Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

tai cia Ingrida is meiles mums biggrin.gif

Labas
Atsakyti
Ingrida, o tuose floristikos kursuose reikia savo reikmenis neštis ar duoda?
Tiesiog priminei seną mano norą bigsmile.gif
Baigus galėsi vainikus puošti ir šiaip gal kokį gėlių saloną atsidaryti, nes neįsivaizduoju tavęs būnant samdine.
Ryt poryt naujų mezgimo siūlų atveža į parduotuvėlę, eisiu bent pažiūrėt spalvų biggrin.gif
Vakar kažkokia nesąmonė buvo, tiek norėjau griliažinio torto ir dabar galvoju, kokia dura, ko kentėjau ir nenusipirkau , artistė, ne kitaip biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Meri,viską duoda tik išsinešti negalėsi,bet jei atsineši savo medžiagą galėsi parsinešti namo. ax.gif Iš gamtos šakų,šaknų reiks pasieškoti pačioms.Labai jau rimti kursai iki pat 15.40 nuo pusės devynių. ax.gif Pamokys ir su kasos aparatu ir darbų sauga,iš VMI ateis kaip tvarkyti buhalteriją,pamokys net būtiniausius anglų kalbos frazes,kaip bendrauti su klientu iš užsienio. mirksiukas.gif Bus ne tik floristika bet ir apželdinimo pamokų. ax.gif kOL KAS LABAI PATENKINTA. mirksiukas.gif
Atsakyti
Ajajai, Ingrida...., šaunu kaip bigsmile.gif Ir kiek truks?
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2018 01 24, 20:10)
Ajajai, Ingrida...., šaunu kaip  bigsmile.gif  Ir kiek truks?

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Truks iki birželio 13 dienos. ax.gif Kol kas labai patenkinta. mirksiukas.gif
Atsakyti
Saunu, Ingridel 4u.gif
as vel uzmesta anglu kalba mokaus, kompas tik giria rolleyes.gif kad daug per diena prapyskinu. O ku veikt, nedirbu, bet diena kaip greit pralekia ax.gif

Labas
Atsakyti
LAbukas

Merii,tau irgi tokiu kursu reiktu mirksiukas.gif PAtinka gi tau su gelem uzsiimt 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2018 01 25, 16:38)
Saunu, Ingridel 4u.gif
as vel uzmesta anglu kalba mokaus, kompas tik giria rolleyes.gif kad daug per diena prapyskinu. O ku veikt, nedirbu, bet diena kaip greit pralekia ax.gif

Labas

Ingrida į savo roges įšoko mirksiukas.gif Užtat ir smagu, kai veikla miela širdžiai 4u.gif
Sapniuk, kur mokaisi? Pasidalink, ką ax.gif Aš buvau parsisiuntusi nemokamą programą, bet neprilipo, kažkaip netiko.
Ingrida užkrėtė Panacotos receptu, tai jau antrą vakarą makaliuoju. Stovi braškės kameroj, tik vietą užima, nieks net prie blynų nenori. O čia su grietinėle visi tik kapoja ir giria -kaip skanu.
Atsakyti
Jo, patinka, bet dabar niekaip biggrin.gif Užleistas gėlių rojus. Keista, kad dar gyvos aplamai.
Atsakyti
zolyte, tai sena gera doulingo muciju, treti metai. Nu pusmetis buvo pertrauka biggrin.gif Vyras kazkoki atsiunte ,,anglu kalba per valanda:, nu koki 100 kartu praklausysiu, praziuresiu ir moku. Juokauju zinoma.

Susitikau snd. savo draugeli, kur mano brugmansijas savo rusy priziuri. Sako: prazydo toks didelis geltonas ziedas ir kvepia blink.gif Tokiu dideliu krumu geltonoji augo, bet neprazydo vasara/rudeni. Sugalvojo ziema zydet. Ten silta, berniokas palaisto.

Prie to pacio Para, Kaimietuke, keliais stiebais joms leidziat augti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sapniukass: 25 sausio 2018 - 19:42
QUOTE(sapniukass @ 2018 01 25, 19:41)
zolyte, tai sena gera doulingo muciju, treti metai. Nu pusmetis buvo pertrauka biggrin.gif Vyras kazkoki atsiunte ,,anglu kalba per valanda:, nu koki 100 kartu praklausysiu, praziuresiu ir moku. Juokauju zinoma.

Susitikau snd. savo draugeli, kur mano brugmansijas savo rusy priziuri. Sako: prazydo toks didelis geltonas ziedas ir kvepia blink.gif Tokiu dideliu krumu geltonoji augo, bet neprazydo vasara/rudeni. Sugalvojo ziema zydet. Ten silta, berniokas palaisto.

Prie to pacio Para, Kaimietuke, keliais stiebais joms leidziat augti?

Laba. Cia Is kaimo negyvena mirksiukas.gif
LeidZiu augti laisvai. Tik geltonoji auga kaip medelis. Pernai pasimire baltojj ir geltonoji. Naturali atranka, bus maziau darbo rolleyes.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Žolyte,bet gerai naikinasi uogos?Reikia pradėti naikinti uogienes,kada čia trupininį susikaupti iškepti.Vaikai negrįžta,nėra progos. ax.gif Nors praeitą savaitgalį kepiau spurgas,brangusis užsimanė. ax.gif
Vakar buvau pas šeimos gydytoją,cholesterolis sumažėjo per pusę.Vilnius ataitaikė vaistus. mirksiukas.gif
Atsakyti