Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

LAbukas

KAzkada senai prekiavom turguose,tai geriausia prekyba buvo,kai lauke -25 biggrin.gif

PAs mus pakankamai silta mirksiukas.gif VAziuosim iki shopingu mirksiukas.gif VAkar internetu uzsisakiau dvi sukneles i parduotuve,tai jau gatavos mirksiukas.gif PAsimatuosiu iskart ir matysiu-pasilikt ar grazint mirksiukas.gif
Atsakyti
Giega- mirksiukas.gif teko ir mūms tas skonis.
Šiandien savo turgelyje buvau,vakar užsisakiau tikrų klašinukų,tai prekiautoja jau rankų nejaučia.Ir iš viso gal tik trys prekiautojai. bigsmile.gif bigsmile.gif
Išleidau svečiu,nu ne sakau mb vežame vainikus šiandien,nes rytoj nenorėsiu kelti kojų iš namų. ax.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Sugriebęs mane sausas kosulys,duodu net žiaukčiodama,namie tai nepergyvenu,bet tarp žmonių sarmata.
Vyras kraliką pjovė,siandie troskinau britvone,nei dukra,nei sūnus nevalge,sake mato ta kralika pries akis kaip vasarą lakste aptvare ir negali net kąsnio paimt unsure.gif Pirktinį valgytų,o mūsiskio negali ax.gif Teko jiems kugelį su šonine kept.
Žollia,pabalsavau uz vyrukus,reik savus palaikyt.
Radau prie Kačergines moterį auginančią kiaules,mėsą rūkina ir parduoda,laiko ir karves,vistas.Visas savo gėrybes veza ī žaliakalnio turgų ir pardavinėja,bet namuos gyvena viena,nesuprantu kaip speja apsidirbt,karvės ar 5 net,o samdyt zmonių nelabai nori,sküpoka.Matydavau kaip vasarą viena pati krauna į vezimą šieną ir veža namo,sake,kad jei gali kada tai giminaičiai padeda atvaziavę.Tai va,labai skanūs lašiniai jos,senoviniai tokie,turguj nerasdavau,kad skūra kramtytüs,o jos kuo lengviausiai,valgom su pasigardziavimu.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Suprantu dar tą moteriškę,jei turi vaikus,šeimą.O pažystu moteriškę,kuri netekėjųsi jau pensiinio amžiaus ir irgi laiko 4 karves,šiltnamiai didžiuliai,kasdien stovi prie kapų su gėlėmis ir kam? bigsmile.gif blink.gif Nebe paeina......dar kita mano metų irgi netekėjųsi laiko 6 karves,kasdien į turgų veža pieną,varškę,sūrius,kiaušinius.Turi apie 50 avilių.Ir irgi kam?Kaimynas juokiasi sesers dukroms liks turtas,o kad jos nors kiek padėtu. blink.gif Jos didžiausia svajonė-išsimiegoti.Prie jūros nenuvažiuoja,niekur. blink.gif bigsmile.gif Yra tokių ligonių žmonių,kitaip nepavadinsi.O mes šiandien tingėkime-sekmadienis. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 14 sausio 2018 - 10:12
LAbukas

Nu jo,buna tokiu zmoniu..Bet jei visa gyvenima auginai tuos gyvulius,prie jokiu juru nevaziavau,tai ir to noro nelabai yra..O ir kitaip nebeisivaziduoja gyvenimo..
MAno a.a. mociute prie juros turbut gyvenime nebuvus,gyvulius augino iki 85m..PAskui jau vaikai priverte parduot viska ir persikraustyt pas juos,nes jau sirdies stimuliatorius idetas buvo,jau pati viena nebeapeidavo ukio..O niekas nenorejo i kaima vaziuot gyvent..
Atsakyti
Nesuprantu iš kur atsiranda tokių babų-jagų, man elementarūs buities darbai pvz pečiaus kurenimas, šuo, kates ir kiti panašūs per sunku yra vienai, o jei dar 5 karves ivežt tada jau mane reiktu su mirgalkem ax.gif

Sveikos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2018 01 14, 14:10)
Nesuprantu iš kur atsiranda tokių babų-jagų, man elementarūs buities darbai pvz pečiaus kurenimas, šuo, kates ir kiti panašūs per sunku yra vienai, o jei dar 5 karves ivežt tada jau mane reiktu su mirgalkem  ax.gif

Sveikos  4u.gif

Laba, tai tos 5karves yra lygu tavo 8 darbo valandos. mirksiukas.gif Yra žmonių, kurie gyvena tol, kol gali judeti- dirbti. Atimk iš jų darbą- pasiligos. rolleyes.gif Jie neverkšlena, kad sunku, kad blogai gyvena, dirba ir džuaugiasi, kad gali dirbti. mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Para: 14 sausio 2018 - 15:07
Ne visada Pariuk jie džiaugiasi,kai sveikata pašlyja,o nėra kas vaduotu.Bet matyt nebe moka kitaip gyventi? ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Nepatiko man Svetimšalė.Prasikankinau 4 serijas,ne mano skonio. ax.gif Vat vakar pradėjau žiūrėti Kaznit pomilovat nielzia.Mano skonio,pokario metai detektyvas.Iki pirmos pražiūrėjau,liko paskutinė serija,tai nors pabaigą pažiūrėjau kuo baigsis.Už tai po to tabletę gėriau,kad užmigčiau.Šiandien kaip maišu trenkta.Krūtinėlę kepiu pietūms,kad šliūkštelėjau aliejaus į keptuvę,išvirė aliejuje. blink.gif bigsmile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
LAbukas

Fui veu,koks oras..Lyja stipriai be perstojo..Tiek,kad nors nelabai salta...

Ingrida,kaip anksti pietus kepi bigsmile.gif As dar tik pusrycius pavalgiau biggrin.gif
Atsakyti
Aš kasdien iškepu ryte ir įsidedu dėžutę.Darbe tik mikrobangėje pasišildome. mirksiukas.gif
Pas mus kaip šalta jutiminė tikrai daugiau nei rodo.
Vainikus pyniau,kaip rankas atšalau. ax.gif Kad ir viduje,bet vistiek šalta. ax.gif
Atsakyti
o dar yra kas užsako vainikus? ax.gif
Atsakyti