Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

Labukas

Taip,savoj lovytej geriausia biggrin.gif Nors as visur issimiegu,sbarbu patogi lova butu..

Oi koks bjaurus oras,lyja nuo pat ankstyvo ryto,taip ir neprasvinta.. Labai nepatinka toks oras..
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2018 01 03, 20:44)
Teeeip , burbuline, tikrai pilnatis  mirksiukas.gif 
O kaip tavo diedulis, išvyko? Ką gero parvežė dovanų ? Ar patinka darbas?

Sveikos,kolkas dabar nevaziuoja nes dirbo lauko darbus,anksti temsta ir gaudavos mazai valandu ir siek tiek apgavo su pinigiais,ne visus pervede kiek skaiciavo,ai sakau tegul tam buna ant sązines.Dovanu tik vaikam parveze,man liepiau,kad nepirktu.
Numigau gryzus is darbo,dabar blüdinsiu.Dar taip negraziai susapnavau tėtį su mama ir nubudau besidaužancia širdim,kaip dar nesurėkiau blink.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Kaip mūms pasisekė su oru Londone. ax.gif
Atsakyti
LAbukas

O jau sumustinukai kokie tarybiniai biggrin.gif

Tikrai kad pasiseke biggrin.gif Dabar uraganai,lietus..Nors siandien vel grazus oras biggrin.gif Greitai cia orai keiciasi mirksiukas.gif

Burbuline,o kur TB dirba?Statybose?
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2018 01 05, 10:52)
LAbukas

O jau sumustinukai kokie tarybiniai biggrin.gif

Tikrai kad pasiseke biggrin.gif Dabar uraganai,lietus..Nors siandien vel grazus oras biggrin.gif Greitai cia orai keiciasi mirksiukas.gif

Burbuline,o kur TB dirba?Statybose?

Vat ko nedaro,tai namų nemūrina ir langų nestato biggrin.gif O visa kita dirba,ir pamatus lieja ir trinkeles deda,ir ant stogų lipa ir tvoras stato,gyvenimas privertė ismokt nemazai darbų,o buvo tik tinkuotojas-dazytojas
Atsakyti
QUOTE(burbuline @ 2018 01 05, 17:04)
Vat ko nedaro,tai namų nemūrina ir langų nestato biggrin.gif O visa kita dirba,ir pamatus lieja ir trinkeles deda,ir ant stogų lipa ir tvoras stato,gyvenimas privertė ismokt nemazai darbų,o buvo tik tinkuotojas-dazytojas


tai lietuviai gabus viskam biggrin.gif
buvo vyras ligoninej, sako nusipirkau zurnala ax.gif Atvaziuoja snd., o zurnalas ,,Pasidarysiu pats", antraste ant virselio: dazyti sienas gali kiekvienas. Nu jauc dazysim....abu tongue.gif

Laba, damos
Atsakyti
Jo Lyžukai žadėjau parašyti,mačiau irgi tą žurnalą.Jei nori dažyti kambarį,skaityk. mirksiukas.gif
Atsakyti
Ingrida, ką tik per žinias rodė, kaip voveruškas renka miške blink.gif Nebandysi patikrint?
Nieko sunkaus tas dažymas . Imi ir dažai dažymo būdu . Nebent nelygios sienos, tada reik lygintis. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2018 01 05, 20:11)
Ingrida, ką tik per žinias rodė, kaip voveruškas  renka miške  blink.gif  Nebandysi patikrint?
Nieko  sunkaus tas dažymas . Imi ir dažai dažymo būdu . Nebent nelygios sienos, tada reik lygintis.  ax.gif

Žolyte,aš ne geležinė,mačiau.Rytoj prastą orą žada,sekmadienį važiuosime eglišakių,reiks užsukti į vieną vietą,nors ten ne mano vieta voveraičių,bet gal nebus išrinktos? mirksiukas.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2018 01 05, 20:55)
Žolyte,aš ne geležinė,mačiau.Rytoj prastą orą žada,sekmadienį važiuosime eglišakių,reiks užsukti į vieną vietą,nors ten ne mano vieta voveraičių,bet gal nebus išrinktos? mirksiukas.gif

Na, aš nevarau tavęs į mišką biggrin.gif Tik žinau, kad esi "pamišus" dėl grybų, tai ir parašiau ax.gif
Jau šviesėja lauke po truputį. bigsmile.gif

Atsakyti
Cha dvi saujytes pasigrybavau šiandien,sočiai,net nežinomose vietose,po eglutėmis,arčiau kamieno.Jei nubvažiuočiau į savo vietas ir daugiau raščiau.Pietūms pakako šviežių su kepsniukais dviems. wub.gif wub.gif
Atsakyti