Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

Ingrida, ir ko tik nemačiau iš šuns kailio siūlų, pilnas turgus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2018 01 06, 19:52)
Ingrida, ir ko tik nemačiau iš šuns kailio siūlų, pilnas turgus  bigsmile.gif

Kokia kaina?
Mb numezgiau megztinį,dar nebuvo progos apsivilkti,nešalta,kojines tai nešioja. ax.gif Reiktų pusženčiui numegzti. mirksiukas.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2018 01 06, 20:00)
Kokia kaina?

Klausti ne klausiau, o užrašyta nebuvo. Tik, kad šuns kailio.
Ryt pirksiu mochero ar angoros, pradėsiu nerti juostą galvai, o tai pučia pro langelį, negaliu pernešt, kai galvai šalta. Žiūrėsiu, gal turguj gatavo ko rasiu.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labs rytas.
Nusipirkau tokią juostą ant galvos uk SIŪVINĖTĄ KAROLIUKAIS TIK UŽ 1 SVARĄ. mirksiukas.gif
Atsakyti
Labukas

Nebepamenu jau,kada kepure nesiojau ax.gif Jei labai salta,as saliku galva apsivynioju ax.gif

Nors ir pabudau pries laikrodi,bet oi kaip sunku keltis..Toks tamsus rytas...
Atsakyti
Pas mus šviesu jau, Giega mirksiukas.gif Taip džiugu, kad jau gaidžio žingsniu diena ilgesnė ax.gif
Saulutė šviečia, pašalę - liuks oras 4u.gif
Virsiu obuolių sūrį biggrin.gif Rudenį tingėjau, o dabar pamačiau, kad obuoliai pūt pradeda antaniniai. Tai pjaustau ir bus šiek tiek sūrio. Atrodo, kad ne žemaitė, o suvalkietė esu biggrin.gif . Gaila mest lauk , geriau išpjaustinėju biggrin.gif
Atsakyti
Pas mus siandien taip ir neprasvito,visa diena sviesu reikia.. Bet pastebejau jau ir as kad vakarai jau ilgiau sviesus,ypac jei diena sauleta buna..

Obuolius labai megstu,bet va obuoliu suris kazkoks nesusipratimas biggrin.gif Kaip tik gavau Kaledom dovanu.. Buciau ismetus,bet drauge ruse niejad neragavus buvo,tai jai labai oatiko-atidaviau biggrin.gif
Atsakyti
man neypatingai tai skanu tas sūris, bet valgom ax.gif panašu į nomedos saldainį biggrin.gif Gal reik šiemet riešutų įdėt verdant? Nesu su riešutais dar bandžiusi, tik paprastą .
Kažkokia keista diena : visą dieną virtuvėj gavosi maltis ax.gif Dar žemaičių blynai, dar agurkinė kruopienė .
Vakar užtat visą dieną prie kompo kėdę tryniau : peržiūrėjau 10 serijų SVETIMŠALĖ biggrin.gif To dar nėr buvę per mano amželį biggrin.gif Galvojau, kad nepamiegosiu , bet neblogai miegojau ax.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

man skanu tas sūris, o ir pastovet gali ilgai, vienais metais iki pavasario išbuvo smile.gif

aš tai vakar irgi žiurejau iki išnaktu džeine eir, nebuvau dar mačius naujo pastatymo tai lovoj su planšete naktinejau mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas

zolia, itariu kad tu ne savo tema skaitai, kaip ir as. Usimaskavus biggrin.gif Neseniai tas filmas buvo isgirtas ir visuotinai ziurimas.
Atsakyti
as ziurejau svetimsale ir versali. vis laukiau nauju seriju, bet nei vieno mei kito nebesulaukiau. .Abstinencija prasidejo, tai pradejau ieskot internete. Nu ir radau biggrin.gif Daba ieskosiu versalio, vel uzsikabliuosiu.
Atsakyti