Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

Labas,
aciu, zolia 4u.gif
as ir dziaugiuosi, kad nereik i darba. biggrin.gif
Atsakyti
Pavydziu kam darban nereik taip norėtūs namie pabūt,o ypač kai šalta. biggrin.gif Gryžau sušalus,sakau dukrai kaip karšto vyno norėčiau,saki ne visi tinka šildyt blink.gif o aš galvoju gal raudonus visus galima,turiu tik kagorą manau gal tiktų?ale kol svarstem ir noras praėjo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuline @ 2017 01 06, 16:57)
Pavydziu kam darban nereik taip norėtūs namie pabūt,o ypač kai šalta. biggrin.gif Gryžau sušalus,sakau dukrai kaip karšto vyno norėčiau,saki ne visi tinka šildyt blink.gif o aš galvoju gal raudonus visus galima,turiu tik kagorą manau gal tiktų?ale kol svarstem ir noras praėjo biggrin.gif

Mane geriausiai susildo sriuba, buljonas.

Laba
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Para: 06 sausio 2017 - 17:05
LAbukas

KAgora galima sildyt mirksiukas.gif Vnz saldzius vynus galima sildyt,o sausu ne mirksiukas.gif

LAbai dziaugiuosi kad spejau laiku grizt ir nepamaciau LT salciu biggrin.gif Nors siandien ir pas mus buvo -1,o prie tokios dregmes jau gerokai salta...
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2017 01 06, 17:14)
LAbukas

KAgora galima sildyt mirksiukas.gif Vnz saldzius vynus galima sildyt,o sausu ne mirksiukas.gif

LAbai dziaugiuosi kad spejau laiku grizt ir nepamaciau LT salciu biggrin.gif Nors siandien ir pas mus buvo -1,o prie tokios dregmes jau gerokai salta...

Man visi raudoni tinka šildyti, į sausus įdedu medaus ar iš bėdos cukraus, gvazdikeliu, apelsiną ipjaustau ir liuks dar skanesnis negu pirktinis

Giega buvau pamiršus kad tu pas mus mirksiukas.gif norėjau ieškot jau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 06 sausio 2017 - 18:40
Nu rupūs miltai saldūs kleckai kaip norėčiau pabandyt su apelsinu vyno,dar niekad negėrus,bet turiu tik mandarinų gal irgi neblogai būtų.
Giega,man jūsų śalčiai tinka,o mūsų jau per daug,kurioj vietoj Jurbarko raj.lankeisi,dažnokai į tą pusę važiuoju,dievuliau,kai pagalvoji tai kiek čia tos Lietuvos.
Mergos,jūs matėt kaip Kalpokaitė sukūdus blink.gif per tv pamaciau,ziūriu ir neatpazystu,balsas lyg jos,o išvaizda nesuprantu dar plaukus nusikirpus,nu šakės kaip pasikeitė ax.gif
Atsakyti
Labukas

Ziema - geris, jeigu sedi prie peciaus hihihi.gif grazu, šviesu, tinginyyyyste wub.gif

Kelkites, neuzmigot ziemos miegu gi tongue.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Neužmigome,einu eglutės nurengti.Vistiek,kai sušils reiks važiuoti šuns pašerti. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2017 01 07, 08:28)
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Neužmigome,einu eglutės nurengti.Vistiek,kai sušils reiks   važiuoti šuns pašerti. ax.gif

O aš dar lovoj va kaip gerai patinginiauti, eglutę vakar nurengiau, MB jau spėjo ir sudeginti su vazonu buvo Ale nukrito spygliai matyt isodinta tik tam kartui
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 07 sausio 2017 - 09:24
QUOTE(Lyžuka @ 2017 01 07, 09:21)
O aš dar lovoj va kaip gerai patinginiauti, eglutę vakar nurengiau, MB jau spėjo ir sudeginti su vazonu buvo Ale nukrito spygliai matyt isodinta tik tam kartui

Del temperaturos svyravimu nukrenta, kur dar dregmes stygius... Is lauko i vidu parnesus augalui stresas.
Atsakyti
O aš dar tik daba kavą rytinę geriu,jetau koks gėris savaitgalis flirt.gif
Atsakyti
nu man tai visos dienos vienodos, tik savaitgalį parduotuvės nedirba, toks ir skirtumas biggrin.gif Vakar apsikuopiau, didumą prasilyginau, dar truputį šiandienai pasilikau ir galvoju ką čia nuveikus ax.gif
Atsakyti