakar ir pasnigo..5 min,bet padrebe taip neblogai biggrin.gif Tiek,kad greit ir istirpo viskas..Bet jau noriu tikro pavasario ax.gif

bet pas jus jau kvietkai žydi smile.gif
Atsakyti
giega, tokiu saldainiu deze is buvusios darbovietes gavau praejusiom sventem biggrin.gif

daniski, kur man atveze su anyziais ir dar kokiu tai karciu biesu. Sokolado burbuliukai druskoj visai nieko buvo.

Labas

Noriu pavasario, zydinciu geliu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2018 02 06, 10:56)
giega, tokiu saldainiu deze is buvusios darbovietes gavau praejusiom sventem biggrin.gif

daniski, kur man atveze su anyziais ir dar kokiu tai karciu biesu. Sokolado burbuliukai druskoj visai nieko buvo.

Labas

Noriu pavasario, zydinciu geliu wub.gif

Tai, kad žiema normaliai dar neatėjo. Ot svajotojos. Sniego ir šalčio tik tegu duoda ir kuo ilgiau. Pliurzos jau tikrai nereikia bigsmile.gif

Laba

Tikras belgiškas šokoladas skanus. Nežinau kaip jiems pavyksta, bet anglai bet kokį šokoladą geba sugadinti, muilu paverčia rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Para: 06 vasario 2018 - 11:47
tarp pliurzos ir salcio kuo ilgiau yra saltukas nuo +1 iki - vieno.

Nors pasvajosiu apie pavasari biggrin.gif
Atsakyti
tokiu saldainiu esu dėžutę gavus nieko ypatingo, na bet kaip sakoma del skonio draugų nera smile.gif

man bet koks oras tik be sniego, o dar geriau ir be lietaus, kad ir -10-15 bet sausai smile.gif

na o likusios kokius orus užsakote? bigsmile.gif
Atsakyti
kaži, kaip tokiu oru lėktuvai ar kyla? g.gif
Šituos saldainiu irgi Vokietijoje labai vertina ax.gif Esu gavus jų į valias, parvežus čia ir tada išnešioju dovanų į polikliniką, nu man jie neskanūs ax.gif
Ai, dar žentukas iš Londono jų gamybos parvežė su čili pipuiru, dar neparagavau, paskutinį pasilikau, vat šokoladai man jų gana nieko, bet tik juodi mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Bj*: 06 vasario 2018 - 14:16
QUOTE(*Bj* @ 2018 02 06, 14:13)
kaži, kaip tokiu oru lėktuvai ar kyla? g.gif

kaip dabar Lietuvoj tai ko jiems nekilt? mirksiukas.gif nera nei stipraus vejau nei bile kokio sniego unsure.gif

mano sunus iš sekmadienio i pirmadieni grižo iš izraleio tikrai stirpesne puga buvo ir nieko nusileido tas lektuvas

o iš saldainiu tai net nežinau pati kurios skaniausios, gal vistik Vilnius, bet ir tos prarado savo cinkeli jau smile.gif , aplamai iš saldumynu tai man nr.1 yra zefyrai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 06 vasario 2018 - 14:17
QUOTE(Lyžuka @ 2018 02 06, 15:15)
kaip dabar Lietuvoj tai ko jiems nekilt?  mirksiukas.gif  nera nei stipraus vejau nei bile kokio sniego  unsure.gif

mano sunus iš sekmadienio i pirmadieni grižo iš izraleio tikrai stirpesne puga buvo ir nieko nusileido tas lektuvas

o iš saldainiu tai net nežinau pati kurios skaniausios, gal vistik Vilnius, bet ir tos prarado savo cinkeli jau smile.gif  , aplamai iš saldumynu tai man nr.1 yra zefyrai  mirksiukas.gif

SOSTINĖ ir VILNIUS, bet jau nebetokie
Atsakyti
QUOTE(ate42 @ 2018 02 06, 14:36)
SOSTINĖ ir VILNIUS, bet jau nebetokie

a tai ne man vienai jų skonis suprastėjo, na neveltui tada ir akcijas daro -50 proc vilniuj mirksiukas.gif
Atsakyti