Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

QUOTE(sapniukass @ 2018 01 25, 19:41)
zolyte, tai sena gera doulingo muciju, treti metai. Nu pusmetis buvo pertrauka biggrin.gif Vyras kazkoki atsiunte ,,anglu kalba per valanda:, nu koki 100 kartu praklausysiu, praziuresiu ir moku. Juokauju zinoma.

Susitikau snd. savo draugeli, kur mano brugmansijas savo rusy priziuri. Sako: prazydo toks didelis geltonas ziedas ir kvepia blink.gif Tokiu dideliu krumu geltonoji augo, bet neprazydo vasara/rudeni. Sugalvojo ziema zydet. Ten silta, berniokas palaisto.

Prie to pacio Para, Kaimietuke, keliais stiebais joms leidziat augti?

Gerai būtų, kad aš žinočiau kas tas yr biggrin.gif
Ingrida, tikrai labai gerai eina uogos. Tik biški su ta grietinėle kalorijų daugoka gaunasi biggrin.gif
Kokie vaistai cholesteroliui? Specifiniai kažkokie, ar mažiau valgyt riebaus?
Atsakyti
LAbukas

O man iskilo toks klausimas-o kam tiek vakuojat,saldot,vargstat,jei paskui niekas nevalgo ir galvot kur iskist reikia? g.gif

Cholesterolis ne visada buna nuo riebaus maisto...Anksciau,kai nesilaikem jokiu dietu,valgem viska,MB irgi niekad neatsisakydavo riebesnio maisto ir pas ji kraujas idealus budavo..O as vistiek nelabai megeja riebaus maisto ir mano cholesterolis buvo padidejes.Normoj,bet jau link ribos.
Atsakyti
90 proc. cholesterolio gamina kepenys. Vaistai, statimai blokuoja kepenu darba, o is to daugiau bedos, nei naudos. Riebalai nei prie ko biggrin.gif

ZOLIA, isivesk i google ,,Duolingo" , prisiregink ir mokykis. As norejau prancuzu atsviezint, tai man duoda is anglu, o ne is rusu rolleyes.gif

Aciu Pariuk. Pas mane taviskes abi bujoja. Is Jurmalos baltos sakele atsiveziau. Virtuvej ant palanges auga.

Labas
Atsakyti
Giega, man tiesiog būna smagu gaminti rudenį bigsmile.gif

mano visa laika aukštas, nors valgau tikrai pakankamai sveikai kiek tas įmanoma , plius daug iš savo daržo visko, mesos aplamai du tris kart metuose mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2018 01 26, 13:40)
Giega, man tiesiog būna smagu gaminti rudenį  bigsmile.gif

mano visa laika aukštas, nors valgau tikrai pakankamai sveikai kiek tas įmanoma , plius daug iš savo daržo visko, mesos aplamai du tris kart metuose  mirksiukas.gif


nu va, o Ingrida kiaules pabrokijo biggrin.gif

Kaip slidu, bijau griut. Jau pries kucias kaip griuvau ant sedymosios, tai gal savaite skaudejo rolleyes.gif

Para, tai gal tu lapus negailestingai nusnioji? Nu cia apie bruges.
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2018 01 26, 09:58)
LAbukas

O man iskilo toks klausimas-o kam tiek vakuojat,saldot,vargstat,jei paskui niekas nevalgo ir galvot kur iskist reikia? g.gif

Cholesterolis ne visada buna nuo riebaus maisto...Anksciau,kai nesilaikem jokiu dietu,valgem viska,MB irgi niekad neatsisakydavo riebesnio maisto ir pas ji kraujas idealus budavo..O as vistiek nelabai megeja riebaus maisto ir mano cholesterolis buvo padidejes.Normoj,bet jau link ribos.

Vis tikiuosi, kad kaip anksčiau, valgys ax.gif Iš įpročio. Seniau labai daug visko suvalgydavom. O dar man labai patinka augint. O tai kai užauga - negi mesi per tvorą smile.gif

QUOTE(sapniukass @ 2018 01 26, 10:11)
90 proc. cholesterolio gamina kepenys. Vaistai, statimai blokuoja kepenu darba, o is to daugiau bedos, nei naudos. Riebalai nei prie ko biggrin.gif

ZOLIA, isivesk i google ,,Duolingo" , prisiregink ir mokykis. As norejau prancuzu atsviezint, tai man duoda is anglu, o ne is rusu rolleyes.gif

Aciu Pariuk. Pas mane taviskes abi bujoja. Is Jurmalos baltos sakele atsiveziau. Virtuvej ant palanges auga.

