Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

Sapniuk, gal jau ilgiau reiks užsibūt medikų priežiūroj jai? Stiprybės tau 4u.gif
O man šiandien baisus darbas nusimato unsure.gif Reik roletus išrinkt. Visų nuomonės ir pageidavimai skirtingi. nežinau , kaip čia baigsis... Ir tos kainos įvairios.
Atsakyti
Žolia, o kur kabinsit roletus? ar bus dar dienines? kažkaip man jie labai nesižiuri, bet galvoju gal juos vietoj naktiniu panaudot, o naktines iš vis nukabinti ax.gif nors dabar kai dienines užkabinau gana tankias tai nereikia aplamai jokiu naktiniu salione o beto ir šiaip jos daugiau kaip interjero detale pas mane kabo

mačiau tiesa yra net pulteliu valdomu roletu jau gali iš lovos pakelt nuleist bigsmile.gif , o ir audiiu pačiu dailiausiu yra jų

sapniuk visokiu tu daktarų-prietranku yra aš kazkada taip apie teva klausiau tai sako jus daugiau prie jo sedit tai ir pati daugiau matai kokia jo bukle, o neaš ir čia tipo daktaro atsakymas...žodziu truksta
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 18 sausio 2018 - 10:56
Kabinsim name ax.gif . Pavargau , apėjau daug „gamintojų" . Norėjau diena-naktis. Kaina nuo 50 € /m² doh.gif Kažkas baisaus... Tad noras juos turėt mažėja. Bet kelių neišvengiamai reikės vistiek. Buvau planavus nebedėt naktinių užuolaidų, tik storesnes dienines. Bet daba galvoju , kad gal reiks likt prie naktinių.
Atsakyti
Labukas

Salione nors ir yra naktines uzuolaidos,bet jos tik del grozio,netraukinejam ju. Langai i kiema,niekas nemato.. O miegamuosiuose zaliuzes del tamsos ir dienines del grozio biggrin.gif
Siaip labai noreciau tos vadinamos slankiojancios sistemos.. Is tel rasau,nemoku ikelt foto.. Man labai grazu.. Pas mane virtuvej ant duru i kiemeli tokios uzdetos.. Tamsios pas mane,bet jei kokiam salione,pakombinuoji su dieninem-labai grazu.
Atsakyti
o kas tas yra diena-naktis?

tie kur ant pultelio ant dveiju langu su visais primatavimais ir t.t. 700 eur paskaičiavo mirksiukas.gif , žiauru, na ten audini dukra toki brangu pasirinko bet vistiek man neneša galva už kąąą smile.gif tai kolkas likom be ju užtat pasikeičiau užlaidas smile.gif išmečiau raštuotas pakabinau gryn baltas be jokiu ten marmalioniu smile.gif iš kart nušvito kamabrys
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 18 sausio 2018 - 17:35
diena -naktis tai roletas su dvidubu audiniu, kuris sukasi prasikryžiuojant permatomoms ir nepermatomoms juostoms. Tai nakčiai galima visai užsitamsint, o dieną pasidarai arba dalinai užtamsintą, arba visai atitrauki. Jas galima ir ant virvutės daryt ir su pulteliu daryt. Aš su pulteliu tai net nežiūrėjau, man ir su virvute brangu gavosi - 10 langų norėjau susitvarkyt 4u.gif
Giega, aš apie slankiojančią neraukiu, reik eit paieškot kas tas yr biggrin.gif
Atsakyti
JAu prie kompo biggrin.gif Lietuviskai-sirmos vadinas..Dar kai kur raso-japoniskos sirmos.
http://www.ldekoras....2013/02/S11.jpg
https://www.google.c...1.0.mxlqe4RbwSs

Ikejoj buna tu begeliu.
Atsakyti
Kažkaip niekad nebuvau dėmesio atkreipusi į tokias užuolaidas-širmas. ax.gif Neįprastai atrodo , reiktų kažkur gyvai pamatyt, gal patiktų.
Lyžuka, 2 langams 700 €? Kažkaip ne taip tada buvau supratusi, kai anksčiau rašei rolleyes.gif Kosmonautika visur biggrin.gif Man tiek gaunasi 10 langų dienos-naktys ax.gif
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2018 01 18, 20:10)
Kažkaip niekad nebuvau dėmesio atkreipusi į  tokias užuolaidas-širmas.  ax.gif    Neįprastai atrodo , reiktų  kažkur gyvai pamatyt, gal patiktų.
Lyžuka, 2 langams 700 €?  Kažkaip ne taip  tada buvau supratusi, kai  anksčiau rašei  rolleyes.gif  Kosmonautika visur  biggrin.gif Man tiek gaunasi 10 langų  dienos-naktys  ax.gif

Aha tik dviems unsure.gif , ten to pultelio kaina išpūsta bile kaip į rusi dėjom eilines tik iš storesnio audinio tai 70 eur maždaug langas gavosi ir tai daug nes jie platus bet trumpi, pagal pardavėja tiek kainuoja ir ilgesnis nes kainos pločio būna kuo platesnis tuo brangiau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 18 sausio 2018 - 20:24
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
LAbukas

NA bet ar reikia tu pulteliu uzuolaidoms?Ten kokias laukines apsaugines zaliuzes,tai suprantu,kad su pulteliu lengviau,bet kambary...
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2018 01 19, 09:59)
LAbukas

NA bet ar reikia tu pulteliu uzuolaidoms?Ten kokias laukines apsaugines zaliuzes,tai suprantu,kad su pulteliu lengviau,bet kambary...

kas negali pasiekti roleto šniūrelio mirksiukas.gif tam reikia
Atsakyti