Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

Lyžuka, jums suprantama labai gerai tas distancinis, bet nu kaina tai bezbožna blink.gif O pavertus į litus tai dar baisiau atrodo unsure.gif Nors jau stengiuos į litus nebevertinėt, bet nu gaunasi kaip ir automatiškai kartais.
Buvom „miške" malkaut ax.gif Toks geras oras. Bet ieva mus pribaigė . Nu jau toks bjaurus medis, sunkiai pjaunasi, tokia kibi mediena. O nupjaut reikėjo, nes 4 kamienai ir visi išvirtę į šonus, vienas net nulūžęs jau.
Buvau žadėjusi „nalesnikų" kept, bet dingo noras po malkavimo smile.gif
Atsakyti
O as galvoju kopusto apkepą su desra kept,taip tingis ką rimciau gamint ax.gif Rimtą gaminimą rytdienai atidesiu biggrin.gif
Labas,merginos 4u.gif Su penktadieniu mirksiukas.gif Vaje kaip dziaugiuos sulaukus.
Atsakyti
Labas
ryt su babuliuku namo vaziuosim, norejo snd. isleist, o as transporto neturiu. Ryt draugelis is Kupiskio atvaziuos ir parsivesim ax.gif

Vis tik daktaryte maloni, snd. taip graziai su sypsena viska isaiskino. Pirma syki as joms pietaut sutrukdziau. Pinigu nedaviau, jei ka biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sapniukass: 19 sausio 2018 - 16:19
Džiaugiuosi penktadieniu, bet dar nepriprantu, kad šeštadieniai parduoti. Labai man jo trūksta, nes per sekmadienį praktiškai nepailsiu. Niekaip buities darbų nesuriktuoju biggrin.gif
Kai prisimenu senus laikus, kaip gerai gyvenau ir viską turėjau, netgi pati savimi netikiu, kad taip galėjo būti. Buvau gerbiama ir išsipuošus biggrin.gif , o dabar aptarnauju visokias..., kiša pro langelį nešvarias rankas, o pinigai kokie. Šiandien viena sutrė kad pažėrė ant lįkštutės, su visomis šiukšlėmis, taip subridino, kad vos nesusivėmiau. Šiaip britkiausia, kai duoda kruvinus ir lb suglamžytus pinigus.

Sapniuk, juk turėjai mašiniuką, rašei, kad didelius remontus darei, bet gal kažką praleidau.

Vemia katinas. Net paėsti vargšas negali.
Atsakyti
Merii,o nuo kada cia ir sestadieniais dirbi?Nebebandai eit i kokia padoresne parduotuve?
KAs katinukui nutiko 4u.gif 4u.gif

As tai labai noreciau nueit kur pavalgyt ryt,kad gamint nereiktu ax.gif Ryte eisim i toki show pagal Greiti ir isiute filmus..Ten visokie kaskadininkai,tos masinos turetu but..Sunus kelnias pataisyt atveze,kada cia prie ju prisest...jei ne ryt,tai sekmad arba mes arba jie pas mus..Savaitgaliniai seneliai mes biggrin.gif
Atsakyti
Džiaukis, Giega, kad tik savaitgaliniai seneliai smile.gif Aš dar nepasilgau turėt anūkų smile.gif Nes savo pagrandukę dar turim. Pakankamai pavargstam su ja, kad dar anūkų norėt biggrin.gif Va, kai jau kokius porą metų vieni pagyvensim, tada gal ir atsiras noras globot , myluot iš naujo ax.gif Kol kas net savaitgalinių nenoriu smile.gif))
Merri, gal iš aukščiau pamokas gaunam , kad šiandien yra taip, o ryt gali būt ir kitaip . Tad džiaukimės tuo, ką turim šiandien 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 19 sausio 2018 - 21:26
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Ot išmokau gyventi,niekas nebritkija. ax.gif Kad kas būtų pasakęs,kai buvau netekėjųsi. bigsmile.gif blink.gif Vat sesė tokia ir liko,o aš užsiauginau šarvus. mirksiukas.gif
Atsakyti
Jo, ne visiems tie šarvai užauga, kiti taip ir lieka jautrūs biggrin.gif
Šiandien trečias katinukas prisidėjo ėsti. Teko maisto dapirkti, ryt juk nebūsiu, ką jie ės.

Giega, kai padarė pilną etatą, tai ir šeštadienius pridėjo.
Kokie kiti darbai, gerai man ir čia. Va šiandien su kepure ir striuke visą dieną, nafig tas ventiliatorius, jei daugiau devynių laipsnių neprišildo, visai išjungiau. Gal prišiltų, bet visą dieną atviru langeliu, tik uždarau ir jau daužo. Vakar viena babcė taip pradėjo daužyti, lyg šikt norėdama, maniau tuoj išdauš. Ir jai pofig, kad man pietų pertrauka ir norisi ko šilto atsigert biggrin.gif
Šiandien vienas kad pristojo, kad jam perlaužtą transporto e-bilietą pakeisčiau. Aiškinu, kad mes nekeičiam, o tik parduodame naujas, bet ne, keisk į naują dykai ir psio. Paskui jis net su pykčiais puolė, tipo aš nenoriu keisti biggrin.gif
O dar vienas diedas atėjo ir primyžo man prie durų ant kilimėlio ir ką tu jam. Nu vienžo, šlykščių pilna ir tikrai čia ne pamokos, tiesiog tokia aplinka biggrin.gif
Atsakyti
Jetau,Merii,kokie pikti zmones.Kol nematai,negirdi,rodos tokių ir ner,kas ant svieto dedas.Nemoku savo nuotaikų ant kitų isliet,geriau nulendu kur į kampą ir viena grauziuos,mintis delioju.Jei ir nepatinka kas,visvien nutyliu.Vienintelis mano diedas būna kencia nuo manęs,bet jam tai pro vieną ausį įeina,pro kitą iseina tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuline @ 2018 01 20, 21:06)
Jetau,Merii,kokie pikti zmones.Kol nematai,negirdi,rodos tokių ir ner,kas ant svieto dedas.Nemoku savo nuotaikų ant kitų isliet,geriau nulendu kur į kampą ir viena grauziuos,mintis delioju.Jei ir nepatinka kas,visvien nutyliu.Vienintelis mano diedas būna kencia nuo manęs,bet jam tai pro vieną ausį įeina,pro kitą iseina tongue.gif


Čia tas pats kaip kol nenueisi į ligoninę atrodo niekas neserga ypač jauni visi sveiki smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 20 sausio 2018 - 21:12
Tai vat, ko išmokau šiame darbe, tai tolerancijos. Anei kiek neerzina, tik čia jums tarp kitko papasakoju. Ir ant savo diedo vis mažiau išsilieju. Dažniausia prajuokina visokie išsišokimai, o juk taip paprasta, nupirkai ir keliauk sau toliau. Gal jie mano, kad mes aklos ir kurčios biggrin.gif
Nžn kaip, bet vakar prasidirbau, nesuėjo kasa, nedaug, keliais eurais, bet vistiek nemalonu. Čia tai susierzinau. Jau kurį laiką sueidavo čiki čiki, gal nuo to straksėjimo tai tą paduok biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti