Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

Merri, paskaičiau, kad ir man tas glicinas tiktų einamuoju metu smile.gif
BJ, Tai dar visas mėnuo LT, pailsėsi dar. 4u.gif
Aš sušius esu pati dariusi kartą gyvenime ax.gif . Nepatiko, tai ir net nebandau daugiau. O svetimų padarytų tai tuo labiau jų nevalgyčiau ax.gif Kaip ir visų tų kirminų . biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 03 vasario 2018 - 10:14
QUOTE(žollia @ 2018 02 03, 10:14)
Merri, paskaičiau, kad ir man tas glicinas tiktų einamuoju metu  smile.gif 
BJ, Tai dar visas mėnuo LT, pailsėsi  dar.  4u.gif
Aš sušius esu pati dariusi kartą gyvenime  ax.gif . Nepatiko, tai ir  net nebandau daugiau.  O svetimų padarytų tai tuo labiau jų nevalgyčiau  ax.gif  Kaip ir visų tų kirminų  . biggrin.gif

kaži...skrendam savaitei pas dukrą, tada namie pertraukėlė ir vėl lekiam į kelionę, o tada jau lagaminus į DE reiks dėtis. Laikas čia lekia mirksiukas.gif
Tiek to poilsio, vos spėk su reikalais suktis ax.gif
Papildyta:
valgom mes sušius, ir nueinam netoli namų į kavinukę, bet daugiau panos mano darosi pačios, bet išgyvenčiau aš ir be jų, man kažkaip neina jų privalgyt. Geriau kokios barščių sriubytės, silkutės su bulba... biggrin.gif
man jie vos ne sūrus desertas, pargauti gali, o pavalgyt neina blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Bj*: 03 vasario 2018 - 10:26
Sveikos,ko tai tingulys apėmęs rasinet.Paskaitineju ir vėl lendu į pigrindį.Nezinau ką prispaudziau,bet dingo paveiksliukai,tai rasinesiu be emociju biggrin.gif ,o lyg radau kazkaip bigsmile.gif .
Guli mano senoji tetule ligoninej92 metus jau eina,vis lankyt vaziuoju,dievuliau,pradeda nusneket kazką,klausia vis to pacio,temsta nabagei protelis,taip graudu sirdy.Rodos matau kaip seniau po kiemą tekina lakstė,tai prie gyvulių,tai prie sieno,tai darze.Neprigirdėt ėmė,šaukiu ant visos palatos,kad išgirstų kažką,daktarai sakė,kad infarktą pervaikščiojus,dabar ritmas sutrikęs,bet tokiam amziuj jau nebeatstatinėja blink.gif o ir plauciai kaip rėtis jau,zodziu manau,kad nieko gero.Paskutinė mano teta.
Iseinu is ligonines ir nezinau kas paciai daros,kazkaip labai galvojas apie tą artėjancią senatvę,kaip viskas laikina,koks bejėgis esi.Dukrai sakau vaziuijam ryt aplankyt,nezinia kiek cia truks,sako bijau pamatyt unsure.gif ,nevaziuos.
Ziuriu apue sušius kalbat,man jų irgi gali nebut,nezinau kiek reik suvalgyt,kad sotuma pajaust,o kaina nemaza,paciai darytis tingis,geriau jau lietuvisko maisto tada ax.gif
Ziuriu eurovizijos atranką,kokių nesamoningų dainų yra,nei klausyt,nei isjungt,bet dukra del darbo turi stebėt tai ir as laikau kompaniją biggrin.gif
Papildyta:
Nu pavariau su klaidom,gal praslysiu,dovanokit mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas rytas.
Burbuline,suintrigavai.Kas per darbas dukriuko? ax.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Laba, nebeziuriu eurovizijos ir visu šou. Išaugau iš amžiau gal, o ir rezultatai juose nesąmoningi. Ar gali apie muziką spręsti neišmanantys jos?...
Burbuline, nezinau kaip paguosti, parašau ir ištrinu, truksta žodžių blush2.gif imk 4u.gif 4u.gif Bet teta grazių metų sulaukė. Dažnai tokių metų žmones parys jau pas Dievulį nori, tikriausiai daug gero nuveikė per tokį amželį. mirksiukas.gif

Sušiai- angliavandeniai, jais sotus nebūsi. Riebalų ir baltymų ten mažai. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Para: 04 vasario 2018 - 09:20
LAbukas

PAcia eurovizija paziuriu,bet jau tos lietuviskos atrankos,tai neimanoma ziuret blink.gif Nu negi kai kurie galvoja,kad su tokiom dainom gali kazka laimet blink.gif Tragedija...Cia taip gavos,kad viena savaitgali pas draugus vakarojom ir uz fona ejo ta eurovizijos atranka..Nu tikrai neturiu muzikinio issilavinimo,bet jau as girdziu,kaip pro sali traukia..


Vien tik visokiais sushiais,kinietiskais patiekalais maitintis tai ne,bet retkarciais pasimegaut ju virtuve wub.gif O va italiskus patiekalus ir kasdien valgyt galeciau biggrin.gif
Atsakyti
na susiu mano gomurys nepriima kaip maisto: nei nuryt, nei ispjaut biggrin.gif Cia kaip su daniskais saldainiais.

Burbuliuk, 4u.gif

Labas
Atsakyti
[quote=IngridaB,2018 02 04, 09:28]
Labas rytas.
Burbuline,suintrigavai.Kas per darbas dukriuko? ax.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
[/quot,
Intern.portale zurnaliste dirba.
Siandie nuvaziuojam pas tetulę,o kartu gulinti moteriske sako ,kai anądien isejot klausiu jūs mociutes ar zinai kas cia pas tave buvo,o ši sako nezinau,gal sesuo blink.gif (cia mane uz seserį ji laiko)nors kai dabar kalbejom lyg pazysta,kad cia as.Jei taip toliau,manau greit nepazins zmoniu.
Prasides nauja darbo savaite,visoms gerų dienų 4u.gif
Atsakyti
Burbuline, jei dėl atpažinimo tai nepergyvenk taip tiek mano mama tiek anyta pvz tik bigsmile.gif 80 metų jau retai ką iš gimines atpazista per Kalėdas kaimynu nepažino tik po gero pusvalandžio atsitokejo mirksiukas.gif bet nėra nuo to vaistus deja svarbu spaudimas, visa kita dar veikia...sapniukass tikrai pritars man ax.gif

Sveikos
Atsakyti
QUOTE(burbuline @ 2018 02 04, 19:29)
Prasides nauja darbo savaite,visoms gerų dienų 4u.gif

Ir tau mieloji 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2018 02 04, 11:28)
na susiu mano gomurys nepriima kaip maisto: nei nuryt, nei ispjaut biggrin.gif Cia kaip su daniskais saldainiais.

Burbuliuk,  4u.gif

Labas

Paragautum tu daniško likerio doh.gif doh.gif doh.gif

Nesuprantu ką reikia įdėti kad taip gėrima sugadint unsure.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti