Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

QUOTE(Lyžuka @ 2017 01 20, 16:00)
Gal kuri žiurit ta australų serialą per LRT?

Laba,
Ne

Burbuline, kad man misija neimanoma nueiti 11 val. Nebent pervargus bunu. O šiaip aš miegale, bet, kad laiko nera miegui. rolleyes.gif Nebent savaitgali pogulio pusvalandziui nugriunu, ilgiau negaliu.
Atsakyti
Ateinu kai tusti namai ax.gif Nepataikau. Vadinasi reik eit dirbti ax.gif
Atsakyti
4u.gif
Koks pavadinimas serialo?
Lyžuka, aš iš čia nusipirkau suknelę . Visai nieko Tik gal spalvą kitą rinkčiaus dabar. Nes natūroj tai tokia blankesnė yra. Ir dydžiai nepamažinti, normalūs.

Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 01 20, 13:50)
noriu kokios sukneles trikotažines, bet ne skystos ilgom rankovem, esmėj šiltos  tokios, ne kokio ryzo smile.gif

o Pakaitos nenori? Aš savo subinei nemažai ten nusiperku. Tiek, kad modeliai gana babincki, bet į pačią pakaitą nuvažiuoju, ten pasirinkti yra iš ko daugiau. Kol sau modelį atitaikau, pusė pardės išsimatuoju, nuo ryto atvažiavus vos iki pietų išsinešdinu. Savaitgalį daug ten žmonių, kai dirbu tai man netoli darbas senamiestyje, tai ir paprastą dieną dar suspėju po darbo ax.gif
Papildyta:
QUOTE(žollia @ 2017 01 20, 19:27)
4u.gif
Koks  pavadinimas serialo?
Lyžuka, aš iš čia  nusipirkau suknelę . Visai nieko Tik gal spalvą kitą rinkčiaus dabar. Nes natūroj tai tokia blankesnė yra. Ir dydžiai nepamažinti, normalūs.

pasižiūrėkit dar Sidonas ir Omniteksas turi savo online parduotuves, tik jų ir kainos nemažos blink.gif
Papildyta:
QUOTE(Lyžuka @ 2017 01 20, 16:00)
Gal kuri žiurit ta australų serialą per LRT?

kokio ir kada eina? Gal pažiūrėsiu biggrin.gif
Atsakyti
Man uz lango tamsu ir jau darbai nesidirba,na nebent kokia lėkstę suplaut ar spintą patvarkyt,bet ne daugiau rolleyes.gif
O,utenos trikotazo visai nieko modeliukai bigsmile.gif
Papildyta:
Bj,o tu ar buvai snd žvalgytuvėse pas vyruką? ura.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuline @ 2017 01 20, 21:53)
Man uz lango tamsu ir jau darbai nesidirba,na nebent kokia lėkstę suplaut ar spintą patvarkyt,bet ne daugiau rolleyes.gif
O,utenos trikotazo visai nieko modeliukai bigsmile.gif
Papildyta:
Bj,o tu ar buvai snd žvalgytuvėse pas vyruką? ura.gif

nu vakar pas mus iki pusė šešių kažkur šviesu buvo, lasuke tai dar ilgiau. Saulė aukštai, šviečia, toks pavasaris, nors ryte gana vėsoka. Vakar kaimynai jau sezoną atidarė, kaip užkvipino šašlais bigsmile.gif

Buvau, truputį laiko trūko, nes pirmą pradėt galėjau, bet dukra negalėjo, tai tik antrą išvažiavom, čia netoli visai, penkios minutės kelio mašina ax.gif Tai tik porą valandų padirbėjau, davė dvidešimt eurų. Šiaip apleista viskas, darbo nemažai, galėjo ir daugiau duoti, bet kiek supratau nelabai ten tų pinigų jis turi. Dar ant senatvės susilaukė vaikiuko, dabar jau paauglys, tai vyrukas sunkiai susitvarko. Vaikas visai nieko, toks dar nesugadintas, bet senis neturi kantrybės nei patirties. Kiek dukra sakė jie abu labai nebuvo šeimyniški, sako namai ir prie jos gyvos buvo apleisti, o dabar jau ilgokai netvarkyta. Įsivaizduokit kas kambariuose, nu tokia vyriška tvarka, įėjau ir nežinau ko griebtis. Tai tik vonią per tas dvi valandas ir kažkiek virtuvę iškuopiau. Tai ir dar nepabaigiau, nes priemonių neturėjo, tai nusipirkau šveitimo priemonių, kitą savaitę pabaigsiu virtuvę ir tada sakiau eisim visi trys kambarius liuobti. Jie susirinks daiktus ir išsiurbs, o aš išplausiu. Nes tokios erdvės, ten be šansų man vienai. Dar šuo yra, tai smirda tas guolis. Paaiškinau, kad reik išpurtyt užklotą irgi išskalbti, o guolį su priemonėm išplauti. Tai sakė išskalbs, bet kaži ar išvalys guolį. Dar dukra vėliau atvažiavus dar kartą paaiškino. Nu, matysim, kaip jis ten pasidarys. Skudurus liepiau išplauti, tai išsiklausinėjo ką su kuo dėt, kokia temperatūra skalbti. Žodžiu, į priekį važiavom, dukra kvatojosi, atgal jau abi klykėm mašinoje. Pradžioje neuspratau, ko ji čia žvengia, kai duris atidarė, vos susilaikiau. Nu, būna tokių žmonių, kur negali nesijuokti, kažkas panašaus, kaip komiškas filmuko personažas ar pan. Nu, žiūri į žmogų ir negali sustot juoktis. Toks vyras lyg ir metuose, bet visa natūra, kaip mažiuko vaiko, net kniaukia kalbėdamas. Dukra sako aš tau sakiau iš anksto. Jei ir kada pagalvodavau gal apie kažkokius santykius ar pan., tai dabar galutinai noras atmuštas biggrin.gif
Atsakyti
šitas modelis man visai nieko https://www.bonprix....top_Prospecting
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2017 01 20, 23:08)

Laba,
Labai grazi suknele

Na jo, Bj, atejai ir visus idarbinai, šaunuole
Atsakyti
Su poilsio diena 4u.gif
Nors man jos visos viendos biggrin.gif Einu pusryčius ruošti ir babą verst iš lovos ax.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif Bj,o kam verst,tegu ir jai bus savaitgalis,pasilepina lovoj tongue.gif O diedas,kad ir panašus į personažą iš multiko,bet prašau,sumeistravojo senatvei palikuonį bigsmile.gif ,tai tik tą berniuką ir turi?oi paśeimininkausi ir patiksi diedui mirksiukas.gif sutiks kada su gėlėm bis.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuline @ 2017 01 21, 09:30)
Labas 4u.gif Bj,o kam verst,tegu ir jai bus savaitgalis,pasilepina lovoj

Nu ir man tas nesuprantama, nei jai į darbą, nei šiaip koikų reikalų, kodėl negali miegot kiek nori. Bet tvarka dukters ax.gif
Papildyta:
QUOTE(burbuline @ 2017 01 21, 09:30)
paśeimininkausi ir patiksi diedui mirksiukas.gif sutiks kada su gėlėm bis.gif

apsaugok dangau, negi aš tik tiek teverta doh.gif
Atsakyti