Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

LAbukas

Oi,Merii,nesijausk vienisa biggrin.gif MAno ka tik atidarytoj dezutej liko 3 saldainiai biggrin.gif TAupau iki miego biggrin.gif

Svente zadu kept avies koja,jei dar rasiu kur pirkt blink.gif Siandien uzvaziavau i maistine-issluota blink.gif Siandien biski nekaip jauciausi,tai po darbo norejau tik namo...
Atsakyti
Laba 4u.gif
Aš irgi aviuko kpją trauksiu iš kameros. Pernai kepiau- visai neblogai gavosi.
Giega, ar nukarpėt anūkytei nagiukus? Aš prisimenu, kai pirmoji gimė, tai laikiausi senovinio papročio ir nukramčiau biggrin.gif
Atseit, negalima kirpt pirmą kart, o reik nukramtyt biggrin.gif
Kitais kartais jau nebedurniavau biggrin.gif
Atsakyti
LAbukas

Cia nukaulinta aviena,labai skaniai gavos,esu kepus mirksiukas.gif Filmuka paziurek,pakankamai aiskiai parodo mirksiukas.gif
https://www.buzzfeed...WxBq#.sq2nEzrxk

Nezinau ar nukarpe biggrin.gif As anuke dar tik kokia 15min maciau..Tada atvarem i ligonine,pabuvom truputi ir reikejo marcios mama i orouosta vezt..Vakar planavom vaziuot pas juos,bet labai daug darbo turejau,velai baigiau,o ir nekaip jauciausi..Tai siandien vaziuosim mirksiukas.gif Vietoj geliu nuvesiu alijosiu biggrin.gif Vdrug kada prireiks,lai turi mirksiukas.gif Termometra turim,kur per 1sek pamatuoja..Mes ir paprastu galim pasimatuot,o vaikiukui vis greiciau..TAi va po truputi ir renku daiktus,ka jiems galeciau nuvezt.
Atsakyti
mieli tavo rupesteliai, giega wub.gif
Labas
Atsakyti
Ačiū, Giega, už receptą. 4u.gif Skaniai atrodo smile.gif Reiks išsiverst ax.gif

Papildyta:
oi, tik dabar sulyginau su tuo, kur pernai kepiau - tas pats biggrin.gif Jau turiu išsivertusi ax.gif
Atsakyti
Giega,pavvyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyydžiu baltai. wub.gif wub.gif wub.gif Dar mb paskaitė straipsnį apie emigrantų vaikus,net sugraudino. ax.gif ax.gif
Vakar praėjome 17 km,šiandien 16. blink.gif blink.gif Vakar patiko Oksfordo gatvė,Haidės parkas su muge ir karuselėmis. wub.gif wub.gif Oksfordo gatvė tai iš viso su savo vitrinomis,gatvės papuošimis. wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 30 gruodžio 2017 - 21:15


Tegul ateinantys Naujieji Metai atneša daug naujos energijos,
idėjų, įkvepiančių darbų ir sveikatos.
O kiekviena diena tegu dovanoja po didelę ar mažą džiaugsmo akimirką. 000054.gif love.gif
Atsakyti
Su naujaisiais !
Kad svarbūs sumanymai būtų sėkmingi!
Kad visad pavyktų pradėti darbai!
Kad brangūs Jums žmonės būtų laimingi!
Draugams atviri būtų Jūsų namai!
Jėgų kad nestigtų! Širdies kad neslėgtų!
Kad visad ir viskas Jums būtų gerai!!!

Atsakyti
Laba

Su artėjančiais Naujais Metais. Sėkmės ir sveikatos Jums ir Jūsų šeimoms newyear.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Kad būtų ko laukti,
Kad būtų kuo tiketi,
Kad visko uztektų,kad niekad
nieko nepritruktų.
Su artėjanciais Naujaisiais,mergaites.Visoms
sveikatos ir sekmes! newyear.gif
Atsakyti
Linkiu visko,ko traksta Jusu sirdys 4u.gif 4u.gif 4u.gif Pakeliam sampano taure kartu mirksiukas.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
ir jus visas su šuniuko metais smile.gif, tikiuosi bus geresni ir ramesni jie mirksiukas.gif
Atsakyti