Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

Labas

giega, su nauju masiniuku/ 4u.gif
kaimynas dave stirnos ar elnio mesos, du gabalai sriubai, vienas guliasui.
Atsakyti
lietuviu turbut mazai tam miestely, bet lenku tai kaip prikakota biggrin.gif Kur gyvena, tai is 5 nuomininkų 3 lenkai biggrin.gif Rado lenkų pardę, tai silkės eina ten.
Aparatas tai nepigus. Diedas mano vis nori aparato, gal reiktų paieškot jam pigesnio kokio rolleyes.gif Bet kai neźinai žmogus ko reik, tai sunku rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2017 12 11, 14:35)
lietuviu turbut mazai tam miestely, bet lenku tai kaip prikakota biggrin.gif    Kur gyvena, tai is 5 nuomininkų 3 lenkai biggrin.gif   Rado lenkų pardę, tai silkės eina ten. 
Aparatas tai nepigus. Diedas mano  vis nori aparato, gal reiktų paieškot jam pigesnio kokio rolleyes.gif  Bet kai neźinai žmogus ko reik, tai sunku  rolleyes.gif

na čia reikia žiuret ka žmogus geria ir ko tikisi, dukra mano su puotomis biggrin.gif labai norejo kavų, tai va tos gaunasi idealiai, puta gera, standi tokia , atrodo jau net ne kaip kava o koks desertas atrodo ir skonis geras, o del juodos reiks kitas pupeles bandyt, plius dar ten gali viska reguliuotis, stipruma ir t.t., beto labai jis daznai pats prasiplauta arba nori dezinfekcijos, reiks ieškoti nustatymuose gal rečiau eina padaryt tuos dalykus, nes dabar gaunas keli puodukai kavos: jau prasiplovė, pieno šlanga išdezinfekavo, vanduo pasibaigė, padėklą valyt , nu žodziu kai tik prie jo prieini tuoj kažko truksta biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 11 gruodžio 2017 - 15:17
QUOTE(Lyžuka @ 2017 12 11, 09:34)
Giega pupelem arba malta kava aparatas
https://www.kavosdra...feromatica-788/

šitas atrodo smile.gif



Idomus koks,nemacius tokio..Nei firmos tokios negirdejus..

QUOTE(žollia @ 2017 12 11, 12:35)
lietuviu turbut mazai tam miestely, bet lenku tai kaip prikakota biggrin.gif    Kur gyvena, tai is 5 nuomininkų 3 lenkai biggrin.gif  Rado lenkų pardę, tai silkės eina ten. 
Aparatas tai nepigus. Diedas mano  vis nori aparato, gal reiktų paieškot jam pigesnio kokio rolleyes.gif  Bet kai neźinai žmogus ko reik, tai sunku  rolleyes.gif


Na va,lenkiska parduotuve yra,silkes tikrai turi biggrin.gif

Mes delonghi turim,visai geras,o ir neperbrangiausias mirksiukas.gif

QUOTE(Lyžuka @ 2017 12 11, 13:13)
beto labai jis daznai pats prasiplauta arba nori dezinfekcijos, reiks ieškoti nustatymuose gal rečiau eina padaryt tuos dalykus, nes dabar gaunas keli puodukai kavos:  jau prasiplovė, pieno šlanga išdezinfekavo, vanduo pasibaigė, padėklą valyt , nu žodziu kai tik prie jo prieini tuoj kažko truksta  biggrin.gif


Mano prasiplauna tik ijungus ir skalaujasi,kai isjungi..Nezinau,dar nedariau tiek kavos vienu metu,kad ir vidury sugalvotu prasiplaut..Ir pieno indelis plaunasi,tik kai nustatyma padarai..Beje,as aparato ieskojau,kad nebutu tu tokiau slanguciu..
O kad kuo maziau padekla valyt reiktu,laikau viena grazu puodeli-ji daug lengviau isplaut,nei traukiot tuos visus padeklus..


bet jau koks koks slykstus siandien oras..Tai lyja,tai sninga...O nakti minusa zada blink.gif Gi gryna ciuozykla bus..

