Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

Su saulėgrįža , su Šv. Kalėdom, vyresnės mamytės ! smile.gif

000054.gif
QUOTE(*Bj* @ 2017 12 25, 08:37)
kas tave taip surietė? Virusą pasigavai?
Sveikos, su Šv. Kalėdom

Turiu skrandžio problemų beveik pastovių, karts nuo karto gydau erozijas. Labai reik maistą žiūrėt, o aš nesisaugau - valgau viską. Vat ir gaunu kentėt už tą neatsargumą . Penktadienį pasninkui prisidariau cibulynės, sėmeninės ir prišveičiau kaip už Tėvynę. O šeštadienį sekmadienį turėjau rezultatus verysad.gif Nors šįryt jau gėriau kavos su pyragėliu, kuriuos mažoji iškepė wub.gif Negalėjau nepasivaišint - vaikas taip stengėsi. Ir kava buvo po eglute - reikėjo paragaut ax.gif Gal neįsiskaudės labai .

Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2017 12 25, 10:46)
Su saulėgrįža , su Šv. Kalėdom, vyresnės mamytės !  smile.gif 

000054.gif

Turiu skrandžio  problemų beveik pastovių, karts nuo  karto gydau  erozijas.  Labai reik maistą žiūrėt, o aš nesisaugau - valgau  viską. Vat ir gaunu  kentėt už tą  neatsargumą .  Penktadienį pasninkui prisidariau cibulynės, sėmeninės ir prišveičiau kaip už Tėvynę. O  šeštadienį sekmadienį  turėjau rezultatus verysad.gif  Nors šįryt jau gėriau kavos su pyragėliu, kuriuos mažoji iškepė  wub.gif  Negalėjau nepasivaišint - vaikas taip stengėsi. Ir kava buvo  po eglute - reikėjo  paragaut  ax.gif  Gal  neįsiskaudės labai .

žinau, turiu tokią namuose ax.gif nuo vaikystės taip, kol namie dar ok, tik už namų sienų pririja visko ir paskui vargstam. Žarnas tas rija nuo mažumės, man stresas kai reikėjo, o ji pratus, dzin sako blink.gif Paauglystėj dar tos žarnos sindromas išlindo, kai tulikas griausias draugas biggrin.gif
Atsakyti
Žollyte, matyt, pervargai nuo ruošimosi, 4u.gif

Kieme šašlas kepa, jokių rūpesčių, ot, gyvenimas, diedai darbuojasi biggrin.gif

Kas per kvapas Olympea, ar lb stiprus, gal kuri uostėt? Ar Alien stiprumo ar kaip? Nžn ar prapakuoti dovaną.

Su Šventėmis 4u.gif
Atsakyti
Sveikos moteros 4u.gif Su sv.Kakedom jus 000552.gif sveikatos,meiles,sekmes darbuose ir daug daug visko 4u.gif Nepersivalgykit nes as jau spejau tai padaryt,oi kaip sunku dabar frusty.gif ir nebadavau rodos siom dienom ax.gif
Merii,mano bendradarbe tuos olimpea turi,sako visai nelaiko,spelioja,kad gal fufla nusipirko is zmogaus.O as dovanu gavau labai noretus kvepalus is Memo,pati gailejau purkt,man per brangus,o vaikai susidejo ir nupirko.Dar gera keptuvę gavau,silikoninę formą pyragui.O didziausia dovana tai,kad vyras jau namie biggrin.gif Vakare ruosimes į spektaklį,visoms geros nuotaikos mirksiukas.gif
Papildyta:
Atleiskit uz klaidas,telefone nesusigrabalioju.
Atsakyti
QUOTE(burbuline @ 2017 12 25, 16:06)
bendradarbe tuos olimpea turi,sako visai nelaiko,spelioja,kad gal fufla nusipirko is zmogaus

tuomet nepradėsiu, lauksiu uoslės pargryžtant biggrin.gif Nu bliamb, ir kam man jie, jei jokio džiaugsmo neteikia. bent iš seniau kvapą prisiminčiau.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Kur pradingot ar dar kaledų valgius skrandziai virskina biggrin.gif
As va ziuriu per tv kaip mūs tautieciai pramogaus restoranuose su omarų kojelem laugh.gif as kai paprasta motera tai man cia tustybių tustybe mastau.gif
Atsakyti

Labukas

Stai ir as biggrin.gif Jau mociute. Ilgai ji cia gimde,skaitykit nuo kuciu tie saremiai prasidejo,o tik vakar apie 22h pagimde 3680gr mergaite wub.gif O marti mano labai smulki,tai todel cia taip sunkiai ejos..

