Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

Labas rytas 4u.gif
Atsakyti
Labu 4u.gif Mezginėju su kačiu ant kojų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2018 01 21, 14:59)
Labu  4u.gif  Mezginėju su kačiu ant kojų  biggrin.gif

kaip katinuko sveikata?
Atsakyti
man tai keista, kai ne vieno katino su manim nera ax.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sapniukass: 21 sausio 2018 - 16:51
QUOTE(Lyžuka @ 2018 01 21, 17:20)
kaip katinuko sveikata?

Ačiū, taisosi 4u.gif Dėl nuodų, tai gal pagyjo, bet ta leukemija neramina, bet po biski ėda, gauna vitamininės pastos. Toks dar suvargęs atrodo, į lauką neleidžiu, bet gal ir pats supranta, nes nesiveržia, prie vitrinos įsitaisęs ant kailinio paklotėlio guli ir su lauko katinais susimurkia. Ateina jį čia lankyt per visas pusnis wub.gif Po mėnesio, kai sustiprės, atsisveikins su konkolais, kad gamta nešauktų kačių ieškot ir daugiau prie namų būtų. D., prisisvajojau, tikiuosi geriausio, koks trapus tas gyvenimas ir tų paprastų katinėlių.
Kurią dieną nešiuos tašę, gerai būtų tą benamį nors vieną prijaukint ir namu duot.
Dairausi mezgimui stalinės lempos ar toršero, seną betaisydama sulaužiau. Kažkokie nesąmoningi patronai. Pigutis, tai ko norėt. Tie lediniai gal per tamsūs? Nieko nesugalvoju, bet lempos prie lovos lb reik.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
LAbukas

Merii,tavo katinukui leukemija blink.gif blink.gif Oho,sveikateles vargsiukui 4u.gif
Susirask FB tokia grupe-Paglostyk katinuka.ten vis iesko nauju seimininku rastiems,ismestiems katinukams..


Nusipirkom atostogas pigiai.I Portugalija su skrydziu ir 3* viesbuciu be maitinimo tik 300£ dviem zmonem mirksiukas.gif Bus virtuve,tai patys pasigaminsim mirksiukas.gif Pusryciams kas-kava sumustinis,pietums-kazka pliaze pavalgysi,o vakarienei nueisim vis i kita restorana mirksiukas.gif MAistas Portugalijoj pigus mirksiukas.gif Uz tai nesi priristas prie vienos viesbucio edyklos rolleyes.gif Tik va dabar sulaukt to geguzes menesio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2018 01 22, 10:00)
LAbukas

Merii,tavo katinukui leukemija blink.gif  blink.gif Oho,sveikateles vargsiukui 4u.gif
Susirask FB tokia grupe-Paglostyk katinuka.ten vis iesko nauju seimininku rastiems,ismestiems katinukams..
Nusipirkom atostogas pigiai.I Portugalija su skrydziu ir 3* viesbuciu be maitinimo tik 300£ dviem zmonem mirksiukas.gif Bus virtuve,tai patys pasigaminsim mirksiukas.gif Pusryciams kas-kava sumustinis,pietums-kazka pliaze pavalgysi,o vakarienei nueisim vis  i kita restorana mirksiukas.gif MAistas Portugalijoj pigus mirksiukas.gif Uz tai nesi priristas prie vienos viesbucio edyklos rolleyes.gif Tik va dabar sulaukt to geguzes menesio ax.gif

mano pana buvo, bet maistas sakė panašiai, kaip LT, tai nėra pigus mano galva ax.gif
Planavom vasarai lėkt irgi atostogų, bet vietinis gyventojas perkalbėjo, tai atidėjom lapkričiui gruodžiui ax.gif
paskaičiavau, kad bilietus iš anksto pagaudžius akcijas perkant išeis man panašiai apie 400 eu, čia trim asmenims, o kur dar viešbutis ir maitinimas. Nu, bet su vietinių pagalba, prasisuksim gal su pragyvenimu pigiau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Bj*: 22 sausio 2018 - 13:21
Na tikrai Portugalijoj pigiau,nei UK biggrin.gif Ziuresi..Ar moki uz ta viskas iskaiciuota ir sedi vienam viesbucio restorane ar tuos pacius pinigus isleidi kiekviena karta vis kitam mirksiukas.gif O gert,mes tiek neisgeriam,kad butinai imt ta viskas iskaiciuota..

VAsara as irgi vietoj prasisuku.Ir cia yra tokiu graziu vietu mirksiukas.gif O iki juros man nuvaziuot 1-3h priklausomai kur noriu biggrin.gif TAi net nereikia jokiu viesbuciu,namo griztam mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2018 01 22, 11:00)
LAbukas

Merii,tavo katinukui leukemija blink.gif  blink.gif Oho,sveikateles vargsiukui 4u.gif
Susirask FB tokia grupe-Paglostyk katinuka.ten vis iesko nauju seimininku rastiems,ismestiems katinukams..

Na taip, kraujo tyrimais nustatė ir dar visai nekreša kraujas. Bet gal išaugs.
Ką ten glostyti, šeriu už kiosko, Ryte radau letenėlių anspaudus sniege, paskui laukiau kada ateis, bet taip ir nepasirodė nei vienas. O tik padedi ir moment sušala viskas į kaulą, tai kaip jiems paėsti nabagams. Palikau, ką man daryt.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
LAbukas

Pusryciai kaip VAlentino dienai biggrin.gif Kiausiniai sirdeles,kava su sirdele biggrin.gif

O pas mus labai silta bigsmile.gif Diena net +13 mirksiukas.gif Mano katinas jau i lauka kraustosi gyvent,namo visai nebenori pareit biggrin.gif
Atsakyti