Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

QUOTE(Lyžuka @ 2018 02 02, 10:56)
Laisvai galiu ir be jų pragyventi čia labiau pramogao ne kasdieninis valgis smile.gif ir aplamai visas tasjaponu kiniečiu maistas nemums skirtas tai ir nesigvieškim jo tongue.gif


tu labai teisi 4u.gif

nuejau turgelin, nusipirkau smotuka kaimisko rukyto kumpio, teisingo sakocio gabala ir raugintu kopustu. Va cia tai teisingas mano maistas biggrin.gif

Kai vazinejau i Kroatija, man ten patikdavo gril kalmarai. Lietuvoj nusipirkau pabandymui, neisejo pagamint, daugiau egzotikom nesizaviu.
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2018 02 02, 06:40)
Labas rytas.
Ir kur dingo visos Burbulinė,BJ? bigsmile.gif

Labas, dar vis gydytojus šelpiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Bj* @ 2018 02 02, 14:17)
Labas, dar vis gydytojus šelpiu mirksiukas.gif

Ar čia lt ar de?
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2018 02 02, 14:44)
Ar čia lt ar de?

Lt, nu DE nelabai įsivaizduojamas toks dalykas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Bj* @ 2018 02 02, 14:48)
Lt, nu DE nelabai įsivaizduojamas toks dalykas biggrin.gif

kas čia gali žinoti, gal jau tu kokia frau ten patapus smile.gif

bet ar užsikabina už ko nors dakatarai, ar kaip seniau nuo einošiaus pas kaipošiu?
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2018 02 02, 15:19)
kas čia gali žinoti, gal jau tu kokia frau ten patapus smile.gif

bet ar užsikabina už ko nors dakatarai, ar kaip seniau nuo einošiaus pas kaipošiu?


kol po valdiškas vaikščiojau nieko gero, dabar kai privačiai, tai pradėjo judėt reikalai blink.gif
Atsakyti
QUOTE(*Bj* @ 2018 02 02, 16:08)
kol po valdiškas vaikščiojau nieko gero, dabar kai privačiai, tai pradėjo judėt reikalai blink.gif

OI LAIKYKIS 4u.gif svarbu nebūtų prarastas laikas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2018 02 02, 11:14)
tu labai teisi 4u.gif

nuejau turgelin, nusipirkau smotuka kaimisko rukyto kumpio, teisingo sakocio gabala ir raugintu kopustu. Va cia tai teisingas mano maistas biggrin.gif

Kai vazinejau i Kroatija, man ten patikdavo gril kalmarai. Lietuvoj nusipirkau pabandymui, neisejo pagamint, daugiau egzotikom nesizaviu.

Laba, seilem apsiryjau rolleyes.gif
Aš irgi uz tokį maistą. Visa kita gerai tik paskanavimui ar paragavimui
Sušiai t.b. Švieži, kad butų skanūs mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(*Bj* @ 2018 02 02, 16:08)
kol po valdiškas vaikščiojau nieko gero, dabar kai privačiai, tai pradėjo judėt reikalai blink.gif

Sėkmes ir sveik mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Para: 02 vasario 2018 - 17:59
QUOTE(*Bj* @ 2018 02 02, 16:08)
kol po valdiškas vaikščiojau nieko gero, dabar kai privačiai, tai pradėjo judėt reikalai blink.gif

gal koks MTR privaciai? Nes šito tai valdiškai nenori siųst darytis, o privaciai sumokejus daugelį problemu galima išsiaiškinti.
Bet lyg nesenai ruošeis pas bobulytę vykt? Jau grįžai? Kaip greit laikas lekia unsure.gif
Atsakyti
Anūkė vaišino sušiu, kažko nesužavėjo, o dar kiek vaznios prie jo.
Nusipirkau nuo nerimo glicino, rusų vaistinėje pasiūlė.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas,
Nepasigeščiau sušio. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2018 02 02, 19:02)
gal koks MTR privaciai? Nes šito tai valdiškai nenori siųst darytis, o privaciai sumokejus daugelį problemu galima išsiaiškinti.
Bet lyg nesenai ruošeis pas bobulytę vykt? Jau grįžai? Kaip greit laikas lekia unsure.gif

Laukia ir magnetas, tik jau pabaigoje, po tyrimų, ko gero nespėsiu, teks kitam atidėt.
Kovo 2 išvažiuoju pas babą, jau mėnuo LT biggrin.gif
Atsakyti