Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

QUOTE(giega @ 2018 01 08, 09:53)
Labukas

Nebepamenu jau,kada kepure nesiojau ax.gif Jei labai salta,as saliku galva apsivynioju ax.gif

Nors ir pabudau pries laikrodi,bet oi kaip sunku keltis..Toks tamsus rytas...


aš tik atvėsta orai ir kiepką įkalu, ir taip iki pavasario, tipo ant plaukų kirpimo taupau biggrin.gif


QUOTE(giega @ 2018 01 08, 15:39)
Pas mus siandien taip ir neprasvito,visa diena sviesu reikia.. Bet pastebejau jau ir as kad vakarai jau ilgiau sviesus,ypac jei diena sauleta buna..

Obuolius labai megstu,bet va obuoliu suris kazkoks nesusipratimas biggrin.gif Kaip tik gavau Kaledom dovanu.. Buciau ismetus,bet drauge ruse niejad neragavus buvo,tai jai labai oatiko-atidaviau biggrin.gif


aš labai mėgstu tą sūrį, gaila niekas namie jau nebeverda ax.gif


QUOTE(žollia @ 2018 01 08, 16:00)
man  neypatingai tai skanu tas sūris,  bet valgom  ax.gif  panašu į  nomedos saldainį  biggrin.gif  Gal reik šiemet riešutų įdėt verdant? Nesu su riešutais dar bandžiusi, tik paprastą .
Kažkokia keista diena : visą dieną virtuvėj gavosi maltis  ax.gif  Dar žemaičių blynai, dar agurkinė  kruopienė . 
Vakar užtat visą dieną prie kompo kėdę tryniau : peržiūrėjau 10 serijų SVETIMŠALĖ  biggrin.gif  To dar nėr buvę per mano  amželį  biggrin.gif  Galvojau, kad nepamiegosiu , bet neblogai miegojau  ax.gif

šitą ir aš serialą peržiųrėjau iki tos vietos, kai ji vėl atgal nukeliavo....dabar taupau, paskui pas babą turėsiu ką veikt ax.gif

Atsakyti
QUOTE(*Bj* @ 2018 01 08, 22:34)
aš tik atvėsta orai ir kiepką įkalu, ir taip iki pavasario, tipo ant plaukų kirpimo taupau biggrin.gif
aš labai mėgstu tą sūrį, gaila niekas namie jau nebeverda ax.gif
šitą ir aš serialą peržiųrėjau iki tos vietos, kai ji vėl atgal nukeliavo....dabar taupau, paskui pas babą turėsiu ką veikt ax.gif

O yra daugiau? Maniau tuo ir pasibaigė...
Atsakyti
QUOTE(*Bj* @ 2018 01 08, 21:34)
aš tik atvėsta orai ir kiepką įkalu, ir taip iki pavasario, tipo ant plaukų kirpimo taupau biggrin.gif
aš labai mėgstu tą sūrį, gaila niekas namie jau nebeverda ax.gif
šitą ir aš serialą peržiųrėjau iki tos vietos, kai ji vėl atgal nukeliavo....dabar taupau, paskui pas babą turėsiu ką veikt ax.gif

aš visą 3 sezoną peržiūrėjau smile.gif 10 serijų su lietuvišku vertimu ir dar 3 su rusišku, nes lietuviškai dar neišvertė. Jau mačiau ir 4 sezono anonsus interneto onlain , tik kolkas anglų kalba ax.gif Lauksiu kol rusiškai bent jau atsiras. Kaip tik veiksmas per 13 serijų jau grįžus pas Džeimį .
Atsakyti
QUOTE(ate42 @ 2018 01 08, 21:38)
O yra daugiau? Maniau tuo ir pasibaigė...

nu dar ten jo kita šeima buvo ir pan.

