Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

Giega, sveikinimai tapus močiūte wub.gif O lėliukui ir mamytei daug pieniuko, sveikatytės 4u.gif

Visai prekyba nėjo, nu gal ryt biggrin.gif Sunki mėnesio pabaiga laukia, visokie atsiskaitymai, perkainavimai, akcijos atrakcijos, nors konkurentai gyrės nebloga prekyba, na, bet čia nuo vietos daug kas priklauso, mano nuošaliau, tai niekad nebus uch biggrin.gif
Atsakyti
labas
giega, dideliausi sveikinimai jaunai mociutei wub.gif

Ingrida seniai prie anuku eilej stovi, o tu be eiles bac ir mociute biggrin.gif

Burbuliuk, daug kur tustybe, bet jiems taip neatrodo. Lai man nereikia, o jiems reikia.

Reik darbinius dokumentus parasyt, atspaudint ir issiust. O taip tingiu....
Atsakyti
Giega,dideliausi sveikinimai.sapniuk,kiba tu eileje? Teko ir man ispardavimuose sudalyvauti.
Atsakyti
IngridaB, puikiai laiką leidi 4u.gif Gal ir grįžt nebenorėsi biggrin.gif

Giega, tu jau senai UK. Gal žinai, kokios galimybės yra ten įsigyti žemės, statytis namą kokiam provincijos miestely ar kaime. Klausiau dukros, nes man įdomu palygint, bet ji net nežino kur ieškot tokios informacijos. 4u.gif
Atsakyti

LAbukas

Oi,kokiam begime as biggrin.gif Kai marti nelaiku gimde,taip sumaise visus planus biggrin.gif Tai vienus i oro uosta vezt,kai patys gimdymai vyksta,tai mama vezt,kai is ligonines isleidineja..Ilgai laike ligoninej,nes infekcija kazkokia pas marcia buvo..Ir siandien nenorejo isleist,bet issiprase.LAbai kraujas nusilpes,visa perbalus..Kazin galima gert granatu sultis,jei zada pati maitinti g.gif
Mergytes menikiuras kaip pas mane biggrin.gif NAgai ilgiausi biggrin.gif PAti irgi tokia pavalgius biggrin.gif BAlso neparode,nors per visu rankas perejo,tik mirksi ir viskas biggrin.gif


Zolia,tikrai nezinau,kokiu leidimu reiktu namo statybai..Zinau tik kad tu leidimu labai daug reikia ir brangu viskas..
Jei pirkt nama,tai dar daugiau papasakot galeciau biggrin.gif O apie statybas nieko neismanau..
Atsakyti
Nu, Giega, turi rūpestėlių 4u.gif Bet marti tai gal geriau galėjo pagulėt ligoninėj unsure.gif Aš pati buvau pabalus po gimdymo, tai gėriau burokėliu sultys+ medus+ spanguolės. Po šaukštą 2-3 k /d po v.šaukštą . Skonis ne iš geriausių, bet padėjo.
Na, kai mes į plytų krūvas pastoviai atsirėmę, tai labai domintų kokios galimybės ten yra nuo A bandyt sau pasistatyt. 4u.gif Nu įvairius varijantus apsvarstyt. ax.gif Kažkaip negirdėt, kad mirtingi eiliniai statytųsi. Gal ten tik licenzijuotos įmonės gali tai daryti. Jei juos samdyt, tai beviltiška turbūt. Pas mus tai šeima savo pastangomis gali statytis, prižiūrint vadovui.
Atsakyti
neee,manau tikrai cia negali statytis namo savo oastangom.. Draugai turi sodyba musipirke,tai dasistatinejo priestata na tokia veranda stikline,tai 1,5m leidimus issimusinejo.. Ir cia ant senu pamatu.. O jei taip viska nuo pradziu,tai ne neisivaizduoju.. Ta priestata state firma.
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2017 12 28, 21:34)
IngridaB,  puikiai laiką leidi  4u.gif  Gal ir grįžt nebenorėsi  biggrin.gif 

Giega, tu jau senai UK. Gal  žinai, kokios galimybės yra ten  įsigyti žemės, statytis namą  kokiam  provincijos miestely ar kaime.  Klausiau  dukros, nes man įdomu  palygint, bet ji net nežino kur ieškot tokios informacijos.  4u.gif

Kiek mb suzinojo,ten kryziaus keliai,norint gauti leidima.nenoreciau cia gyventi.
Atsakyti
tai ir as sakau,kad Lietuvoj geriausia 4u.gif bet dukra nori imt paskola pirkt kazka gyvenimui. o man vis atrodo, kad pigiuau pasistatyt , jei imanoma
Atsakyti
Oi,giega,sveikinimai tapus mociute,o mergytei dideles sveikatos wub.gif Kaip smagu namie turet mažutėlį,pamiršau tą jausmą ax.gif
Pas mus lyja lyg rudenį,negerai....geriau kai sausa.Sniego ir šalčio irgi nenoriu,kai į darbą reik vaziuot,pastovėt sustojimuose,nepernešu šalčio mad.gif
Nusipirkau vištienos,rūkytą karką,virsiu šaltieną.Kaledoms neviriau,o dabar net seile varva kaip noriu ir dar su karstom bulbom essen.gif
Atsakyti
jau nebenoriu jokiu statybų mirksiukas.gif

lyja ir pas mus ne tas žodis, diena padariau fotosesiją rožiu palikau pora krumu žydi kaip išproteję, kažin kas pavasarį bus iš ju smile.gif

aš liežuvi virsiu smile.gif irgi liko nuo kaledu bigsmile.gif nesunaudotas
Atsakyti
Nusidėjau, per dieną visą saldainių dėžę patvarkiau, ot biggrin.gif
Atsakyti