Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

QUOTE(giega @ 2017 01 18, 21:54)
KAzkada fabrike dirbau,tai ir keldavaus pries 5 ryto,bet vistiek kavos su sumustiniu suvalgydavau mirksiukas.gif

Bet turiu drauge,kuri net kavos arbatos is ryto negali isgert...Anksciausiai kokia 11-12h...O pusryciai pas ja buna kokia 13h...UZtai vakare bigsmile.gif  bigsmile.gif TAi va,prisivalgo ant nakties ir nebenori rytais valgyt biggrin.gif

įsivaizduoju tiek nakčiai prikišus su kokia sutinusia morda atsikelčiau biggrin.gif
Atsakyti
NA kitu organizmas gal kitaip veikia...Ziurek,kaip buna vyturiai ir peledos...Man atsikelt 5 ryto yra kancia didziausia...As tam fabrike dirbau 4,5m ir kiekviena ryta verkdama keldavaus...Niekaip neipratau,nors ir miegot anksti guldavaus...Taip matyt ir su maistu-vieni gali isbut pusdieni nevalge,vakare prisirije ir nieko-neistine biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2017 01 18, 21:54)
KAzkada fabrike dirbau,tai ir keldavaus pries 5 ryto,bet vistiek kavos su sumustiniu suvalgydavau mirksiukas.gif

Bet turiu drauge,kuri net kavos arbatos is ryto negali isgert...Anksciausiai kokia 11-12h...O pusryciai pas ja buna kokia 13h...UZtai vakare bigsmile.gif  bigsmile.gif TAi va,prisivalgo ant nakties ir nebenori rytais valgyt biggrin.gif

Tai nenori ryte valgyti, nes dar vakaryksti maista oeganizmas doroja. Ir taip uzburtas ratas. Nuo to ir storejama rolleyes.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Aš irgi be pusryčių niekaip. ax.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif
QUOTE(giega @ 2017 01 18, 22:09)
NA kitu organizmas gal kitaip veikia...Ziurek,kaip buna vyturiai ir peledos...Man atsikelt 5 ryto yra kancia didziausia...As tam fabrike dirbau 4,5m ir kiekviena ryta verkdama keldavaus...Niekaip neipratau,nors ir miegot anksti guldavaus...Taip matyt ir su maistu-vieni gali isbut pusdieni nevalge,vakare prisirije ir nieko-neistine biggrin.gif


Sentencija į vyturių-pelėdų temą :
Nusprendžiau tapti vyturiu ir atsikėliau anksčiau. Dabar aš pikta, neišsimiegojusi pelėda.

Aš vyturys. Nors galiu pabūt ir pelėda iš vakaro ax.gif . Bet iš ryto vistiek būsiu vyturys biggrin.gif . Neišmiegojęs vyturys smile.gif
Pas mus pavasaris ax.gif O kaip slidu kieme- ledas , kur buvo suvažinėtas sniegas.
Atsakyti
Į tą pačią temą: aš ne paukštis, tiesiog žmogus biggrin.gif

iš tikro gal ir buvau kažkada paleda, bet dabar jau 9 vakaro lužtu, bet vistiek ryte sunkiai keliuos

BJ va kaip reikia tvarkytis biggrin.gif

https://www.facebook...hc_ref=NEWSFEED
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 19 sausio 2017 - 09:32
Tada tu persimiegojęs žmogus . biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2017 01 19, 09:32)
Tada tu persimiegojęs žmogus .  biggrin.gif

kad ne,man jo amžinai truksta bigsmile.gif
Atsakyti
Labukas issimiegancios ir nelabai biggrin.gif As gerai miegu mirksiukas.gif Praktiskai galva padedu ir iskart uzmiegu...Na dar buna knyga pradedu skaityt,bet daznai reikia perskaityt is naujo,nes nelabai pamenu ka skaiciau biggrin.gif Ryte,jei tik nereikia keltis 5-6h atsikeliu lengvai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 01 19, 09:22)
Į tą pačią temą: aš ne paukštis, tiesiog žmogus biggrin.gif

iš tikro gal ir buvau kažkada paleda, bet dabar jau 9 vakaro lužtu, bet vistiek ryte sunkiai keliuos

BJ va kaip reikia tvarkytis biggrin.gif


aš pelėda, bet mėgstu anksti gultis, nes pastebiu, kad ryte padarau daugiau, o vakare, kad ir nenoriu miegoti, bet jau nebepadarau nieko ax.gif

galvoju, kaži ją vyras ar anyta užkniso? bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(giega @ 2017 01 19, 11:40)
Labukas issimiegancios ir nelabai biggrin.gif As gerai miegu mirksiukas.gif Praktiskai galva padedu ir iskart uzmiegu...Na dar buna knyga pradedu skaityt,bet daznai reikia perskaityt is naujo,nes nelabai pamenu ka skaiciau biggrin.gif Ryte,jei tik nereikia keltis 5-6h atsikeliu lengvai mirksiukas.gif

aš irgi, galva dar pagalvės nepasiekia, o jau miegu ir visada mažai ir mažai biggrin.gif Ana baba sakydavo, kada tu išsimiegosi, gerai ji irgi miegalė būdavo, parpdavom abi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 01 19, 10:23)
kad ne,man jo amžinai truksta  bigsmile.gif

Lyžuka,o kelintą kelies?man net ramiau,kad aš čia ne viena verkšlenanti del miego trūkumo bigsmile.gif Vaziuodama namo is darbo autobuse daznai užsnaudziu,kad net galva nulinksta,kazi kaip atrodau? biggrin.gif Turėčiau galimybę tai miegočiau kasdien iki 9 manau būtų pats tas ax.gif
Papildyta:
Laba,noriu Ingridos kavos,taip skaniai atrodo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuline @ 2017 01 19, 14:03)
Lyžuka,o kelintą kelies?man net ramiau,kad aš čia ne viena verkšlenanti del miego trūkumo bigsmile.gif Vaziuodama namo is darbo autobuse daznai užsnaudziu,kad net galva nulinksta,kazi kaip atrodau? biggrin.gif Turėčiau galimybę tai miegočiau kasdien iki 9 manau būtų pats tas ax.gif
Papildyta:
Laba,noriu Ingridos kavos,taip skaniai atrodo 4u.gif

išbundu prieš 6 keliuosi truputi po mirksiukas.gif
Atsakyti