Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

Labukas

Na ka,savaitgalis praleke,nieko naudingo nenuveikiau..Pradedam vel darbu savaite..Tiek daug darbo turiu,o neturiu masinos...I Mb Galaxy,nors ji ir 7viete,tiek nepasikraunu,kiek i vana..Ieskom pirkt kitos,bet nesigauna taip greit,kaip noretusi..
Is vienos puses ta avarija kaip ir nieko-proga masina i naujesne pasikeist,is kitos-tiek problemu...
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2017 12 04, 09:37)
Labukas

Na ka,savaitgalis praleke,nieko naudingo nenuveikiau..Pradedam vel darbu savaite..Tiek daug darbo turiu,o neturiu masinos...I Mb Galaxy,nors ji ir 7viete,tiek nepasikraunu,kiek i vana..Ieskom pirkt kitos,bet nesigauna taip greit,kaip noretusi..
Is vienos puses ta avarija kaip ir nieko-proga masina i naujesne pasikeist,is kitos-tiek problemu...

geriau jau be tokių "atnaujinimų"

aš tai daug nuveikiau: ir pailsėjau ir namus ir save aptvarkiau bigsmile.gif , žodžiu jaučiuosi galinti darbingai pradeti naują darbo savaitę mirksiukas.gif , sninga pas mus, balta, gražu aplink wub.gif
Atsakyti
O man reikia atostogu biggrin.gif

Oras grazus ir pas mus-pakankamai silta,nelyja,nesninga biggrin.gif Pauksciukai ciulba mirksiukas.gif Zinokit,maciau jau zydincias vysnias bigsmile.gif Norejau nufotkint,bet telefas masinoj likes buvo..Mano rozes dar nuo rudens kai kurios su ziedais,o reiktu paziuret-narcizai jau lyst turetu biggrin.gif
Atsakyti
Aš dar vakar prsipjoviau rožiu pasimerkti ir pora krūmų palikau npakirpus dar gana neblogai žydinčiu, galejau nufotkinti jaučiu reiks šiandien nulekt kad ir su sniegu smile.gif, ne kasmet pas mus gruodį rožės žydi bigsmile.gif

mano žemi irisai išsproge jau nemažai įdomu kaip jie toliau laikysis unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2017 12 04, 09:37)
Labukas

Na ka,savaitgalis praleke,nieko naudingo nenuveikiau..Pradedam vel darbu savaite..Tiek daug darbo turiu,o neturiu masinos...I Mb Galaxy,nors ji ir 7viete,tiek nepasikraunu,kiek i vana..Ieskom pirkt kitos,bet nesigauna taip greit,kaip noretusi..
Is vienos puses ta avarija kaip ir nieko-proga masina i naujesne pasikeist,is kitos-tiek problemu...

Kaip sveikata, Giega?
O ar dabar, kai važiuoji su vyro mašina, draudimas veikia? Na, jei koks įvykis būtų važiuojant su jo mašina?
Sėmiau pelenus iš pečiaus visų metų , tai nusidaužiau alkūnes ir nagus - susitrombavę ten sluoksnis kietai ...
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2017 12 04, 10:26)
Kaip sveikata, Giega?
O ar dabar, kai važiuoji su vyro mašina, draudimas veikia?  Na, jei koks įvykis  būtų važiuojant su  jo mašina? 
Sėmiau pelenus iš pečiaus visų metų , tai nusidaužiau alkūnes ir nagus - susitrombavę ten sluoksnis  kietai ...

tai gal kurent kokiom durpem?

aš tai pagaliukus skaldydama apsidaužau visas rankas mirksiukas.gif

o kodel gali tas draudimas neveikt?
Atsakyti
Turiu MB masinai draudima,galiu vairuot mirksiukas.gif
Cia UK draudimu sistema biski kitokia nei LT...Turi butinai but irasytas tavo vardas,kitaip negali vairuot tos masinos..Mes abu abi savo masinas galim vairuot..MB gali ir bet kokia kita vairuot,bet tada tik trecia dalis dengiama bus..O as nieko negaliu vairuot,isskyrus tas dvi masinas.

GAvau ta kailine liemene is ebejaus,nu nenusivyliau biggrin.gif Net apsidziaugiau,nes gavau beveik menesiu anksciau,nei rase mirksiukas.gif
Kadangi darba siandien jau baigiau,tai deduos ta liemene ir varau i shopinga dovaneliu pirkt biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2017 12 04, 16:37)
Turiu MB masinai draudima,galiu vairuot mirksiukas.gif
Cia UK draudimu sistema biski kitokia nei LT...Turi butinai but irasytas tavo vardas,kitaip negali vairuot tos masinos..Mes abu abi savo masinas galim vairuot..MB gali ir bet kokia kita vairuot,bet tada tik trecia dalis dengiama bus..O as nieko negaliu vairuot,isskyrus tas dvi masinas.

GAvau ta kailine liemene is ebejaus,nu nenusivyliau biggrin.gif Net apsidziaugiau,nes gavau beveik menesiu anksciau,nei rase mirksiukas.gif
Kadangi darba siandien jau baigiau,tai deduos ta liemene ir varau i shopinga dovaneliu pirkt biggrin.gif

idek Giega nuoroda gal ir mes susigundysim buvau rudeni kažkokią užsisakius graži bet l pigi tai pardaveja sparaše kad jau neturi ir gražino pinigus, tik prašė jokiu budu nedeti blogo ivertinimo biggrin.gif

Sveikos

pašalę, sausas oras, puiku smile.gif
Atsakyti
LAbukas

QUOTE(Lyžuka @ 2017 12 05, 06:09)
idek Giega nuoroda gal ir mes susigundysim buvau rudeni kažkokią užsisakius graži bet l pigi tai pardaveja sparaše kad jau neturi ir gražino pinigus, tik prašė jokiu budu nedeti blogo ivertinimo biggrin.gif

Sveikos

pašalę, sausas oras, puiku smile.gif

Mano nelabai pigi ax.gif Norejau ir as pigiau prasisukt..Tuo labiau,kad tikrai radau ir po 150£..Bet tos trumpos..O as norejau,kad biski ilgesne butu..
https://www.ebay.co....353.m2749.l2649

Sita pirkau,tokia tamsiai pilka spalva.O jau kokia lengvute bigsmile.gif
Turguj kai matavaus,tai sitas modelis graziausiai gule..Bet turguj jos lygtai ilgesnio plauko buvo g.gif Bet ir kaina po 400£...
Atsakyti
o tai skaičiuoja pas jus dar kokius mokescius? nes pas mus tai dar butų muitas ir PVM , esmej apie 30 proc dar pabrangtu ... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 12 05, 09:50)
o tai skaičiuoja pas jus dar kokius mokescius? nes pas mus tai dar butų muitas ir PVM , esmej apie 30 proc dar pabrangtu ...  unsure.gif

Mums nebeskaiciuoja..Parasyta 239,lygiai tiek ir sumokejau...
Atsakyti