Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

tai va, man abiejų gimtadieniai, plius dar išvažiuosim paatostogaut trumpam. Paskui panai kelionei išlaidų bus, neišeina nusipirkti sau, nu bet gal sulauksiu labai geros nuolaidos biggrin.gif
Šį kart aplamai nieko nenusispirkau, kelis kasdienai džinsus ir porą batų, nu tipo taupau ax.gif
Atsakyti
pastaruosius kelis metus kelnes tik į gėlynus deduos tai nelabai man jos aktualu, smile.gif, galvoju ką čia kaledoms pasidovanoti sau smile.gif, gal kokia suknia , mažai dar ju yra biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 12 08, 11:46)
pastaruosius kelis metus kelnes tik į gėlynus deduos tai nelabai man jos aktualu, smile.gif, galvoju ką čia kaledoms pasidovanoti sau smile.gif, gal kokia suknia , mažai dar ju yra  biggrin.gif

aš atvirkščiai, reikalingiausi dalykai dabar džinsai ir kedai, suknes kelias dar turiu, o kitas išdalinau, kas netiko aplamai prie konteinerio nunešiau, buvo net neužsidėtų suknelių ir kostiumėlių. apie puodus su klasikiniu kostiumėliu nesisuksi, o išeinu parvažiavus retai kur, pasilikau tam atvejui ir kas kart dar vis Pakaitoj ką nusiperku, pilna spinta biggrin.gif
O čia tokių irgi neužsidėsi, kartą pavasarį išėjau su sijonu ir bateliais, tai kaip į durnę visi žiūrėjo, teko vėl džinsus ir kedus dėtis biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Bj*: 08 gruodžio 2017 - 12:05
Pirkau suknelę pakaitoj tai jau sakyčiau su minusais tongue.gif, kaip žieminei pamušalo pagailėta yra mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 12 08, 14:28)
Pirkau suknelę pakaitoj tai jau sakyčiau su minusais tongue.gif, kaip žieminei pamušalo pagailėta yra  mirksiukas.gif

aš nemėgstu su pamušalu, dar sijonus su pamušalu perku, bet jau kelnių nei už ką, o kaip tyčoa dabar vėl mėgsta visur dėti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Bj* @ 2017 12 08, 15:57)
aš nemėgstu su pamušalu, dar sijonus su pamušalu perku, bet jau kelnių nei už ką, o kaip tyčoa dabar vėl mėgsta visur dėti ax.gif

vasarai ir aš nelabai, bet žiurint pagal audinį, o ką dabar į kelnes jau pamušalus deda? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2017 12 08, 10:57)
reik man to garu rinkejo, bet jis apie pora simtu. Langai poprasciai, zinau. Dabar naujam bute langai uzsakyti, reik ten tvarkytis.

Kas per naujas butas? bigsmile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 12 08, 16:13)
vasarai ir aš nelabai, bet žiurint pagal audinį, o ką dabar į kelnes jau pamušalus deda? smile.gif

jo ir dar taip įdomiai, tik priekyje ir žemiau kelių baigiasi, nu nesąmonė blink.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2017 12 08, 17:58)
Kas per naujas butas? bigsmile.gif  mirksiukas.gif


dvieju kmb., kur geguze pirkom. Vyras sake, kad kaimynai is visur girdisi, bepigu penktam aukste, tyluma, nieks niekur nesibaladoja.
Atsakyti
Garų surinkėjas virš viryklės išsprendžia problemas mirksiukas.gif

Laba.
Atsakyti
QUOTE(Para @ 2017 12 08, 17:45)
Garų surinkėjas virš viryklės išsprendžia problemas  mirksiukas.gif

Laba.

tik tuom kart, kai verdi
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2017 12 08, 18:34)
dvieju kmb., kur geguze pirkom. Vyras sake, kad kaimynai is visur girdisi, bepigu penktam aukste, tyluma, nieks niekur nesibaladoja.

Tai jūs nekeitėte savo keturių?Dar vieną butą pirkote?
Atsakyti