Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

Labukas

Drauge siais metais pirko egle uz 55£,didele iki lubu,labai skarota grazia bigsmile.gif O po savaites laiko is tos egles kazkokios eglines blakes lyst pradejo blink.gif PAskui jau ir straipsniu radom,kad jei neapdorotos chemija,tai gali but su vabalais..
https://scontent-lhr...amp;oe=5AC5A4B4

TAi zinot,pamacius toki vaizdeli,man geriau dirbtine egle ax.gif

As 3 metus puosiau gyva eglute..Kvepia ji tik prie pardes,kur ju didelis kiekis..O namie pastatai ir nebera to kvapo..Dar labai nepasiseke su jom man..Nei viena is ju neatlaike iki nauju metu,visos nubyrejo..Ka noret,kai egles pardavinejamos jau nuo lapkricio vidurio..Ka gali zinot,kokia nusipirksi-ar ka tik nupjauta ar jau gulincia menesi..

O del papuosimu,tai pardes Kaledom puostis pradeda is kart po helouvyvo..Tose vadinamose svarinese,na kur viskas po 1£ pardavinejama,tai kalediniu papuosimu net vasara gali rast,tai automatiskai ir zuikiuku visciuku gali per Kaledas rast..bet ten koks maziukas skyriukas buna..Nusipuost parduotuves pradeda is kart po Kaledu..Vienos greiciau,kitos leciua,bet sausio 2 jau praktiskai nebera jokiu papuosimu..
Atsakyti
aha pernai mane pavede tokia "žaliaskarė" biggrin.gif, jau išpakavaus pradejo byreto o iki 3 karaliu šūpeliukais nešiau , daniška ir pjauta gal rugseji veliausia

sugalvojau kad reikia ant kaledu "pasidovanot" ir tuo pačiu atsinaujinti patalynes :)na ant kaledu gal oir nesigaus jau bet ant nauju turėtų bigsmile.gif
Atsakyti
Labas

patalines turiu daug, dar neispakuotu yr nuo la redoutes laiku biggrin.gif

Kur burbuliukas prasapes, darbais uzsimusus ax.gif

Ketv. vyro darbo baliukas ir Marijono koncertas. Apranga sventine, bet patogi blink.gif Ka su kuo derint ir priderint, neisivaizduoju. Zodziu neturiu kuo rengtis. Balius, sake, iki ryto biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2017 12 19, 12:19)
Labas

patalines turiu daug, dar neispakuotu yr nuo la redoutes laiku biggrin.gif

Kur burbuliukas prasapes, darbais uzsimusus ax.gif

Ketv. vyro darbo baliukas ir Marijono koncertas. Apranga sventine, bet patogi blink.gif Ka su kuo derint ir priderint, neisivaizduoju. Zodziu neturiu kuo rengtis. Balius, sake, iki ryto biggrin.gif

la redoutes liux patalyne aš irgi turiu tik išpakuotą bigsmile.gif

o dėl antro punkto t.y. del baliaus visiškai suprantama bigsmile.gif
Atsakyti
Aš pralenksiu visas.dar nuo tarybinių laikų yra kelioliką metrų paklodinės medžiagos. ax.gif Nėra ūpo susikarpyti ir atsiūti. ax.gif
Giega,atleisk įkyrėsiu,iš Lutono į Londę ne pigiau būtų mūms keturiese geriau važiuoti taxi,nei autobusu? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2017 12 19, 18:30)
Aš pralenksiu visas.dar nuo tarybinių laikų yra kelioliką metrų paklodinės medžiagos. ax.gif Nėra ūpo susikarpyti ir atsiūti. ax.gif
Giega,atleisk įkyrėsiu,iš Lutono į Londę ne pigiau būtų mūms keturiese geriau važiuoti taxi,nei autobusu? ax.gif

aš su šitu važiuoju easybus.com, mes trise , bet dar gaunam akcijas sekančiam kartui, o kai dažnai tenka, išeina pigiai. Bet mes netoli aišku važiuojam, nuo atstumo gal priklauso ax.gif

dabar net pagalvojau, o kur ten taksi stovi? Nu neužmačiau, gal už tų visų autobusų eilių g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Bj*: 19 gruodžio 2017 - 19:08
QUOTE(IngridaB @ 2017 12 19, 16:30)

Giega,atleisk įkyrėsiu,iš Lutono į Londę ne pigiau būtų mūms keturiese geriau važiuoti taxi,nei autobusu? ax.gif

Su tikru taxu brangu,net jei ant 4 padalint kelione..Autikas kazkur 10£ kainuoja..Bandyk dar sitiems pasiskambint,jie uzsiima zmoniu vezimu is orouostu iki namu mirksiukas.gif Lietuviskai kalba mirksiukas.gif Tik irgi paminek,kad 4 zmones bus,ten ir kazkaip nuolaidas padaro.
http://www.vvtransport.com
Dar FB jei rasiu moteriske uzsiima veziojimu,imesiu nuorode,bet dabar net pavardes nepamenu ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Ačiū mergaitės. 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Labukas

Va dar sita labai rekomenduoja FB,drauge mano pastoviai su ja vaziuoja..
https://www.facebook...tyte.5?fref=ufi

Vita Babraityte..GAli bandyt parasyt,paklaust kokia kaina..

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Ačiū Giega,parašiau moteriškei,jau nebe turi transporto. ax.gif
Atsakyti
Labukas

O tam V&V? MAtai,toks metas,daug kas atskrenda...MB irgi 22d vaziuos i orouosta,net lygtai i Lutona ir nors musu masina 7viete,bet pats vaziuoja pasitikt 3 zmoniu..Marcios tevai atskrenda ir brolis..O martele visiskai nesiruosia gimdyt biggrin.gif Kazkaip jauciu,kad po nauju ji tik pagimdys,o tevai atvaziuoja anukes ziuret.Jie 27d jau isskrenda..Cia UK kazkaip neaip ta laika apskaiciuoja,toks jausmas,kad specialiai atima 2 sav...Nes mano visos drauges,kurios cia gimde UK,pernesiojo po 2-3 sav..
Gal kokiu liaudies priemoniu?Skaiciau,kad sampanas su ananasu..Kitur,kad karsta tamsu alu..
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2017 12 21, 09:27)
Labukas


Gal kokiu liaudies priemoniu?Skaiciau,kad sampanas su ananasu..Kitur,kad karsta tamsu alu..

ar tau galvoj negerai??? mirksiukas.gif

po tokiu "pagreitinimų" vyro giminaitė čiučiuoja neįgalų vaikiuką, na čia tas ir ne šiemet ar pernai buvo mirksiukas.gif , tipo kad vyras spetu pamatyt prieš išvažiuodamas i užsienius dirbt
Atsakyti