Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
LAbukas

Uzmigot ziemos miegu biggrin.gif

Sventes arteja,darbu daug...Dar vis apie namu tvarka pagalvoju-uzuolaidas reiktu isskalbt ax.gif Nors vonia jau truputi atsinaujinau-pakeiciau ten kilimeli ir duso uzuolaida mirksiukas.gif
Dovanos irgi beveik visos supirktos..I lt dar nupirkt reikia-uzsiprase tokio zaislo,kuris LT dabar nat bangos ir nebespeja i parduotuves uzvezt,kaip greit ji isperka biggrin.gif Tikiuosi pas mus jo neisgraibo taip,o tai pazadejau nupirkt ax.gif
Atsakyti
Labas

uzuolaidas perkabinau, tik vienas langas dar nevalytas ax.gif
Pas mus baigia sniega nuleis, vel zole zaliuos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2017 12 07, 14:17)
Labas

uzuolaidas perkabinau, tik vienas langas dar nevalytas ax.gif
Pas mus baigia sniega nuleis, vel zole zaliuos biggrin.gif

Neturiu mados langus valyt kai praktiškai neišaušta diena smile.gif

Sveikos
Atsakyti
Vat langu ir as ziema nevalau ax.gif Bet uzuolaidas gerai butu isskalbt biggrin.gif Tik tikrai nezinau ar daeisiu iki ju...
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas rytas

pas mane dregnas oras, prigaruoja nuo puodu, langai rasoja. Vos ne kaip pelesis pradeda darytis, tai turiu pravalyt nuo dusios.
Atsakyti
LAbukas

KAzkas negerai,jei langai rasoja g.gif Mums pries pakeiciant langus,net balos ant palangiu budavo,bet pakeite ir susitvarke viskas..DAr mes turim toki dregmes surinkeja..Va kai prasideda lietingos dienos,jis nemazai dregmes istraukia..

Labiausiai ziemos metu mane nervina rubu dziovinimas..Lauke nebeisdziusta,namie-dar vienas dregmes saltinis..Mano skalbenke su dziovykla,bet yra rubu,kuriu negali i ja kist...


VAkar +13 buvo,siandien tik +4 blink.gif O nakti net minusa zada...Ziema...
Atsakyti
reik man to garu rinkejo, bet jis apie pora simtu. Langai poprasciai, zinau. Dabar naujam bute langai uzsakyti, reik ten tvarkytis.
Atsakyti
pas man eirgi rasoja, noriu jei viskas gerai pirkti gerą sausintuvą, dabar geresniam negaliu išleisti pinigų, dukrą paremti reikia, bet pataupysiu ir pirksiu geresnį kitais metais, jei bus sveikatos ir darbo ax.gif
Mergos, kokie kvepalų išpardavimai rolleyes.gif , nu negaliu su savim kovoju, nežinau ar išlaikysiu, ale turiu pataupyti dabar doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Bj* @ 2017 12 08, 10:06)
pas man eirgi rasoja, noriu jei viskas gerai pirkti gerą sausintuvą, dabar geresniam negaliu išleisti pinigų, dukrą paremti reikia, bet pataupysiu ir pirksiu geresnį kitais metais, jei bus sveikatos ir darbo ax.gif
Mergos, kokie kvepalų išpardavimai rolleyes.gif , nu negaliu su savim kovoju, nežinau ar išlaikysiu, ale turiu pataupyti dabar doh.gif

aš nusipirkau vienus ir dar kiti pasirode mano skonio bet jau kojas susukus kenčiu biggrin.gif nes savaitgali dukros gimtadienis reiks papramogaut smile.gif

Sveikos smile.gif

Atsakyti