Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

Jai terminas 16d buvo. Jau dare toki swip( net nezinau kaip vercias,kazkoks patikrinimas,sujudinimas) ,bet irgi kol kas jokio noro gimdyt.. Buna,kad ir 2-3x ta swipa daro..
Atsakyti
aš pernešojau dvi savaites, nei karšta vonia, nei langų valymas, nei generalinė namie nepadėjo biggrin.gif
Nu, sako per naktį luktersim ir ryte cezarį darom, iš to striuko ryte ir pagimdžiau, dar lašinių gerai su raugintais kopūstais užėdžiau, visą naktį praviduriavau ir produktas gatvas jau ryte buvo mirksiukas.gif . Per pusvalandį gal pagimdžiau, gerai kad tulike beviduriuodama nepamečiau blink.gif
O šiaip gydytoja sakė vasarą dažnai gimdymą paspartina šašlykų privalgę bigsmile.gif gal pajuokavo, bet vakare dar sako, važiuok tortų prisipirk ir tada ryte kiek nespėsi suvalgyti atsivešk, sakė irgi veikia. Bet man kažkaip lašiniai arčiau širdies buvo biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(giega @ 2017 12 21, 10:04)
Jai terminas 16d buvo. Jau dare toki swip( net nezinau kaip vercias,kazkoks patikrinimas,sujudinimas) ,bet irgi kol kas jokio noro gimdyt.. Buna,kad ir 2-3x ta swipa daro..

tai gal kojytėm guli?
Papildyta:
QUOTE(*Bj* @ 2017 12 21, 12:12)
aš pernešojau dvi savaites, nei karšta vonia, nei langų valymas, nei generalinė namie nepadėjo biggrin.gif
Nu, sako per naktį  luktersim ir ryte cezarį darom, iš to striuko ryte ir pagimdžiau, dar lašinių gerai su raugintais kopūstais užėdžiau, visą naktį praviduriavau ir produktas gatvas jau ryte buvo mirksiukas.gif . Per pusvalandį gal pagimdžiau, gerai kad tulike beviduriuodama nepamečiau blink.gif
O šiaip gydytoja sakė vasarą dažnai gimdymą paspartina šašlykų privalgę bigsmile.gif gal pajuokavo, bet vakare dar sako, važiuok tortų prisipirk ir tada ryte kiek nespėsi suvalgyti atsivešk, sakė irgi veikia. Bet man kažkaip lašiniai arčiau širdies buvo biggrin.gif
Papildyta:

tai gal kojytėm guli?


pas mus irgi jei neapsivertęs, tai kai kurioms verčia, berods dvi savaites iki termino ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Bj*: 21 gruodžio 2017 - 12:11
Aš mažių pernešiojau dvi savaites.Gulėjau ligoninėje ir kas antrą dieną darė klizmas ir statė lašelines skatino,kol neprakirpo vandenų,būčiau negimdžiųsi.Tai jau buvau pernešiojųsi,vandenys pažaliavę. bigsmile.gif
Radome kas parveš UK,mb surado per pažystamą kažkokią Iriną,tai jau sutarėme. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Labas

mano mazius turejo gimt penkta, o isskatintas buvo 17, matyt jauciau, kad bus baisu biggrin.gif Po gimdmo iskart visiem pareiskiau, kad daugiau vaiku nesitiketu niekas ax.gif

Leidziuos vonia ir ruosiuos Mikutauciaus koncan. Sesta turim jau mindzikuot prie Cido arenos duru mirksiukas.gif Vyras perspejo, kad nesugalvociau iki ryto fursete rymot. Pazadejau, nes sake grisiu viena ir kaip noriu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sapniukass: 21 gruodžio 2017 - 14:24
Na aš tai kaip ir visur kitur gyvenime neužlaikiau nei vieno bigsmile.gif , dukra kaip laikrodis, o sunus aplamai 8 men nutarė pasaulį pamatyt bigsmile.gif
Atsakyti
Sapniuk,gero tūso. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Lyžuka, kokią silkę pasigaminai?
Šitą įdomią užmačiau Vyriška silkė
Ne toj temoj užklausiau wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 21 gruodžio 2017 - 19:40
QUOTE(žollia @ 2017 12 21, 19:31)
Lyžuka, kokią silkę pasigaminai?
Šitą įdomią užmačiau Vyriška silkė
Ne toj temoj užklausiau  wink.gif

Jokios kol kas, praeita savaite su morkomis dariau ir dabar viena bus tokia, kita su zaliu svogūnu ir dar galvoju su zemes riešutais
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2017 12 21, 19:14)
Sapniuk,gero tūso. 4u.gif  4u.gif  4u.gif


tusas geras, Mariukas nepakartojamas, valgyt mazai,. 10 grizom. Su masina, vyrui gert protivapakazena.
Ingrida, kaip laimejai Impuls kupona? Zinau, kad ne toj temoj klausiu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sapniukass: 21 gruodžio 2017 - 22:49
QUOTE(sapniukass @ 2017 12 21, 22:47)

Ingrida, kaip laimejai Impuls kupona? Zinau, kad ne toj temoj klausiu ax.gif

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
bet gerai, kad bele kokioj temoj susišaukt galima biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2017 12 21, 23:47)
tusas geras, Mariukas nepakartojamas, valgyt mazai,. 10 grizom. Su masina, vyrui gert protivapakazena.
Ingrida, kaip laimejai Impuls kupona? Zinau, kad ne toj temoj klausiu ax.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
FB buvo paskelbę,užpildžiau ir pamiršau.O čia.....bac. blink.gif
Tai jūms geras koncertas,sesė ėjo šeštadienį darbo koncerta-Baumila ir Tele bim bam.Koncertas dieną tai čia tėvams ir vaikams suprask. ax.gif
Atsakyti
Labukas

Na Telebimbam jau is kart aisku,kad vaikam biggrin.gif O Mikutaviciaus koncertas man labai patiko,bet jau kaip senai buvau...

Gal esat kuri kepusi koldunus orkaitej?Nupirkau koldunu su kopustais ir grybais,planuose iskept keptuvej,bet gal kepti orkaitej gautusi kaip pyrageliai g.gif

Va dar Delfis straispni ismete,patiko keli patiekalai,gaminsiu mirksiukas.gif Tuos shotus,dar lasisa ant saldzios bulves ir skrebucius su gvakamole ir lasisa..
https://www.delfi.lt...i.d?id=76712535
Atsakyti