Labas

Įvedžiau į googlę - visur tik statymai už tą ar aną biggrin.gif O gyd. visad aiškina, kad meskit valgyt kiaulieną, čia kai cholesterolis didėja ax.gif
Atsakyti
Mergaitės vaistai nuo spaudimo ir nuo cholesterolio viskas vienoje vietoje-TRIVERAM.
vIENA pažystama pradėjo gerti,atsirado šalutinis poveikis kosulys,man nieko. ax.gif
Nieko riebaus nevalgau,nepamenu kada kiaulieną valgiau,o cholesterolis didelis. ax.gif
Giega,priaugini,parduodi,ko neparduodi,meti į šaldiklį,dabar jau pilnas su kaupu.O šaldiklis galėčiau aš pati tilpti,bet ten ir daržovių ir mėsos. mirksiukas.gif Nusivežti problema iki Vilniaus,bet jau pradeda vežtis jaunimas.Įsiūliau,patiko dabar sakė vėl dėsis.Užvakar prapjoviau moliūgą didžiulį,reiks visą supjaustyti ir į šaldiklį.Dar gi grybų nemažai sudėta. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2018 01 26, 19:53)
Mergaitės vaistai nuo spaudimo ir nuo cholesterolio viskas vienoje vietoje-TRIVERAM.
vIENA pažystama pradėjo gerti,atsirado šalutinis poveikis kosulys,man nieko. ax.gif
Nieko riebaus nevalgau,nepamenu kada kiaulieną valgiau,o cholesterolis didelis. ax.gif
Giega,priaugini,parduodi,ko neparduodi,meti į šaldiklį,dabar jau pilnas su kaupu.O šaldiklis galėčiau aš pati tilpti,bet ten ir daržovių ir mėsos. mirksiukas.gif Nusivežti problema iki Vilniaus,bet jau pradeda vežtis jaunimas.Įsiūliau,patiko dabar sakė vėl dėsis.Užvakar prapjoviau moliūgą didžiulį,reiks visą supjaustyti ir į šaldiklį.Dar gi grybų nemažai sudėta. bigsmile.gif

Pasidomėkit apie gliutena, paskaitykit truputį daugiau. Ką jis daro mūsų organizmuose. Giliai pakapsčius- galvojam esą sveiki, o iš tikrųjų organizme mini uždegimai todėl, lad neišskaido baltymų gautų iš gliuteno. Jie po truputėlį pažeidžia mūsų organus, o kepenys stengiasi, gamina cholesterolį, nes cholesterolis- mūsų organizmo statybinė ir remontui naudojama medžiaga.
https://youtu.be/sCqFZtA90cI
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ate42: 26 sausio 2018 - 19:56
Ate,žinau apie gliuteną viską. ax.gif Kepu,kepu savo duoną ir vėl pereiname prie pirktinės,kai laiko nelieka. ax.gif
Galvoji vaikai labai puola prie mano kepinių?Aš pykstu iš mandagumo paiima. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 26 sausio 2018 - 20:31
QUOTE(IngridaB @ 2018 01 26, 21:30)
Ate,žinau apie  gliuteną viską. ax.gif Kepu,kepu savo duoną ir vėl pereiname prie pirktinės,kai laiko nelieka. ax.gif
Galvoji vaikai labai puola prie mano kepinių?Aš pykstu iš mandagumo paiima. mirksiukas.gif

Ar pirktinė, ar savo kepta, vistiek augalinis baltymas. Jo mūsų organizmas neskaido iki tiek, kad pasisavintų.
Ne tik gliutenas. Ir cukrus ir fruktozė....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ate42: 26 sausio 2018 - 20:37
QUOTE(ate42 @ 2018 01 26, 21:36)
Ar pirktinė, ar savo kepta, vistiek augalinis baltymas. Jo mūsų organizmas neskaido iki tiek, kad pasisavintų.
Ne tik gliutenas. Ir cukrus ir fruktozė....

Į savo duoną nededu cukraus visai. ax.gif
Aš žinau nuo ko tAS CHOLESTEROLIS dar susidaro,Sapniukas žino. mirksiukas.gif Maniškis bamba,žinau blogai,galiu mesti,bet tiek metų?????
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2018 01 26, 21:42)
Į savo duoną nededu cukraus visai. ax.gif
Aš žinau nuo ko tAS CHOLESTEROLIS dar susidaro,Sapniukas žino. mirksiukas.gif Maniškis bamba,žinau blogai,galiu mesti,bet tiek metų?????

Pasakyk ir man. Aukštą turiu.
Atsakyti