Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

Aaa, nu tai jūs anksti ir keliatės iš tikrųjų 4u.gif . Aš tai pusę 7.
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2017 01 19, 15:10)
Aaa, nu tai jūs anksti ir keliatės iš tikrųjų  4u.gif . Aš tai pusę 7.

na kad ir taip vos spėju apsireikalaut ant pusės aštuoniu bigsmile.gif
Atsakyti
Na manau pusė7irgi anksti,zinoma ta valanda man gal daug reikštų,gal lengviau kelciaus,bet todel as sau leidziu savaitgaliais padrybsot biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 01 19, 09:22)
Į tą pačią temą: aš ne paukštis, tiesiog žmogus biggrin.gif

iš tikro gal ir buvau kažkada paleda, bet dabar jau 9 vakaro lužtu, bet vistiek ryte sunkiai keliuos

BJ va kaip reikia tvarkytis biggrin.gif

https://www.facebook...hc_ref=NEWSFEED

Net nejuokinga.
Turėjom butą kurį buvom išnuomavę turkei merginai. Vyras kai nuvažiavo-pabėgo, bo negali būt viena su svetimu bendroj patalpoj. Anas pakraupo. Visur pripilta buitinės chemijos, ištrinta, išmozota. Langas atviras, vasario mėnesį, pati sėdėjo su lauko rūbais, aišku šalta. Paskambino man, nuvažiavau-na ir ką? Taigi taip pačiai plaunančią radau. Penktas aukštas.......
Tūlike, šiukšlių dėže nesinaudojama, visi pampersai vidury patalpos, panaudotas popieris irgi. Unitaze vanduo nenuleidžiamas. Kelnaitės po mmmm, sumestos ant grindų prie tos krūvos...... blink.gif
Atsakyti
priešais gyvena, tipo integravęsi imigrantai, tautybės tiksliai nežinau, gal turkai. Dvigubas namas, toks ale kotedžas, valstybės jiems išnuomotas. Atidaro langą ir meta maišus su plastiku pro langą, gerai, kad paskui išeina tėvas ir surenka į krūvą, tėvai apačioje gyvena. Vaikų gal šeši, anūkų ir panašiai, plastiko būna pilnas kiemas. Viską tempia gatavą pakuotėse, negamina matomai nieko ir kiauras dienas namuose trinasi, ten eina ir eina žmonės, nesuprasi kiek šeimų blink.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2017 01 19, 16:49)
priešais gyvena, tipo integravęsi imigrantai, tautybės tiksliai nežinau, gal turkai. Dvigubas namas, toks ale kotedžas, valstybės jiems išnuomotas. Atidaro langą ir meta maišus su plastiku pro langą, gerai, kad paskui išeina tėvas ir surenka į krūvą, tėvai apačioje gyvena. Vaikų gal šeši, anūkų ir panašiai, plastiko būna pilnas kiemas. Viską tempia gatavą pakuotėse, negamina matomai nieko ir kiauras dienas namuose trinasi, ten eina ir eina žmonės, nesuprasi kiek šeimų blink.gif

Nesitiki blink.gif tokių cūdų negirdėjus,tai prieš apgyvendinant reiktų pravest pro namus ir parodyt tvarką,kaip žmonės prisižiūri aplink save.Jiems gal tipo vienodai,taip įpratę ir nusišvilpt karsta.gif Neįžeidinėjant,bet tikrai laukiniai.
Atsakyti
Šiandien superduper dienelė, ryte mentams baudą už gatvės perėjimą ne vietoje užsidirbau, pusę valandos formino atsipūtę, aišku, tiek į darbą vėlavau. Popiet dyrikas pasakė, kad esu atleidžiama bigsmile.gif Vienžo, kai sekasi, tai sekasi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2017 01 19, 20:03)
Šiandien superduper dienelė, ryte mentams baudą už gatvės perėjimą ne vietoje užsidirbau, pusę valandos formino atsipūtę, aišku, tiek į darbą vėlavau. Popiet dyrikas pasakė, kad esu atleidžiama  bigsmile.gif Vienžo, kai sekasi, tai sekasi  biggrin.gif

Ir dėl ko atleidžia? Gi jau išbandymo laikotarpį praejai?

Ate tikrai nesitiki unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 19 sausio 2017 - 20:25
QUOTE(Lyžuka @ 2017 01 19, 20:24)
Ir dėl ko atleidžia? Gi jau išbandymo laikotarpį praejai?

Parasiau gruodzio temoje
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2017 01 19, 20:34)
Parasiau gruodzio temoje

Na va kas yra... Ner teisybės ant margo svieto
Atsakyti
Laba

Tai as galvojau, kad ilgai miegu. Einu gulti 12 val. Keliuosi 6 val. Jeigu nueinu 11 val, tai jau ryte zadintuvo nereikia.
O kad anksciau nueiciau, nebent koks negalavimas uzpuola rolleyes.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Vasarą,kad ir ketvirtą galiu keltis,žiemą-nu neeeee. ax.gif
Burbuline,aš dieną galvojau,kaip tu išdirbi nevalgiųsi? blink.gif
Atsakyti