Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Man jau balandį reiks po trejų metų vėl skiepytis,bet dabar jau bus skiepas 5 metmas. mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas
is kur jus tu erkiu paraunat? Siemet ne vienos neturejau, nors miskuos/pelkese daznai bunu. Na ne tiek, kiek Ingrida, bet kad skiepytis. Na cia tik mano asmenine nuomone.
Vat skaiciau, kad pas mus net ne nuo to gripo skiepija. O kur det vakcina, jei ji nupirkta.
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2018 01 31, 18:08)
Labas
is kur jus tu erkiu paraunat? Siemet ne vienos neturejau, nors miskuos/pelkese daznai bunu. Na ne tiek, kiek Ingrida, bet kad skiepytis. Na cia tik mano asmenine nuomone.
Vat skaiciau, kad pas mus net ne nuo to gripo skiepija. O kur det vakcina, jei ji nupirkta.

Randam randam tų erkių Sapniuk. ax.gif Man irgi tik dvi šiemet buvo,bet vasario 12 paiims kraują sužinosiu kažin ar neturiu Laimo?
Pagailėjome pinigų,pasiskiepyjome nuo trivalenčio gripo,būtume dvigubai sumokėję,būtų paskiepyję nuo keturvalenčio. mirksiukas.gif Kitais metais turėsime pamoką. ax.gif nors tfu tfu nesergame. ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Ingrida, jei turetumlaima, pajustum, bloga savijauta, temperatūra ir t.t. turėjau ta džiaugsmą, plius ten kur įkando užkresta erke toks keistas ratas ant odos buna kraštai ryškiau paraudę nei vidus ir didokas mirksiukas.gif

Sveikos
Atsakyti
maciau kaip atrodo toks raudonas apskritimas, ne ant saves.

Labas
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2018 02 01, 10:07)
Ingrida, jei turetumlaima, pajustum, bloga savijauta, temperatūra ir t.t. turėjau ta džiaugsmą, plius ten kur įkando užkresta erke toks keistas ratas ant odos buna kraštai ryškiau paraudę nei vidus ir didokas  mirksiukas.gif

Sveikos

Nu bet vis tas spuogas kur buvo įkandųsi niežti ir parausta? bigsmile.gif Niekaip nepraeina,šeimos gydytoja irgi sako,kad čia gal alergija?Bet kodėl tik tas spuogas?Ai tegul ištiria dėl ramybės. mirksiukas.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Ir kur dingo visos Burbulinė,BJ? bigsmile.gif
Atsakyti
Ingirda tu beveik į tema smile.gif, šiandien pas mus atidaro sušių barą , dukra jau ant bangos laukime lyg nevalgius aplamai būtų savaitę laiko bigsmile.gif
Atsakyti
Labukas

Megstu sushius bigsmile.gif Bet skaniausi,tai pacios pasigaminti biggrin.gif Bent jau zuvies padoriai idedu,o ne tik del vaizdo biggrin.gif
Atsakyti
nemegstu ir nenoriu biggrin.gif

Labas
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2018 02 02, 09:50)
nemegstu ir nenoriu biggrin.gif

Labas

Laisvai galiu ir be jų pragyventi čia labiau pramogao ne kasdieninis valgis smile.gif ir aplamai visas tasjaponu kiniečiu maistas nemums skirtas tai ir nesigvieškim jo tongue.gif
Atsakyti