Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

QUOTE(žollia @ 2017 12 21, 23:28)
biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
bet  gerai, kad bele kokioj temoj susišaukt galima  biggrin.gif

seniai sakiau, kad jungiamės biggrin.gif

mes darbe visus darbinius balius biggrin.gif atlaikem su kalediniu vynu ir tiramisu maximiniu tongue.gif , užtat gavom į korteles "dovanėles", bet kai dosniai sakyčiau (o kada žmogui gana biggrin.gif ) įkrito tai tike tos tie koncertai bigsmile.gif

ai dar čekius , traukem loteriją, tai teko į ozą man , šiaip buvo ir visokius spa, druskininku sniego arena, ai gerai bus ir ozas mirksiukas.gif
Atsakyti
https://www.delfi.lt...a.d?id=76710729
Atsakyti
QUOTE(*Bj* @ 2017 12 22, 12:21)

svieto pabaiga, pasakytų mano močiutė bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Bj* @ 2017 12 22, 10:21)

wow,tai labai nenusidesiu,nes vista tai tikrai kepsiu biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Nu labas
Ingrida, gero tau skrydžio 4u.gif Prisiduok iš ten, kaip sekasi smile.gif
Ką tik grįžau iš parduotuvių. mega_shok.gif Išvažiavau 11 val. biggrin.gif Galėjau važiuot po pietų, tikrai begrįžtant mačiau, kad mašinų mažiau jau aikštelėse. Bet va, į turgų norėjau spanguolių, tai reikėjo anksčiau ten pakliūt, nes 12-13 val. jau skirstosi. ax.gif
Atsakyti
Labukas

Mes irgi parduotuves perlekem,zmoniu daug,lentynu nespeja pildyt biggrin.gif Bet man tik darzoviu ir duonos reikejo mirksiukas.gif Bet vis tiek 45£ palikau biggrin.gif

Na ka,turbut viska nusipirkus esu,jei ko rpireiks,ryt dar pardes dirba..DAbar vaziuojam i tokia vokiska kaledine muge-Winter Wonderland mirksiukas.gif
Atsakyti
jaukaus Kūčių vakaro ir linksmų Kalėdų 4u.gif
Atsakyti
BJ, ir tau ramių Šv.Kūčių svetimoj šaly 4u.gif
Man tai ypač ramios biggrin.gif Skrandis ir galva plyšta, tad lovoj gulinėju. Prisiviriau katilą moliūgo sriubos su ryžiais , nieko daugiau negaliu valgyt. ax.gif O valgyt norisi. Rytoj irgi tas pats patiekalas bus, jei ir apmažės skausmai.
Linksmo Šv. Kalėdų ryto , lukštenant dovanėles mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2017 12 24, 20:00)
BJ, ir tau ramių Šv.Kūčių  svetimoj šaly 4u.gif 
Man tai ypač ramios  biggrin.gif  Skrandis ir galva plyšta, tad  lovoj  gulinėju. Prisiviriau katilą moliūgo sriubos su ryžiais ,  nieko daugiau negaliu valgyt.    ax.gif  O valgyt norisi.  Rytoj  irgi tas pats patiekalas bus, jei ir apmažės skausmai.   
Linksmo Šv. Kalėdų ryto  , lukštenant dovanėles  mirksiukas.gif

kas tave taip surietė? Virusą pasigavai?
Sveikos, su Šv. Kalėdom
Atsakyti
Su sv. Kaledom visas 4u.gif
Atsakyti
Su šv. Kalėdomis newyear.gif 000054.gif santa2.gif
Atsakyti