Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

QUOTE(ate42 @ 2018 01 26, 21:45)
Pasakyk ir man. Aukštą turiu.

Ate,turiu nuodėmę,parūkau retkarčiais.Galiu to atsisakyti.Tikrai nebūtina,bet negaliu,atvažiuoju pas mb į darbą,kažkoks įprotis,turiu užsirūkyti. ax.gif Namie prabūnu,nereikia ir nereikia.UK prabuvau savaitę nebuvo progų ir nereikia.Bet va nuvažiuoju miškan ar į daržą,įprotis ir tiek.Žinau tas blogis į sveikatą,bet įprotis blogiau už viską. ax.gif O viskas nuo važinėjimo į turgus. ax.gif Visi žino,nieko nesako,tik mb paburba. ax.gif Iš vAIKŲ A.D. niekas nerūko,tik pusmarčia,kiek žinau. ax.gif
Atsakyti
Fainas filmukas, ačiū 4u.gif Prisiminiau, kad buvau mačius, bet pamiršus ax.gif Jau nuo seno sakoma, kad visos ligos dėl nervų (t.y streso), tik viena dėl meilės biggrin.gif Bet žinojimas negelbsti, jei nemoku nestresuot ax.gif
Man nuo miltinių gaminių pradeda klijuot gerklę kažkaip , iškart organizmas rodo, protestuoja prieš miltus. pyragų jau esu apmažinusi kepimus, bet duona tai kasdien eina daugiau mažiau unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 26 sausio 2018 - 21:18
MAno vienas draugelis,budavo,uzgeria kokiom 3 savaitem kelis kart i metus...O ruko nuo 16m ir ne nebande niekad mest...Tai va,kaip tik pries naujus tiek uzgere,kad net i LT neisskrido,tai toliau gere ir viena diena truko kraujagysle..Insulto nepripazino,gal per maza g.gif bet ligoninej 2 sav pragulejo,tyrymu kalnus pridare..Ir kol ligoninej glejo,neturejo ka rukyt...Istempe tas 2 sav ir toliau stengias nerukyti.Ir ka-spaudimas nuo 170,kas pas ji jau normalus skaites,nukrito iki 140 mirksiukas.gif Del cholestorolio nezinau biggrin.gif

Atsakyti
Turgaus prekeivės pagrinde Philips Morris 100s raudoną rūko, patį stipriausią, pati dar nerūkau, nes kažkaip neišmokau jaunystėje, kai visos draugės, net ir seserys rūkė ir vaikai rūkantys, bet dar ne viskas prarasta, kartais norisi užtraukti dūmą, visai kaip jaunystėje slapčia mergaičių tuolete bigsmile.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Prisiskaičiau vakar apie tuos cholesterolius, tai gaalvoju, kad su savuoju nieko nedarysiu ax.gif Nors ir teigia straipsnoai, kad nieko tokio tie statinai, bet manau, kad ir nieko gero...
Reik keltis, valgyt noriu biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Žolyte,užkask.
Atsakyti
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2018 01 27, 10:39)


jau soti biggrin.gif , kad tokia linksma?
tai neradai doulingo blink.gif

Labas
Atsakyti
radau biggrin.gif pasirinkau 1 lygį, tai reik prie kompo sėdėt, viskas raštu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2018 01 27, 18:43)
radau biggrin.gif  pasirinkau 1 lygį, tai  reik prie kompo sėdėt,  viskas raštu smile.gif


nu mano ir gal pirmas lygis. Jo sedet, rasyt, klausyt-rasyt. Paskutinis sunkiausias. As dar rusiskai klaidu pridarau.
Atsakyti
nepatinka, kad reik klaviatūros kalbą persijunginėt rašant. Norėčiau tik klausytis angliškai ir lietuviškai smile.gif
Atsakyti
su klausyti lietuviskai bus sudetingiau biggrin.gif
Atsakyti