Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

QUOTE(*Bj* @ 2017 12 13, 18:25)
ten prie skirtingų ml, skirtingos kainos ax.gif

aišku, gera kaina , pas mus už 50 ml moketum tiek kiek ten už visa 100 mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 12 14, 07:58)
aišku, gera kaina , pas mus už 50 ml moketum tiek kiek ten už visa 100  mirksiukas.gif

aga, seilę vis varvinau, nes gal antra savaitė išpardavimai, bet siuntimas buvo penki eu, galvoju gal sulauksiu ir vakar išmetė, kad nuo 10 iki 16 nemokamas siuntimas. O va, Gucci bamboo buvo 50 ml už 35 eurų, bet kol sumasčiau ir baigėsi akcija biggrin.gif Ai, kenzo D'ete davę 75 ml už 24 eurus, galvoju gal dvejus nusipirkti, būčiau už 60 eurų dvejus nusipirkus, bet vakare jau sugalvojau nusipikrti ir tuos, ir ką...nu nėra jau bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Bj*: 14 gruodžio 2017 - 08:07
QUOTE(*Bj* @ 2017 12 14, 08:04)
aga, seilę vis varvinau, nes gal antra savaitė išpardavimai, bet siuntimas buvo penki eu, galvoju gal sulauksiu ir vakar išmetė, kad nuo 10 iki 16 nemokamas siuntimas. O va, Gucci bamboo buvo 50 ml už 35 eurų, bet kol sumasčiau ir baigėsi akcija biggrin.gif Ai, kenzo D'ete davę 75 ml už 24 eurus, galvoju gal dvejus nusipirkti, būčiau už 60 eurų dvejus nusipirkus, bet vakare jau sugalvojau nusipikrti ir tuos, ir ką...nu nėra jau bigsmile.gif

čia visur tas pats, buvau kitam psl tokiu megztiniu nužiurejus,mano skonio tai kol dar dukra rinkos jau dydžius išpirko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 12 14, 08:46)
čia visur tas pats, buvau kitam psl tokiu megztiniu nužiurejus,mano skonio tai kol dar dukra rinkos jau dydžius išpirko smile.gif

toks metas dabar biggrin.gif
Atsakyti
LAbukas

O as neperku nieko biggrin.gif Beveik biggrin.gif Cia MB striuke nusipirko,bet jis pirko tokiam TKMAxxe,ten visada viskas su gerom nuolaidom mirksiukas.gif TAi va,Geox pukine striuke nusipirko uz 99£,kai originaliai ji apie 200 kainuoja mirksiukas.gif
O aszadu siaubt isparduotuves mirksiukas.gif Vaziuosim pas draugus svest jo gomtadienio ri Kaledu,o ten yra tie isparduotuviu miesteliai-oi kokios geros kainos buna mirksiukas.gif Bet ir zmoniu bus...Tai nezinau kas nugales-noras apsipirkt ar neatlaikys nervai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2017 12 14, 09:37)
LAbukas

Tai nezinau kas nugales-noras apsipirkt ar neatlaikys nervai biggrin.gif

biggrin.gif aš kapituliuočiau biggrin.gif
Atsakyti
NA bet tokiu kainu pardese nebuna...O as megstu po pardes pasitrint mirksiukas.gif Per visas is eiles neinu,einu tik i savo megstamas mirksiukas.gif Tai jau laiko susitaupo mirksiukas.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Laba 4u.gif
Už lango snaigės sukas wub.gif
O aš sergu unsure.gif Kažkas su bronchais... Jau neatsimenu, kada bronchitą turėjau . Tai esu priversta priimt ramybės pozą smile.gif Net valgyt daryt nėr jėgų kažkaip . Tikiuosi, pakaks vienos dienos išgulėt rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 15 gruodžio 2017 - 10:06
Labas
as vakar darbe taip susalau, kad nemoku net apsakyt. Lyg sloga nori kabintis, bet gal kaip nors biggrin.gif
Atsakyti
Laikykis sapniuk, neįsisirk iki švenčių smile.gif
Atsakyti
man pradžioj irgi sloga buvo, bet nekreipiau dėmesio - turiu rimčiau . Kaip tyčia, citroseptas buvoo pasibaigęs. o šiaip, kai tik prasideda sloga geriu jį ir neįsilinguodavo rimčiau.
Atsakyti