Na ka,2 baliai jau atlaikyti,dar nauji liko biggrin.gif Shopinguose apsoliuciai nieko nenusipirkau.. Niekas net i akis nekrito..Uz tai mb kaip visada su maisais biggrin.gif Timberlendo batus,bosso marskinius ir all saints megztuka.. Ir cia vadinas jam nieko nereikia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2017 12 27, 19:29)
Labukas

Stai ir as biggrin.gif Jau mociute. Ilgai ji cia gimde,skaitykit nuo kuciu tie saremiai prasidejo,o tik vakar apie 22h pagimde 3680gr mergaite wub.gif O marti mano labai smulki,tai todel cia taip sunkiai ejos..

Na ka,2 baliai jau atlaikyti,dar nauji liko biggrin.gif Shopinguose apsoliuciai nieko nenusipirkau.. Niekas net i akis nekrito..Uz tai mb kaip visada su maisais biggrin.gif Timberlendo batus,bosso marskinius ir all saints megztuka.. Ir cia vadinas jam nieko nereikia biggrin.gif

Laba.

Sveikinimai dideliausiai: marciai ir mociutei birthday.gif thumb_yello.gif happybday.gif

Na, kad ir man panašiai tiek laiko ax.gif su pirmagime teko kankintis, aš galvojau, kad normalu blink.gif

Kaip anie seneliai? Spejo anūkę pamatyti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Para: 27 gruodžio 2017 - 19:41
QUOTE(burbuline @ 2017 12 27, 18:45)
Sveikos 4u.gif Kur pradingot ar dar kaledų valgius skrandziai virskina biggrin.gif
As va ziuriu per tv kaip mūs tautieciai pramogaus restoranuose su omarų kojelem laugh.gif as kai paprasta motera tai man cia tustybių tustybe mastau.gif

lagaminus kraunamės mirksiukas.gif
nepersiėdžiau visai, gana pavakarojom su kolege ramiai. O Kalėdų kaip ir nebuvo čia, tik kavos buvom ax.gif

QUOTE(giega @ 2017 12 27, 19:29)
Labukas

Stai ir as biggrin.gif Jau mociute. Ilgai ji cia gimde,skaitykit nuo kuciu tie saremiai prasidejo,o tik vakar apie 22h pagimde 3680gr mergaite wub.gif O marti mano labai smulki,tai todel cia taip sunkiai ejos..

Na ka,2 baliai jau atlaikyti,dar nauji liko biggrin.gif Shopinguose apsoliuciai nieko nenusipirkau.. Niekas net i akis nekrito..Uz tai mb kaip visada su maisais biggrin.gif Timberlendo batus,bosso marskinius ir all saints megztuka.. Ir cia vadinas jam nieko nereikia biggrin.gif

sveikinu, babka 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
Gal ir normalu,bet kai as abu lengvai ir greit pagimdziau,tai man ilgu lauk anukes reikejo biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Para @ 2017 12 27, 17:38)


Kaip anie seneliai? Spejo anūkę pamatyti?

Mama pamate,nes pirko dar vienus bilietus,o tevas su broliu 26d ryte isskrido..
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2017 12 27, 19:43)
Gal ir normalu,bet kai as abu lengvai ir greit pagimdziau,tai man ilgu lauk anukes reikejo biggrin.gif
Papildyta:

Mama pamate,nes pirko dar vienus bilietus,o tevas su broliu 26d ryte isskrido..

aha, o pagalvpk kaip tai jaunai marčiai taip ilgai teko vargt mirksiukas.gif

tai sveikinimai 4u.gif

man išeigines iki kito antradienio, bet kaip nazlo tas laikas taip greit bega čia jau pietus čia jau vakaras , ech ir nepajusiu aš ju bigsmile.gif

gal ką kuri gaminot įdomesnio? Pasidalikit pavyko, nepavyko kad kita kartą mes tokių klaidų nedarytume smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Merri, atsigaus tavo uoslė. Dėk kvepalus į eilutę ir tegul pabūna 4u.gif Juk vietos tai nedaug užima.
Giega, sveikinu, tapus močiute. 4u.gif
Šiandien jau kiek geriau jaučiuos, tai pritroškinau kopūstų laugh.gif Bet valgiau nedaug, tai tikiuosi , kad viskas gerai baigsis ax.gif
Atsakyti