MB traukiniu nuvare masinos parvaryt,paskui ten dar autiku vaziuot reikejo..Laukia laukia,autiko kaip ner taip ner..Paskui zmones susiziurejo,kad nevaziuoja autobusai-prisnigo mat blink.gif Dabar jau namo vaziuoja,bet bus tik kokia 18h..
Masina sake gera,dar nerado prie ko prisikabint biggrin.gif Nors ji 5m senumo,bet labai mazai vazineta mirksiukas.gif

PAsipuosem egle biggrin.gif TA pati egle,tie patys zaisliukai,toj pacioj vietoj biggrin.gif
Atsakyti
Man dar per anksti eglę puošt. ax.gif Nors ir taip jau apsipratau su tokiu ankstyvu žiemos atributu. jaunystėj puošdavau tik Kūčių vakarą ax.gif Paskui atsirado tos dirbtinės, kurios nemeta spyglių, tai pradėjom ankstint po truputį. Kol mažoji nepradės bangų kelt, tol nepuošiu smile.gif Va tik lauke norėčiau pasidaryt iš eglės šakų tokią kažkokią
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Man irgi per anksti,buciau kokia 15d puosus,bet dukra uzsimane,atsinese is palepes biggrin.gif TAi kartu ir papuosem.PAskui ji dar grindis issiurbe..Egle nors ir dirbtine,bet vistiek pribyra visokiu spygliuku,sapuku kol papuosi ja..
Atsakyti
Merri, aūūū 4u.gif Ar bandei ką daryt su šlepetėm?
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2017 12 11, 10:34)
Šiaip jie per ilgesnį laiką prasitampo, bet jei labai blogai jautiesi, tai  šlapink ir drėgnus apsiavus  pagal savo koją paformuok. Tada išsimauk  ir padėk kažkur džiūti. Koks padas? Jei lateksu, tai jis bijo didesnės nei 30 laipsnių temperatūros. O jei pasiūta oda , tai gali ir  prie radijatoriaus ar net ant - jei nelabai karštas. Arba  šlapink tik viršų , įmerk kažkaip ir paskui su kokiu rankšluosčiu pasausink, kad nevarvėtų.  Vilna drėgna, tai kaip plastilinas  biggrin.gif  Kiek mokėjai?  mirksiukas.gif

ačiukas 4u.gif
28 mokėjau. Tokie neišvaizdūs, bet storu padu, trumpučiai. Jei bus lb šalta, tuomet ilgus nusipirksiu kioskoj sedėt. Galbūt stoties turguje ir pigiau būčiau radus biggrin.gif , bet neieškojau. Tikri vilnoniai, be jokių sintetiku ir tas skyrius urmo bazėje nuo senų laikų išlikęs, galbūt laikys.
Gal gali priminti savo darbelių albumo nuorodėlę?
Atsakyti
Tai tu fabričnus pirkai? Aš galvojau, kad rankom veltus. Tų fabričnų tai nežinau, kaip pratampyt. ax.gif Gal supurkšt su odos pratempėju ir apsiavus pavaikščiot?
Dabar į FB persikėliau su savo veltiniais biggrin.gif SM kažkaip miršta tos asmeninės temos . 4u.gif
Žolios veltinukai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 11 gruodžio 2017 - 21:54
QUOTE(žollia @ 2017 12 11, 22:44)
Tai tu fabričnus pirkai? Aš galvojau, kad  rankom veltus.  Tų fabričnų tai nežinau, kaip pratampyt.  ax.gif Gal supurkšt su odos pratempėju ir apsiavus pavaikščiot? 
Dabar į FB persikėliau su savo veltiniais  biggrin.gif  SM kažkaip miršta tos  asmeninės  temos .  4u.gif 
Žolios veltinukai

Rankom velti kainuotų smile.gif Einu į žvalgybą ir miegot. Paskutiniu metu prastai su miegu, blūdyju.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
LAbukas

Grazus tavo veltinukai,Zolia bigsmile.gif Vakar egle is palemes nusiiminejom,tai galvojau-nusikelt savo UGG-kailinius batus ar dar nereikia biggrin.gif -2 siandien,jutimine kaip -6 blink.gif Nekenciu eit prisirengus..O dabar maike,megztinis,striuke...Vos pajudi paskui...
Atsakyti