Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

QUOTE(IngridaB @ 2018 01 09, 09:29)
Labas rytas.
Pradėjau vakar vakare jūsų išgirtą Svetimšalę.Atsiliepimų dar neturiu.MB mėgsta tokius filmus,tai persiunčiau ir jam į kompą. mirksiukas.gif Dievinu rusų detektyvus,nebe randu užkabinančių. ax.gif

Labas rytas,
Ingridut, įmesk nuorodą Svetimšalės. Ačiū.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ate42: 09 sausio 2018 - 09:29
QUOTE(ate42 @ 2018 01 09, 09:29)
Labas rytas,
Ingridut, įmesk nuorodą Svetimšalės. Ačiū.

kaip tau ? Ar jau po ligoniniu?
ar dar nepraėjo noras dėl rasu? žiuriu nieko neparašei daugiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2018 01 09, 10:41)
kaip tau ? Ar jau po ligoniniu?
ar dar nepraėjo noras dėl rasu? žiuriu nieko neparašei daugiau  ax.gif

Ryt guluosi. MB poryt.....
Nepraėjo, dar su Frau aptarėm. Galvojam eilė pas tave, tai nesispraudžiam. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2018 01 09, 09:18)
Sveikos smile.gif

nežiurejau jokios Svetimšles smile.gif ar nera kažin tokio pačio pavadinimo knygos, man labai girdetas ?

aplamai nemegstu ilgu serialu, man dukra anakrt siule kažkoki iš apie 200 seriju nu sakau ačiu čia gi min metams žiurejimo, man turi greit viskas vystytis  bigsmile.gif iki 10 seriju per akis, dabar persimetus ant rusų, artimiausiuose planuose admiral apie kolčiaka ir gyvenimą

yra yra knyga. Bet knygai pas mane laiko nelabai, nes aš skaitau lėtai biggrin.gif . Iš Kaimo lygtai turi el. varijantą. Kažkada čia SM viena kitai siuntė. Žadėjau prašyt, neišdrįsau tuomet. O daba filmas greičiau ax.gif
Ingrida, o tu parsisiuntei tą filmą? Aš tai nesisiunčiau, žiūrėjau online ir tiek . Kokybė, aišku, ne ta, vertimas prastas ax.gif
Ate, jei online, tai 10 serijų čia žiūrėjau svetimšalė
Aš nesisiunčiu į kompą, daug vietos užimtų. 4u.gif
Atsakyti
Labas
pasinesus ir as ant rusisku filmu. Kazko pastaruoju metu jie bais vienas i kita panasus, siuzetas labai panasus.
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2018 01 09, 10:13)
Labas
pasinesus ir as ant rusisku filmu. Kazko pastaruoju metu jie bais vienas i kita panasus, siuzetas labai panasus.

aš tai dabar orentuojuosi į dabartinio pastatymo filmus apie 20 a pradžia ir visa ta rusijos suirutę, gi istorijos kažkada mokemes visai kitaip apie tuos laikus bigsmile.gif , aišku filmai irgi lieka filmais bet kažkaip užkabino tas laikmetis mirksiukas.gif

ai dar kas megstat rus filmus rekomenduoju pažiuret toki mini seriala Raskol čia jau apie senus laikus, kaip atskilo stačiatikiai nuo krikščionybes

o žiuret man labiausia patinka per odnoklasniki smile.gif

Ate nera tų eilių, matyt niekas jau spausdintu žodžiu nesidomi smile.gif, tai po visu ligu parašyk iš kur nori pasiimti ir perduosiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 09 sausio 2018 - 10:31
QUOTE(Lyžuka @ 2018 01 09, 11:28)
aš tai dabar orentuojuosi į dabartinio pastatymo filmus apie 20 a pradžia ir visa ta rusijos suirutę, gi istorijos kažkada mokemes visai kitaip apie tuos laikus  bigsmile.gif , aišku filmai irgi lieka filmais bet kažkaip užkabino tas laikmetis  mirksiukas.gif

ai dar kas megstat rus filmus rekomenduoju pažiuret toki mini seriala Raskol čia jau apie senus laikus, kaip atskilo stačiatikiai nuo krikščionybes

o žiuret man labiausia patinka per odnoklasniki smile.gif

Ate nera tų eilių, matyt niekas jau spausdintu žodžiu nesidomi smile.gif, tai po visu ligu parašyk iš kur nori pasiimti ir perduosiu  mirksiukas.gif

Ačiū. Gal susiskambinsim
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2018 01 09, 07:46)
Tuos numirėlius MV žiūri. Man nepatinka tokie.  O tikras kraujas apie ką?
Sostų karai būtų įdomu, bet  vis pradžios nepamatau, tai vėliau net nebepradedu žiūrėt.
Labas  rytas 4u.gif

apie vampyrus biggrin.gif


QUOTE(Lyžuka @ 2018 01 09, 09:18)
Sveikos smile.gif

nežiurejau jokios Svetimšles smile.gif ar nera kažin tokio pačio pavadinimo knygos, man labai girdetas ?

aplamai nemegstu ilgu serialu, man dukra anakrt siule kažkoki iš apie 200 seriju nu sakau ačiu čia gi min metams žiurejimo, man turi greit viskas vystytis  bigsmile.gif iki 10 seriju per akis, dabar persimetus ant rusų, artimiausiuose planuose admiral apie kolčiaka ir gyvenimą

yra knyga, pradžioje knygą perskaičiau ir tada tik filmą žiūrėjau, bet jei nežinojus būčiau, visai nepagalvočiau, kad tai ta pati knyga, knyga irgi žiauriai kabinanti buvo. Nesu mėgėja ir aš tų serialų, jei laiko turi, tai gerai, o kai nėra kada pastoviai žiūrėtm tada geriau kokią knygą, kai laiko yra paskaityti ax.gif
Atsakyti
turbut aplamai reikia pirma knyga skaityti, jei pagal ją filmas sukurtas, aš dabar kai peržiurejau nauja dzein eir versija ir paskaičiau komentarus, kad filmo scenos labai iškraipytos tai paėmiau knygą pasitikslinti bigsmile.gif kas ir kaip tai visiškai jokiu ispūdžio nesukele jos skaitymas po filmo nors ir gana sukritikuoto
Atsakyti
QUOTE(ate42 @ 2018 01 09, 10:29)
Labas rytas,
Ingridut, įmesk nuorodą Svetimšalės. Ačiū.

https://zfilm-hd.org...zhestranka.html
Aš irgi žiūriu per online. ax.gif
Vakarais mėgstu žiūrėti su mezginiu.
Atsakyti
Nusipirkau angoros, Pasiutimą gesinsiu mezginiu, Pradėsiu nuo juostos galvai, o tai šalta ausims, pučia tiesiai į durną galvą biggrin.gif
Atsakyti
Ate, sėkmės tau ir taviškiui 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Sakoma, kad žmogui visada reikia linkėt tik sėkmės , o iš jos jau išplaukia visa kita: jei sekasi -esi laimingas, jei sekasi-esi turtingas, jei sekasi operacija-esi sveikas . Tad SĖKMĖS . 4u.gif
Mano sūris šiukšlinėj unsure.gif
Paprašiau MV prižiūrėt. Pažadėjo, bet pamiršo. O kai jau aš parėjau, tai ir jis prie katilo puolė maišyt rolleyes.gif Deja, nebereikėjo ... Kažin kada daba katilas atmirks .. Nuo viršaus dar kelis šaukštus nukabinau į lėkštę, taip skaniai kvepia wub.gif Nors ir pasvilus
Atsakyti