QUOTE(žollia @ 2018 01 08, 21:42)
aš  visą 3 sezoną  peržiūrėjau smile.gif 10 serijų su lietuvišku vertimu ir dar 3 su  rusišku, nes lietuviškai dar neišvertė. Jau mačiau ir 4 sezono anonsus interneto onlain , tik kolkas anglų kalba  ax.gif  Lauksiu kol rusiškai bent jau  atsiras.  Kaip tik veiksmas per 13 serijų  jau  grįžus pas Džeimį .

aš paskutines baigiau angliškai, labai jau užsikabinau ir sunku buvau laukti, kol lietuviškai įdės biggrin.gif . O per kur rusiškai žiūrėjai bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Bj*: 08 sausio 2018 - 21:47
net neatsimenu per kur bigsmile.gif į google įvedžiau rusiškai paiešką ir išmetė sąrašą smile.gif

чужестранка 3 сезон онлайн biggrin.gif

aš 11 seriją pradėjau angliškai žiūrėt, kur jinai iš laivo iššoko į vandenyną ir išmesta į krantą klaidžiojo , tai kol nekalbėjo lyg ir nieko . Bet kai pradėjo kalbėt ir nieko nesupratau, pradėjau ieškot rusiškai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 08 sausio 2018 - 21:52
QUOTE(žollia @ 2018 01 08, 21:50)
net neatsimenu per kur  bigsmile.gif  į google įvedžiau rusiškai paiešką ir išmetė  sąrašą  smile.gif
 
чужестранка 3 сезон онлайн  biggrin.gif

aš 11 seriją pradėjau angliškai žiūrėt, kur jinai  iš laivo iššoko į vandenyną ir išmesta į krantą klaidžiojo  , tai  kol  nekalbėjo lyg ir nieko . Bet kai pradėjo kalbėt ir nieko nesupratau, pradėjau ieškot rusiškai  biggrin.gif

aš per filmux žiūriu, dabar pasieškosiu ruskai biggrin.gif man tas serialas taip kabina širdį, nors retai aš ką žiuriu, daugiau skaitau ax.gif
Atsakyti
BJ, namie esi?
Atsakyti
O manes kazkaip ta Svetimsale neuzkabino ...Buvau pradejus pirma sezona ziuret,bet nebaigiau...
As laukiu tik vieno serialo biggrin.gif Sostu zaidimu biggrin.gif Nu liko ten jau nelabai daug ir va,sako,kad metams atideda filmavimus blink.gif
O siiap ziuriu per TV rusiskus,tokius po 20 min serialus..DAbar seku ,,GAtve"(ulica).
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2018 01 08, 22:09)
BJ, namie esi?


jo ax.gif

QUOTE(giega @ 2018 01 08, 22:21)
O manes kazkaip ta Svetimsale neuzkabino ...Buvau pradejus pirma sezona ziuret,bet nebaigiau...
As laukiu tik vieno serialo biggrin.gif Sostu zaidimu biggrin.gif Nu liko ten jau nelabai daug ir va,sako,kad metams atideda filmavimus blink.gif
O siiap ziuriu per TV rusiskus,tokius po 20 min serialus..DAbar seku ,,GAtve"(ulica).

truputį žiūrėjau, man per sudėtingas pasirodė, bet šiaip gal per ilgas tas žiūrėjimas, prisiriši. Dar vaikščiojantys numirėliai žiūrėju, bet kantrybės neužteko, nei sezono neperžiūrėjau, per kabelinę kartas nuo karto pagaudavau kokią seriją, bet nieko galima ir taip žiūrėt, jei ko ir nesupranti nieko tokio, vieni cirkai ten biggrin.gif
Papildyta:
ai, va vieną esu peržiūrėjus tikrai visą, bet pradžioje knygų seriją perskaičiau. Tikras kraujas, bet žiūrėjau beveik tris metus biggrin.gif
Atsakyti
Tuos numirėlius MV žiūri. Man nepatinka tokie. O tikras kraujas apie ką?
Sostų karai būtų įdomu, bet vis pradžios nepamatau, tai vėliau net nebepradedu žiūrėt.
Labas rytas 4u.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Pradėjau vakar vakare jūsų išgirtą Svetimšalę.Atsiliepimų dar neturiu.MB mėgsta tokius filmus,tai persiunčiau ir jam į kompą. mirksiukas.gif Dievinu rusų detektyvus,nebe randu užkabinančių. ax.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

nežiurejau jokios Svetimšles smile.gif ar nera kažin tokio pačio pavadinimo knygos, man labai girdetas ?

aplamai nemegstu ilgu serialu, man dukra anakrt siule kažkoki iš apie 200 seriju nu sakau ačiu čia gi min metams žiurejimo, man turi greit viskas vystytis bigsmile.gif iki 10 seriju per akis, dabar persimetus ant rusų, artimiausiuose planuose admiral apie kolčiaka ir gyvenimą
Atsakyti