Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

QUOTE(Para @ 2017 01 19, 22:33)
Laba

Tai as galvojau, kad ilgai miegu. Einu gulti 12 val. Keliuosi 6 val. Jeigu nueinu 11 val, tai jau ryte zadintuvo nereikia.
O kad anksciau nueiciau, nebent koks negalavimas uzpuola  rolleyes.gif

na čia kiekvienam individualiai, aš seniau iš vis neisivaizdavau kaip žmogui pagal vadovelius gali už tekti 9 valmiego, nes man reikdavo 10-11 valandu biggrin.gif

Sveikos 4u.gif
Atsakyti
Giega, na ir kitos smile.gif, kas suprantat, čia nebus koks kiniečiu psl?
Atsakyti
LAbukas


QUOTE(Lyžuka @ 2017 01 20, 06:49)
Giega, na ir kitos smile.gif, kas suprantat, čia nebus koks kiniečiu psl?

NA as labai nenusimanau tokiu puslapiu ax.gif Bet itariu,kad kinieciai...Analogiskas sitam puslapiui ax.gif
http://www.rosewe.com

Esu maudimke uzsisakinejus,gavau..Nu panasi i nuotrauka ir kokybe dar puse velnio buvo ax.gif Ir suknele uzsisakiau...GAvau skudura ax.gif
Atsakyti
aš iš kiniečių ankščiau dažnai užsakinėdavau, vienas minusas ilgai eina. Dabar dukra buvo atradus kita psl. ir pigesnį. Pabandymui užsisakė megstuką, atsiuntė tokio pat modelio suknelę biggrin.gif
Atsakyti
VA va,as ir kelis kart pabandziau is panasiu puslapiu uzsisakyt...Na gavau viska ka uzsisakiau,bet...TAi dydziai neatitiko,tai skurliai buvo...Nei vieno rubo,kad pasakyciau-va idealu uz pigia kaina.TAi ir nebeleidziu pinigu ant tu sudniekiu,geriau nusiperku is padoriu pardziu mirksiukas.gif Per ispardavimus gali net pigiau nusipirkt mirksiukas.gif
Tiek,kad tuose puslapiuose tikrai idomiu modeliu buna,kuriu nu nerandi normaliuose pardese ax.gif
Atsakyti
Labas
kazko ir man atrodo, kad cia kinieciai.
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2017 01 20, 11:59)
Labas
kazko ir man atrodo, kad cia kinieciai.

aišku, apšvietėt, atkrenta tada biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 01 20, 09:53)
aišku, apšvietėt, atkrenta tada biggrin.gif

O ka nori pirkt?
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2017 01 20, 13:38)
O ka nori pirkt?

noriu kokios sukneles trikotažines, bet ne skystos ilgom rankovem, esmėj šiltos tokios, ne kokio ryzo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 20 sausio 2017 - 13:50
As ir kazko tokio noriu,bet nieko nerandu grazaus...JAu net galvojau pati megsiu,bet kazkaip vis siulu nenusiperku ax.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2017 01 20, 07:20)
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Vasarą,kad ir ketvirtą galiu keltis,žiemą-nu neeeee. ax.gif
Burbuline,aš dieną galvojau,kaip tu išdirbi nevalgiųsi? blink.gif

Sveikos,galvoju pripranti ir nesinori,kad net ir negalvoji apie maistą,lakstai iśverstom akim,kad tik ko nepamirstum,nepraleistum Geri kavą,o galvoji kas laukia,kaip daryt unsure.gif manau tik blogai darau,kad ryte vaistus geriu ant tuśčio skrandzio ir išeinu,galiu kokių žaizdų pasidaryt gal,bet kad tokia jau esu,uztai gryžus lepinuos essen.gif
Para,aš tau pavydźiu,kad tu 11gulus,laisvai 6kelies,man tada trūksta miego,kaip taip žmonėm pavyksta nesuprantu ir nesvarbu ar tai būtų vasara kaip rašė Ingrida,man miegas šventas dalykas ax.gif
Papildyta:
Ale,kad pacitavau su pusryciais tongue.gif
Atsakyti
Gal kuri žiurit ta australų serialą per LRT?
Atsakyti