Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

Tai kaip suprantu Giegos mb gimtadienis? mirksiukas.gif Per pačias kalėdas gal?
Antra diena šoku virtuvėje,antradienį reikia išsūsti tašę priekyje mūsų. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2017 12 17, 16:38)
Tai gal atsineš kas ko. Bus linksma  biggrin.gif
Mes tai kukliai. Jei gryš vaikis, galės kept tuos šašlykus, jei norės. Man jie ne valgis  ax.gif

Atsines tik saldziam stalui.. Pagrindas mano..Supirkau jau viska,jei bus mazai-istrauksiu desreles biggrin.gif


QUOTE(IngridaB @ 2017 12 17, 16:55)
Tai kaip suprantu Giegos mb gimtadienis? mirksiukas.gif Per pačias kalėdas gal?
Antra diena šoku virtuvėje,antradienį reikia išsūsti tašę priekyje mūsų. blink.gif

Ne ne,draugo musu 50metis. Per Kaledas. o kucioms atvaziuoja marcios tevai ir brolis ir dar mb draugai baltarusai.. taip ir gaunas 15zmoniu..
Atsakyti
Marčios tėvai gal katalikai? mirksiukas.gif
9 Maurice Court, Newnham Road, London, N22 5ST
Gal netoli būsime?Supratimo neturiu,gerai,kad dukra skrenda kartu. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2017 12 17, 17:19)
Marčios tėvai gal katalikai? mirksiukas.gif
9 Maurice Court, Newnham Road, London, N22 5ST
Gal netoli būsime?Supratimo neturiu,gerai,kad dukra skrenda kartu. ax.gif

Lenkai jie,tai tikintys ir besilaikantys tradiciju jie.. Bet mesos biski bus ant kuciu stalo ax.gif Dukra nevalgo jokiu silkiu,o draugam rusam dar ne sventes..Bet tik minimaliai,vistos kulseles..

Siaure cia skaitos,as rytuose gyvenu. Bet kazkur 30-40 min vaziavimo mirksiukas.gif o kiek laiko busi ir kokiom dienom? Gal ir iseitu susitikt.
Atsakyti
pas mane jokiu mesu ant Kuciu stalo niekada nebuvo ir nebus.
Jei tradiciskai svesti, tai svesti. Jei tai gruodzio dvimketvirtos vakariene- tai nors kepti parsai ant stalo lai guli ax.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2017 12 17, 20:27)
Lenkai jie,tai tikintys ir besilaikantys tradiciju jie.. Bet mesos biski bus ant kuciu stalo ax.gif Dukra nevalgo jokiu silkiu,o draugam rusam dar ne sventes..Bet tik minimaliai,vistos kulseles..

Siaure cia skaitos,as rytuose gyvenu. Bet kazkur 30-40 min vaziavimo mirksiukas.gif o kiek laiko busi ir kokiom dienom? Gal ir iseitu susitikt.

O lenkai tai labai tikintys. mirksiukas.gif
Ilgai būsime nuo 24 iki sausio 2.Dabar gailimės,kad tiek užsibūsime,kai sakėmės bilietus,atrodė na kas čia.Bet dabar o dieve,ką reiks veikti? mirksiukas.gif Dukra 29 išskrenda atgal LT sutikti naujų.Būtų ir mūms užtekę.MB sako ,kad taip būtų galima atšvenčiame kalėdas,namo,tada vėl atskrendame Naujų sutikti. rolleyes.gif Ai marti sugalvos mūms veiklos.Kai pirmą kartą buvome suplanuotos visos savaitės dienos jos jau buvo. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2017 12 17, 17:49)
O lenkai tai labai tikintys. mirksiukas.gif
Ilgai būsime nuo 24 iki sausio 2.Dabar gailimės,kad tiek užsibūsime,kai sakėmės bilietus,atrodė na kas čia.Bet dabar o dieve,ką reiks veikti? mirksiukas.gif Dukra 29 išskrenda atgal LT sutikti naujų.Būtų ir mūms užtekę.MB sako ,kad taip būtų galima atšvenčiame kalėdas,namo,tada vėl atskrendame Naujų sutikti. rolleyes.gif Ai marti sugalvos mūms veiklos.Kai pirmą kartą buvome suplanuotos visos savaitės dienos jos jau buvo. ax.gif

Tikrai yra ka veikt Londone mirksiukas.gif Va tik 25d joks transportas nevaziuoja..Tai jei masinos nera,tai tik pasivaiksciot kur ar taxu uz triguba kaina..

Sia sav dar dirbu intensyviai,paskui Kucios..KAledoms i svecius,grisim tik 26-27,kaip sugalvosim biggrin.gif 28-29 dirbsiu,bet itariu,kad trumpai jau..Va 30 kaip ir laisva diena mirksiukas.gif Paskui nauji,o 2 man jau irgi i darba..GAlvoju,gal laisva pasiimt tai dienai g.gif nes naujiems irgi daug sveciu,galim uzsisvest ilgai biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Dingo visos savuos reikaluos 4u.gif Aš jau prasikapsčiau iš ligų, nors dar ne visai ax.gif Eglutės dar nepuošiam, gal pavyks ir iki šeštadienio datempt ax.gif Prisimenam tuos laikus, kai eidavom miškan eglutės wub.gif Kai buvom tik pradėję šeimyninį gyvenimą smile.gif Kai dar negaudė miškininkai taip labai.
Rytoj pas mus miškų ūkis dalins eglių šakas nemokamai , gera akcija žmonėms.
Atsakyti
jei kada pavyks LT šventes sutikt, taii pirmiausiai nusipirksiu gyvą eglutę, nusibodo šitos užsieninės plastmasinės šventės, jiems tai čia eilinė diena, jokios šventinės nuotaikos ax.gif
Rugsėjo gale buvau čia, jau Kalėdim viskas išpuošta, dabar jau širdutės viską puošia, o aną savaitę aplamai pribloškė, pilna avyčių ir velykinių zuikučių blink.gif
Atsakyti
mes jau kelinti metai tikra puošima bet va nera to kavpo kaip vaikystėj, kad visi namai egle prakvipdavo smile.gif
Atsakyti