Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

Labas 4u.gif
Pasakykit kas galetų büt.Kai maunuos kojinę(ar nusimaunu)jei tik koją pastatau ant kulno galo baisiai skauda.Girdejau,kad daros kazkokios ataugos,pentinai ar kaip ten,mažu ir man jau? smile.gif Ir tik su viena koja taip jau kuris laikas,bet taip suskausta,net saldu.
Šalta,šiandien vos prisiverčiau ryte iš lovos išlipt.
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2018 01 15, 14:20)
o dar yra kas užsako vainikus?  ax.gif

Man pačiai keista,bet dar užsako. bigsmile.gif blink.gif
Burbuline,tikrai nežinau kas galėtų būti? ax.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Keliam ir lekiam dirbt,jauciu miegat apsiseilioję biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Panašiai Burbuline,naktimis filmai,ryte miego norisi.Gerai,kad pats sau viršininkas. mirksiukas.gif
Atsakyti
Labukas

Nors fimlu ir neziuriu naktim,ir siai anksti miegot einu,bet vistiek vos atsikeliu...Uztai savaitgaliais akys 6 ryto stacios blink.gif Tokiu laiku,net i darba nesikeliu..Nervuoja biggrin.gif

Prognozes rode,kad nelis,bet neatspejo...Senai jau taip kelias dienas is eiles lynoja...Cia kazkaip greit keicias oras-diena lyja,diena saule,bet sia ziema nekoks oras,nekoks....
Atsakyti
Aš atostogauju smile.gif, keliuos kada noriu, veikiu ką noriu, tinginiauju ir tuom mėgaujuoas smile.gif, va tep va esu kaip sakoma laimes viršunej tongue.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Jetau, tik vieną karutį malkų sugebėjau parvežt ir moviau trobon blink.gif termometras rodo -12 C°, bet su tuo vėju visi -25 C ° gaunasi jutiminė..
Dar įsipjoviau nykščio pilvelį su tarka unsure.gif Nieko negaliu daryt. Tik pro langą vėpsot smile.gif Taip išeina, kad ir aš atostogauju biggrin.gif
Burbuline, tau ten druskos kaupiasi greičiausiai. Sakoma, kuo susirgai, tuo ir gydykis smile.gif . druska.
O skausmą nuima folga . Pabandyk apvyniot. Gi neką kainuoja ax.gif O gal padės 4u.gif
Atsakyti
man užuklnius kažkada skaudejo, tai sake daktare kad čia man nuo aukštakulniu be kuriu aš neisivazduoju gyenimo smile.gif gali buti bet po kurio laiko praejo, o aukštais kulnais kaip nešiojau batus taip ir nešioju mirksiukas.gif

aha netikejau kad taip šalta lauke iškišau ir aš uodega tai tik glebelį malku atsinešiau irgi ir moviau trobon smile.gif

o dar turiu iškvietima i darba sakiau prie pabaiga darba pasirodysiu nu kas per žmones negali ir poros dienu apsieit verysad.gif

saule kad pašviete visokius parode užkaborius dulketus biggrin.gif, jau geriau be jos bigsmile.gif , gundaus lubas pasivalyt bet ir pradet bijau jei niekonesigaus, užtat kaip matysis mano terliones tada ax.gif
Atsakyti
Tai gal ir druskos gali man rinktis,koją is bato kol ismaunu tai dantis sukandu kai liecias ta vieta.Ale matai kiek cia ponių uzderėjo bigsmile.gif Kas nori dirba,kas nori atostogauja,uzpavydejau mastau.gif Man niekaip nepavyksta tokiu grafiku dirbt rolleyes.gif Siandien tiek darbo...vos užpakalį namo parvilkau,o dar gavau vietą atsisėst autobuse,tai malonumas neapsakomas kojoms.
Anksti ryte guliu ir girdziu kaip vėjas prie sandelio kazka baladoja,o matka boska manau,toks vėjas,o man reik kelt ir šliaužt per tokį śaltį,blyn kaip nuo šalčių atpratau.
Atsakyti
Labas
as nedirbu, bet marsiruoju tarp namu ir ligonines. Sest. mama pagulde i Panevezio respublikine. Kiek laikys nezinau, kuo baigsis irgi.
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2018 01 16, 17:53)
Labas
as nedirbu, bet marsiruoju tarp namu ir ligonines. Sest. mama pagulde i Panevezio respublikine. Kiek laikys nezinau, kuo baigsis irgi.


Labas 4u.gif 4u.gif nenusimink 4u.gif
Atsakyti
Sapniuk, 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Vėjas kaip ūžia, nejauku vienok unsure.gif Parodys žiema savo nasrus unsure.gif
Atsakyti